Dejvický průjem 2015

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Autentický výrok obyvatelky Dejvic v květnu 2015.
Zdroj všech problémů.
Soubor:Zbytek.jpg
Prahu zalila vlna solidary a vzájemné nezištné pomoci.
Mapa posrané oblasti ukazuje, že kromě Dejvic byl zasažen i Bubeneč.

Dejvický průjem (Hra o Trůny) byla společenská událost v květnu 2015, kdy se zesrala část Prahy a reálně hrozilo, že se zesere i zbytek. Průjem vyvolala americká ambasáda v reakci na českého prezidenta Miloše Zemana skrze CIA. Pro prvotní rozšíření běhavky použila vodovodní řad, následně šířila tekutou stolici skrze rozmístěné cisterny s vodou, které záměrně označovala jako cisterny s vodou pitnou. Jiné teorie hovoří o tom, že pracovník Pražských vodáren a kanalizací (PVK) omylem propojil vodovod a kanalizaci.

O události bylo v mezinárodních médiích referováno jako o „hnědém dešti v srdci Evropy“ (New York Times), „české fontáně“ (Guardian), „výrazu bratrství vůči Rusku“ (Russia Today) či „koridě bez býků“ (El País). Celkově byla chápána jako snaha České republiky opustit evropské a transatlantické struktury a připojit se k Indii.

V českých mediích bylo o události referováno jako o „fekální lapálii[1], ne-li dokonce „lapální fekálii“.

Pozadí události[edit]

Veškerý průjem vytekl z pozadí.

Průběh[edit]

Průběh byl velmi rychlý až nekontrolovatelný. Byly zaznamenány případy, kdy osoby létaly ze židlí dva metry do vzduchu jako rakety. Opravy škod na stropech vyšly celkem cca na 666 mil. korun českých.

Dopady[edit]

Stolice dopadala nejčastěji na dno záchodové mísy. Při rychlejším průběhu průjmu však i leckam jinam.

Závěr[edit]

Všichni srali jak nezavření.

Následky[edit]

Následky jsou především ve zraněných duších Pražáků. I když v následujících dnech po události několik občanů utržilo drobné pohmožděniny a oděrky před úřadovnou PVK kvůli podmínečně vyplácenému bolestnému, při šarvátkách o to, kdo se podělal více.

„Nechápu, proč odškodníte jen ty, co mají potvrzení od doktora. Ti na tom asi nebyli tak špatně, když k němu došli, já jsem sotva doběhl na WC.“

- neznámý sráč

Politické souvislosti[edit]

Odsrali si to i politici.

Průjem a celebrity[edit]

Průjem se nevyhnul ani celebritám. Pochlubil se jím i Jiří X. Doležal.[2]

Investiční příležitosti[edit]

Známá česká herečka Nikol Štíbrová si na průjmu postavila výnosný business, naivním dívkám prodávala kontaminovanou vodu, za účelem jejich zhubnutí. Dívky vysraly veškerou svou tělesnou hmotnost.

Pointa[edit]

Ukázalo se, že Pražáci jsou velmi otevření.
Poučení pro pouštní národy: Hovno hoří..., ale i hasí.

Výzvy pro budoucnost[edit]

Brňákům se pravděpodobně ozvou jejich mindráky z toho, že jsou pořád ve všem druzí a pokusí se pražský průjem troufnout něčím výrazně lepším. Pravděpodobně v tom bude hrát roli burčák.

Doporučení pro výzkumníky[edit]

Nejlepším doporučením pro výzkumníky reflektující událost je nepatlat se s tím víc, než je nezbytně nutné.

Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDejvický průjem 2015Doktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényHnědá magieHovnoHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakofonieKočičí záchodekLepíkLepíkismusNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCPisoárkyPrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní