Prasodlak

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Prasodlak
Debilní kvalita.png
Fotky prasodlaka jsou vždy rozostřené a obecně stojí za hovno.

Vědecká klasifikace
Říše: živočichové (Animalia)
Kmen: strunatci (Chordata)
Podkmen: obratlovci (Vertebrata)
Třída: savci (Mammalia)
Řád: šelmy (Carnivora)
Čeleď: prasodlakovití (Cundiade)
Rod: prasodlak (PrasoideDlakus)


Prasodlak vznikl zkřížením prasete a dlaka a nemá jakoukoli podobnost s vlkodlakem a podobnými, jak jste mnozí z vás jistě usuzovali. Bohužel zatím nebyl prasodlak přímo pozorován, pouze zoolog Pičurin má letmou zmínku v jeho deníku. Vzhledem k faktu, že Pičurin má voperovanou vodkovou pumpu, která mu podobně jako pumpa inzulínová, vstříkává do krve neustále vodku, lze pochybovat o relevantnosti Pičurinových zápisků. Nejsme tedy schopni cokoli vypovědět o jeho podobě, vyjma spekulací o podobnosti s prasetem a dlakem. Co je však detailně probádáno je jeho činnost.

Potrava[edit]

Prasodlak se živí jakoukoli kapalinou obsahující jakékoli procento látky alespoň trochu podobné alkoholu. Poslední dobou způsobuje těžké škody lihovernému průmyslu a závodům na výrobou rozpouštědel. Kdejaký ruský toluenový koncern zkrachoval i přes veliké odbytiště u nejnižších vrstev ruské společnosti. Dále se předpokládá, že je schopen vařit ve svém trávicím ústrojí pivo, neboť lze pozorovat prasodlakovu záškodnickou činnost na českých ječmenných polích. Zemědělci pak tvrdí, že je špatné počasí a viní z toho stát.

Rozšíření[edit]

Prasodlak se podle posledních údajů vyskytuje všude, kde je alkohol. Především pak Rusko, konkrétněji Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-Nevyslovitelnoje, kde je poslední dobou přímo kalamitní výskyt. Často neteče vodka z proslulého tamního vodkovodu, když se nějaký prasodlak přisaje k nějaké trubce. I v českých zemích je hojný. MOA ho zneužívá na sabotáž českého zemědělství tím, že do ječmenných polí dává otevřené plechovky toluenu.

O prasodlakovi se šíří mnoho fám a pověstí, avšak máloco je pravda. Ověřených informací je tím pádem posporu a vše již bylo řečeno.