Anální bytost

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Každý někdy zažije pocit svědění prdele. Za to můžou Anální bytosti - takoví malí skřítci, kteří bydlí v konečníku.

Keho svrbá, hyn sa škrábe!

—Staročeské moudro

Výskyt[edit | edit source]

Jak už jsme si řekli, anální bytosti se vyskytují v konečníku, někdy dokonce i v celém tlustém střevu všech savců. Bydlí tam, protože se jedná o dobře vytápěné bydlení. Anální bytosti mají zvláštní způsob stravy - moc rády si pochutnají na „stolici“, lépe řečeno hovnu.

Nejčastěji se vyskytuje u větších živočichů, třeba u slona a tak, nepohrdne ani člověkem, psem, nebo dokonce obyčejnou myší. V myši však častěji žijí anální bytůstky, což je jiná odrůda těchno hovnožroucích bytostí. Jsou mnohem menší, proto se do té myšky bez problému vejdou.

Způsob života[edit | edit source]

Už jsme si řekli, čím se anální bytosti živí. Když takhle nějaká potvůrka kousek hovna sní, dotyčná osoba si prdne. Vědecky ještě není dokázáno, čím je to způsobeno.

Anální bytosti jsou malíčké, takže nezvládají jíst všechny hovna. Proto musíme chodit na záchod, kde se přebytečných hoven zbavujeme. V tomto případě análním bytostem hrozí pád do záchoda. Chrání se před tím urychleným útěkem do střev blíže k žaludku. Když je nejhůř, vstoupí i do tenkého střeva, tam to pro ně však není nejlepší: v tenkém střevě probíhá řada štěpení, mohly by se tedy rozštěpit také. Proto se v tenkém střevě zdržují co nejméně.

Nebezpečí pro hostitele[edit | edit source]

Nebezpečí pro hostitele číhá v případě lenosti análních bytostí. Když jsou líné pevně se držet tlustého střeva nebo trpět ve střevě tenkém, zalezou si do slepého střeva, nejčastěji i do onoho slavného výběžku. Tady je zakopaný pes všech zánětů slepých střev. Ve skutečnosti jsou to jen anální bytosti, kterým se tam zalíbilo natolik, že se ani nevracely do konečníku. Mají tam totiž pohodlný život. Když dostanou hlad, trošku vylezou, když číhá nebezpečí v podobě kakání, tak nevylezou a jsou v pohodě. Potom však ke vší smůle jde hostitel na operaci a anální bytosti jsou vyříznuty a zahubeny.

Jak zjistím, že ve mně bydlí anální bytosti?[edit | edit source]

Jak již bylo řečeno, anální bytosti se vyznačují svěděním prdele nebo zánětu slepého střeva. Proti nim asi těžko něco naděláte, leda že byste jim sehnali lepší bydlení, například jim nakukali, že ve střevech vaší tchýně se žije lépe.

Příběh[edit | edit source]

Jak známo I.P. chtěl vždycky být anální bytostí. Bylo to jeho největší a jediné přání. Snad proto byla jeho oblíbenou pohádkou ta o princezně Análce a skřítku Eliášovi.