Exkrementologie

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Vědecký pracovník při základním výzkumu

Exkrementologie neboli hovnologie, německy Scheissewissenschaft, je věda o hovnu. Pro své zaměření je často persekuována vědci, skeptiky a ligou pro mravní vedení společnosti. V jednoduchosti se dá přirovnat k balistice, rozdíl je v tom, že nezkoumá chování projektilu, nýbrž hovna.

Jakékoliv heslo na téma Exkrementologie byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie.png

Historie[editovat | editovat zdroj]

Exkrementologie (dále kratší, hovnorovný název hovnologie) jako vědecké odvětví bylo vytvořeno v roce 1715 kolegou vědce Isaaca Newtona. Ten při každodenní stolici zaznamenal, že spotřeba toaletního papíru má spojitost s veličinami přímo souvisejícími s metabolismem, kvantovou fyzikou a šplouchavostí hajzlu. S pomocí akt svého kolegy (konkrétně na základě jeho gravitačního zákona) vypracoval práci na téma dráha hovna, která ovšem sklidila pouze rozhořčené reakce tehdejších odpůrců přirozené vědy. Práce byla ztracena. Její stopy lze ovšem nalézt v dílech Markýze de Sade, který do jisté míry obor hovnologie rozebírá ve svých knihách.

Tento odborný směr byl na dlouho zapomenut a opět nalezen až v roce 2006 studenty gymnázia v České republice. Ti na jeho základě vytvořili funkční vzorec pro výpočet délky toaletního papíru a vytvořili základ pro teorii relativity na hovno. Tento obor se nyní dál rozvijí (aktuální k datu pátek 13 léta páně 2011).

Vzorec pro výpočet délky toaletního papíru[editovat | editovat zdroj]

Tento veledůležitý vzorec velmi usnadňuje každodenní vykonávání fekální potřeby a ekonomiky domácnosti. Jeho znění je toto:

HBe ... tvrdost hovna ve stupnici:

5=sračka
4=řídké hovno
3=klasické hovno
2=pevné hovno
1=kamenné hovno

St ... veličina určující šplouchavost hajzlu v mírách <0.5;2>

Ex19 ... hovnosrací konstanta vypočtená jako 19

e ... Eulerovo číslo

Celý vzorec je potřeba zaokrouhlit na desítku směrem nahoru. Je pouze přibližný v závislosti na přesnosti hovnosrací konstanty. Průměrná odchylka činí přibližně jeden dílek.

Hovnolog při detailním výzkumu

Šplouchavost hajzlu[editovat | editovat zdroj]

Tato veličina byla zavedena pro možnost výpočtu nutné délky toaletního papíru.

Značka této hodnoty je


Přehled hodnot

0.0 = sraní v lese
0.5 = suchý hajzl
1.0 = standartní statický hajzl
1.5 = šplouchavý hajzl, neboli wet toilet
2.0 = ANW (ass near water [en]) nebo hajzl přilepený na stropě

Historie

Veličina byla poprvé použita v roce 2006 studenty nejmenovaného Gymnázia ve Frýdku-Místku. Jeji objevitel se jmenuje Pavel Splaš a v současné době se léčí z těžké otravy jídlem v ústavu pro nenapravitelné prznitele vědy.

Hovno a C-na-druhou[editovat | editovat zdroj]

Bylo empiricky dokázáno, že hovno padající rychlostí rovné rychlosti světla nezpůsobí šplouchnutí. Tohoto zjištění bylo dosaženo pokusem i výpočty na základě vzorce E=mc2. Experimentátor Pavel Sroutek ovšem za tento objev zaplatil cenu nejvyšší.[1]


  1. ten už se nevysere...

Obdobné světové výzkumy[editovat | editovat zdroj]


Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDefekační strategie tučňákůDejvický průjem 2015Dobrodružství pana KučeryDoktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényGymnázium Brno-ŘečkoviceHnědá magieHnůjHovnoHovnodaHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakabusKakofonieKočičí záchodekLejnovoLepíkLepíkismusLord HovenNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCOHČMPisoárkyPrdelkovicePrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoryjeŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Skibidi toiletSmrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomZasranáWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní