Adult Baby

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Punk.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

„I wont grow up“

- Blond Boy
Logo Adult Baby komunity

Adult Babies, zkráceně také AB nebo ABDL jsou podtyp punkové komunity, jejichž hlavní idea je odmítání zodpovědnosti, soběstačnosti, myšlení a hlavně touha zůstat navždy malým dítětem, které nic nemusí, a o které se vždy někdo postará. Ačkoliv se to nezdá, jsou to rebelové, a strašně je baví dělat bordel, hlavně ve svých plenách, které k nim patří ještě více než typicky punkerské kohoutí vlasy. Oficiální hymnou Adult Baby komunity je píseň od Disclapties jménem „We are fuckin idiot“.

Hlavní postoje a chrakteristika[edit]

Stejně jako všichni punkeři, i Adult Babies zastávají postoj „Být sám sebou a komu se to nelibí ať nám prdel políbí“. Zásadní rozdíl mezi běžným punkerem a Adult baby je v tom, že zatímco punkeři serou na všechno, Adult babies serou opravdu na všechno. Adult baby si jen chce lehnout do svoji dětské postýlky, hrát si a dělat jen to co ho baví, a mít všechno ostatní slušně řečeno u píči, přičemž ale potřebuje někoho, kdo se mu právě o všechno postará, tedy někoho kdo mu vymění plínky, nakrmí ho, umyje ho, zaplatí za něj nájem, vysvětlí na policii, jak začly hořet ty popelnice na konci ulice atd. Ten někdo se nazývá Daddy, nebo Mommy, a má určitá privilegia, mezi ně patří ztřískat Adult baby. Rádi si krátí čas tím že hrají, že si hrají s hračkami nebo dělají všemožné píčoviny, jako je pokus o rozbití televize prdelí, padání ze židle,[1] skákání z ledničky, lezení po lustru, provádění věděckých experimentů, typu co se stane když otočím tímhle čudlíkem na sporáku a za hodinu škrtnu zápalkou, ochutnávání jaru a mnoho dalšího.

Pravidla[edit]

Žádná pravidla nejsou, i když některé z níže vypsaných principů někteří dodržují:

 • Veškerá potřeba se koná do plen
 • NO BRAIN! NO INTELIGENCE!
 • Podpálit nebo ukrást policejní auto je trestný čin.
 • To samé půjčovat si policejní auto na hraní z místní hasičské stanice nebo do ní lézt jiným vchodem než odemčeným vchodem s řádným označením: VSTUP.
 • Pokud je součástí cvičení na nočník, je třeba hlásit potřebu slovy EE, chce se mi čůlat atd.
 • Z nočníku se nedoporučuje jíst.
 • Lidé odsuzující ABDL se zdraví vztyčeným prostředníčkem, ale zásadně fyzicky nenapadají, protože punk odmítá násilí.
 • Netancovat pogo v postýlce.
 • Dont call Mommy „bitch“.
 • V hajzlu číhá příšera!
 • Vyhýbat se dětem, protože i předškolní děti mnohem chytřejší!

Hudba[edit]

Typickou hudbou vyjadřující postoje a myšlení Adult Babies jsou skladby:

 • The Erections - Stupid dirty punk
 • The Erections - How stupid are you?
 • The Couch - Fuck it shit - jedná se o reakci na toto.
 • The Defectives hsou hudební skupina inspirovaná přímo samotným ABDL.
 • VHS - Proč
 • Houba - Jsme jiný

Rodiče[edit]

Adult Babies ne vždy, ale často mají nějakého mámu nebo tátu, nebo rovnou oba. Ne vždy to jsou jejich skuteční rodiče, protože ti už jsou z toho vyměňování plenek ještě ve dvaceti čtyřiceti a více letech někde v blázinci, a nebo se z nich stali taky Adult Babies, protože už mají potřebu se na náročné rodičovství vykašlat a nebo to prostě okoukali. Takže většina Adult Babies si platí lidi hrající jim rodiče stejně jako si kdekdo platí kurvy. Jde však mezi Adult Baby a rodičem o vztah rodičovský, nikoliv sexuální. Rodiče jsou rodiče se vším všudy. K Adult Babies se přistupuje s láskou. Pokud je Adult Baby hodné, je pochváleno a dostane odměnu, a když zlobí dostane cihlou do čela, řemenem, kladivem, a silnější rodiče používají jako výchovný prostředek i židli nebo stol.

Rizika[edit]

Jde o poměrně rizikvouou skupinu, protože hrát si na děti znamená i dělat píčoviny a to v lepším případě končívá rozbitým vybavením místnosti. Další a a ještě jistější riziko je zapařování gulí v neprodyšných plenkách a následné snížení plodnosti, v nejhorším případě dochází ke naprosté impotenci z důvodu upadnutí pohlavních orgánů.

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Adult Baby na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

Odkazy[edit]

Reference[edit]

Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDejvický průjem 2015Doktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényHnědá magieHovnoHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakofonieKočičí záchodekLepíkLepíkismusNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCPisoárkyPrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní