Dejvický průjem 2015

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Autentický výrok obyvatelky Dejvic v květnu 2015.
Zdroj všech problémů.
Soubor:Zbytek.jpg
Prahu zalila vlna solidary a vzájemné nezištné pomoci.
Mapa posrané oblasti ukazuje, že kromě Dejvic byl zasažen i Bubeneč.
Jakékoliv heslo na téma Dejvický průjem 2015 byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie.png

Dejvický průjem (Hra o Trůny) byla společenská událost v květnu 2015, kdy se zesrala část Prahy a reálně hrozilo, že se zesere i zbytek. Průjem vyvolala americká ambasáda v reakci na českého prezidenta Miloše Zemana skrze CIA. Pro prvotní rozšíření běhavky použila vodovodní řad, následně šířila tekutou stolici skrze rozmístěné cisterny s vodou, které záměrně označovala jako cisterny s vodou pitnou. Jiné teorie hovoří o tom, že pracovník Pražských vodáren a kanalizací (PVK) omylem napojil vodovod na kanalizaci.

O události bylo v mezinárodních médiích referováno jako o „hnědém dešti v srdci Evropy“ (New York Times), „české fontáně“ (Guardian), „výrazu bratrství vůči Rusku“ (Russia Today) či „koridě bez býků“ (El País). Celkově byla chápána jako snaha České republiky opustit evropské a transatlantické struktury a připojit se k Indii.

V českých mediích bylo o události referováno jako o „fekální lapálii[1], ne-li dokonce „lapální fekálii“.

Pozadí události[edit | edit source]

Veškerý průjem vytekl z pozadí.

Průběh[edit | edit source]

Průběh byl velmi rychlý až nekontrolovatelný. Byly zaznamenány případy, kdy osoby létaly ze židlí dva metry do vzduchu jako rakety. Opravy škod na stropech vyšly celkem cca na 666 mil. korun českých.

Dopady[edit | edit source]

Stolice dopadala nejčastěji na dno záchodové mísy. Při rychlejším průběhu průjmu však i leckam jinam.

Závěr[edit | edit source]

Všichni srali jak nezavření.

Následky[edit | edit source]

Následky jsou především ve zraněných duších Pražáků. I když v následujících dnech po události několik občanů utržilo drobné pohmožděniny a oděrky před úřadovnou PVK kvůli podmínečně vyplácenému bolestnému, při šarvátkách o to, kdo se podělal více.

„Nechápu, proč odškodníte jen ty, co mají potvrzení od doktora. Ti na tom asi nebyli tak špatně, když k němu došli, já jsem sotva doběhl na WC.“

- neznámý sráč

Politické souvislosti[edit | edit source]

Odsrali si to i politici.

Průjem a celebrity[edit | edit source]

Průjem se nevyhnul ani celebritám. Pochlubil se jím i Jiří X. Doležal.[2]

Investiční příležitosti[edit | edit source]

Známá česká herečka Nikol Štíbrová si na průjmu postavila výnosný business, naivním dívkám prodávala kontaminovanou vodu, za účelem jejich zhubnutí. Dívky vysraly veškerou svou tělesnou hmotnost.

Pointa[edit | edit source]

Ukázalo se, že Pražáci jsou velmi otevření.
Poučení pro pouštní národy: Hovno hoří..., ale i hasí.

Výzvy pro budoucnost[edit | edit source]

Brňákům se pravděpodobně ozvou jejich mindráky z toho, že jsou pořád ve všem druzí a pokusí se pražský průjem troufnout něčím výrazně lepším. Pravděpodobně v tom bude hrát roli burčák.

Doporučení pro výzkumníky[edit | edit source]

Nejlepším doporučením pro výzkumníky reflektující událost je nepatlat se s tím víc, než je nezbytně nutné.

Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDefekační strategie tučňákůDejvický průjem 2015Dobrodružství pana KučeryDoktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényGymnázium Brno-ŘečkoviceHnědá magieHnůjHovnoHovnodaHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakabusKakofonieKočičí záchodekLejnovoLepíkLepíkismusLord HovenNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCOHČMPisoárkyPrdelkovicePrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoryjeŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomZasranáWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní