Rybenka

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Rybolov.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Rybář.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

„Vždycky jsem si říkal, jak by asi vypadalo hovno, kdyby mělo hmyzí podobu. A ty vypadáš přesně tak, jak jsem si to představoval. Jseš taková šišatá, máš takovou divnou barvu,...“

- Leonidas
Rybenka sexulačná
Rybenka.jpg
Od temného bažinatého prvohorního devonu, přes údobí nám známých dějin až do současných dní se na planetě Zemi oddávají milostným hrátkám tvorové tak častí a všeobecně známí, že je až paradoxní, jak málo toho o jejich životě, a to nejen o tom intimním, víme.

Vědecká klasifikace
Říše: Živočichové (Animalia)
Kmen: Členovci (Arthropoda)
Podkmen: Šestinozí (Hexapoda)
Třída: Hmyz (Insecta)
Řád: Šupinušky
(Zygentoma, Thysanura)


Rybenky jsou bezkřídlý hmyz řádu šupinušky (Thysanura) – primitivní, patrně nejstarší zástupce obrovské hmyzí říše.

Výskyt[edit | edit source]

Jsou všude. Můžeme si myslet, že tomu tak není, ale to je asi všechno, co s tím naděláme. Obrovitánské rodiny těchto malých členovců právě teď sedí ve vaší knihovně a pochutnávají si na tiskařském lepu, takže se můžete brzo rozloučit s posledním vydáním Harryho Pottera. Ten talíř, na kterém vám leží šťavnatý vídeňský řízek s mírně rozvařeným bramborem a o kterém si naivně myslíte, že je z hygienického hlediska stoprocentně sterilní, byl v době, kdy ještě ležel mezi jemu podobnými v kuchyňské lince, dějištěm orgastických perverzit. Možná, když sedíte před monitorem v kancelářském křesle, vám pod nohama šmejdí tucty věčně hladových šestinožců připomínajících malé hovno. Pomalu rozežírají koberec pod vámi, aniž byste proti tomu mohli jakkoliv protestovat. A co víc! Buďte si jisti, že i ta křemíková mašina před vámi je domovem tohoto hmyzu.

Sexuální život rybenek[edit | edit source]

Skryti před našimi zraky, v místech tak malých a úzkých, až se člověku nechce věřit, ve vlhkých skulinách plných prachu, nečistot a jiného organického odpadu, ukájejí své pudy právě tak nízké, jako je jejich postavení v systému hmyzu.

Z částeček prachu samečkové rybenek tkají dlouhá vlákna, z kterých během vlahých nocí po vzoru bájného Daidala staví monstrózní labyrinty s mnoha uličkami obehnanými vysokými zdmi z našich nečistot. Bludiště, na jehož konci je čeká smyslná odměna v podobě nakladení spermatických buněk. Pak už jen zbývá vymotat se ven z labyrintu, což pro ně jakožto vynikající stavitele není problém. Nyní jen stačí čekat, než bludiště objeví vdavekchtivá samice. A věřte, že ani v takovém množství jedinců to pro ni není žádný oříšek. Intuitivně proběhne okázalým bludištěm k samičím spermatoforům. Konečná rozkoš, která prochází všemi vzdušnicemi jejího těla v okamžiku, kdy jsou vajíčka oplodňována samčím semenem, je pro ni zadostiučiněním. Veškerou energii, kterou věnovala nalezení cesty bludištěm, přeměnila v chvíle slasti a požitku během splynutí jejich pohlavních buněk. Vzrušením kmitá tykadly, když již oplozená vajíčka klade do vláknité velestavby. Štěty se vlní, články se třou o sebe a praskají pod vlivem prohýbajícího se tělíčka v bouřlivém vyvrcholení.

Kdyby ten tvoreček připomínající hovno s nožičkama měl hlasivky, vyluzovaly by se z nich slastné hromové vzdechy řádně ukojené samice. Díky bohu, že je nemá, neboť právě v tomhle okamžiku by se tam, kde nyní sedíte, ozýval takový řev, za který by se nemusely stydět ani ty nejvysloužilejší společnice z růžových domů.

Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDefekační strategie tučňákůDejvický průjem 2015Dobrodružství pana KučeryDoktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényGymnázium Brno-ŘečkoviceHnědá magieHnůjHovnoHovnodaHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakabusKakofonieKočičí záchodekLejnovoLepíkLepíkismusLord HovenNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCOHČMPisoárkyPrdelkovicePrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoryjeŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomZasranáWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní   
I-zavinac.jpg Článek čerpá z díla
Porod kniha2.jpg
Bludištěm k rozkoši