Chrocht halový

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Chrocht Halový
Chrocht-Halový.jpg
Toto je jen pouhý kámen, který se však podle výpovědi dvou jedinců, kteří měli tu čest ho spatřit, nejvíce podobá

Vědecká klasifikace
Říše: živočichové (animalia)
Kmen: nezařaditelní (nonclassificabile)
Čeleď: Chrochtovití (gruntlapisata)
Rod: Chrochtové (gruntlapises)
Druh: Chrocht Halový (gruntlapis hallascopul)

Chrocht halový je dosti neznámé stvoření z čeledi Chrochtovití, o kterém se všeobecně ví opravdu jen málo. Téměř nikdy a nikým nebyl spatřen, ví se však, že existuje. Je jeden ze čtyř žijících druhů Chrochtů ten nejrozšířenější. (Způsob objevování na stránce o Chrochtotronu).

Základní informace[edit | edit source]

Podle jeho jména se dá usuzovat, že bude míti co společného s halou. Tento Chrocht se totiž vyskytuje právě jenom v halách a kromě pár výjimek nikde jinde. Najdeme ho téměř v každé velké hale: Třeba haly na badminton, florbal, futsál, házená apod. Jeho koncentrace, zejména ve městech, je velká. Když je třeba venku krásné počasí, hala se zavře a hraje se venku, dokáže tam nadrobit pořádný bordel a svinčík. Že zrovna vaší halu si Chrocht vyčíhl poznáte podle toho, že v hale ozývá hlasité a znepokojující chrochtání a to docela často. Pak že jsou často prázdné koše, i když do nich lidi vyhazují odpadky (tak si ho alespoň váží uklízečky), v noci se sama nahazuje elektřina a všude to páchne podivně betonově, téměř štěrkově až písečně (takový monotónní nerostný pach).

Výskyt[edit | edit source]

Téměř na celém světě, předně ve městech s vysokou koncentrací různých hal. Moc ho nenajdete v Austrálii a Africe, avšak bylo zaznamenáno, že se v některých australských jeskynních též velmi vzácně vyskytuje. Tento Chrocht se totiž před několika lety vyskytoval právě jenom v jeskynních, a to skoro v každé a strašil chudáky Australany. Jenže jak šel technický pokrok, tak se Chrocht Halový rozhodl, že než radši smrdět v malé a studené jeskyni se přesune do udržovaných, teplých a moderně zařízených hal. Nejraději má haly s kulovitou střechou a hodně vysokou. Pokud je mu k dispozici hala dokonce s restaurací, neváhá ani vteřinku (pro opatření vyhnání Chrochta z haly, či snížení jeho aktivity se restaurace u hal zavírají, avšak je to prd platné). Info z podrobnějšího a osobního života Chrochtů nemáme, a asi nikdy nezískáme.

Vzhled[edit | edit source]

Možná se divíte, proč je zde vzhled, když ho vlastně nikdo nikdy nespatřil, avšak je tu pár výjimek. Chrocht se dokáže většinou zjevit jen lidem, kteří ho neznají a nejsou na něj připraveni, avšak ostražitost jim chybět samosebou nesmí. Je jich jen pár, přesný počet osob se ale nezná (někteří to nechtějí médiím sdělit atd.). Nedávno se však zjevil jednomu mladému páru při hraní badmintonu v hale Benešov. V klidu se bavili a nakonec zůstali v hale jako ti poslední navečer. Už měli jít pryč a domů, už, už zhasínali světla, když tu se ten zvuk ozval za jejich zády. Rychle se otočili a na pár setinek ho spatřili. Popsali ho, jako masivní mohutný balvan, bělošedé barvy, aspoň 2 metry v průměru. Výplod jejich fantazie, nebo jeho skutečná podoba? Zatím nemůžeme říci ne.

Málo o jeho stylu života[edit | edit source]

Ty dlouhé a zdlouhavé nudné hodiny trčení v halách o snahu ho zachytit, nám daly vědět jen málo o jeho životě. Celý den je někde skrytý a chrochtá v různých zvukových frekvencích, což může být podle jeho nálady. Vždycky když chce Chrocht udělat nějakou akci, kamery se přeruší a před očima lidí se setmí. Takhle například jí, takže převrací a vyprazdňuje koše nebo restauraci, krade věci v obchodě se sportovním vybavením, který je u většin hal, a tak dále. Po týdnech sledování se jeho rutina nezměnila. Jednou z mnoha teorií, proč se nám nezjevuje a je nejvíce realistická je ta, že na rozdíl od ostatních Chrochtů žije v jiné dimenzi. Nejspíše třeba ve 4. dimenzi, a lidem se zjeví, jen když omylem, nebo možná i úmyslně skočí do naší dimenze. To pak často zvorá zemské magnetické pole hlubokou orbou, někdy však ale pouhou podmítkou.

Jistých úspěchů, které za to stojí opravdu zmínit, bylo dosaženo v odhalení Chrochta Halového "Hallovou sondou," díky které víme většinu informací, halí se však stále ještě do pláště tajemna.