Eurest

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Eurest"

pojednává o opačném tématu než článek Jídlo.

„Kam jednou EUrest vkročí, odtama už nás nikdy, nikdo, nikde nedostane po dobrém ani po zlém.“

- motto EUrestu

„Co jiní vyloučili, vy sníte.“

- motto EUrestu

„Stejně to sníte, protože nic jiného nedostanete.“

- motto EUrestu

„I po smrti můžete být využiti (či zneužiti).“

- potravinářská inspekce


Eurest.gif

EUrest (ve volném překladu zbytky z EU) je obecně prospěšná společnost, která má za úkol změnit chuť jídla na většině evropských škol. Poskytuje služby hromadného vymírání ve více než 80 zemích včetně České republiky a Moravstánu. V USA vystupuje pod názvem EUrest Killing Services. Spolupracuje například s firmou Kekeloid s.r.o. na výrobě jejich nejkvalitnějšího jídla. V EUrestu se ovšem vyrábí nejlepší jídla na světě a je potřeba ho za to pochválit. To jídlo je sice skvělé svou historickou hodnotou, ale nepřežeňte to moc s množstvím, jinak skončíte s touto nemocí. Také byste měli dbát na projevování se k jídlu jednak s pozorem a druhák s rozumem.

Ekonomika (výroba, spotřeba, produkce)[edit]

EUrest používá zajímavý způsob dodávání surovin. Jakmile totiž nějakému strávníkovi nechutná (z čehož plyne, že EUrest je skvěle zásobovaný) tak už ho nikdo nikdy neuvidí (ale v našich srdcích a žaludcích zůstane navždy). Mají také takovou divnou sůl, jež má trochu rozsáhlejší vzorec než ta normální, ale jelikož je její složení velice tajné, tak vám její název neprozradíme (Vážně jste si mysleli že vám to řeknu?), ale podívejte se na tu krásnou barvu (viz obrázek vpravo). Dávejte také pozor na případy, že si objednáte Hovno s kečupem (myslíte si, že je to místní lahůdka) a oni vám přinesou opravdu to, co jste si objednali.

Je velice zajímavá myšlenka, že se do EUrestu přiveze méně surovin, než se vyveze ústrojných látek (ty neústrojné dají do jídla). Je také zajímavé, že se všichni řidiči kamionů vrátili živí (obvykle jen s odtrženou rukou (to byl ten výtečný gulášek) nebo jen s jedním uchem, okem, či palcem (nejspíše specialita Číňanovy prsty))


I takto může vypadat slánka v EUrestu (tato s příchutí modré skalice).

Znechucování[edit]

Ochucování (v EUrestu) je proces, při němž se smísí sůl nebo jiná ochucovací látka s těmi sračkami co vám přinesou na talíři. Budeme ho tedy nazývat znechucování, jelikož je to způsob moc nechutný, než aby byl nazýván pochucením. Seznam znechucovacích látek:

 1. Soli
  1. Modrá skalice
  2. Zelená skalice
  3. Bílá skalice (vypadá jako kuchyňská sůl, barvu má jak kuch. sůl, chutná jako kuch. sůl, ale kuchyňská sůl to není
 2. Citronky
  1. 96 % kys. sírová
  2. 36 % kys. chlorovodíková
  3. -270°C tekutý dusík

Krátkým shrnutím tohoto článku neznechucujte si jídlo ještě víc! Je to jedno u těch vražedných jídel, ale např.: u Tutanchamonova penisu byste došli k újmě.


Jídelníček[edit]

Zde jsem zobrazil několik gurmánských pochoutek:

Číňanovy prsty[edit]

Chuť: Přibližně jako rumové kuličky

Barva: Sytě žlutá

Vliv na váš organismus: Po požití upadnete do komatu, kuchaři vás seberou a použijí jako surovinu do dalšího jídla.

Zajímavost: Nemusíte být společensky na vysoké úrovni, abyste mohli být znovu použiti.

Doporučená denní dávka: Raději žádná

Uschlý Tutanchamonův penis[edit]

Chuť: Kdo zkusil orální sex ví o čem je řeč

Barva: Vysušeně šedo-bílá

Vliv na váš organismus:Doplněk stravy pro kohokoli

Zajímavost: K uvaření se používá původní surovina

Doporučená denní dávka: !!!POZOR!!!, pokud to přeženete s množstvím, může se stát , že vám za noc vyroste penis o 56 cm

Canabis polévka[edit]

Chuť: Bez chuti

Barva: Zelená

Vliv na váš organismus: Pocit uvolnění, extáze, nutkání sebevraždit

Zajímavost: Místo mastných kol, plavou v polévce kola ve tvaru konopí.

Doporučená denní dávka: Podle potřeby jedince

Ďáblovy koule[edit]

Chuť: Přibližně jako bílé kuřecí maso nebo býčí žlázy

Barva: jako bílé kuřecí maso

Vliv na váš organismus: Po požití můžete dostat vidiny, doporučuji před konzumací vyhledat číslo na nejbližšího exorcistu.

Zajímavost: Jde o varlata EUresťáka - dárce, které se podělil o svoje žlázy. Pro EUresťáka je největší potěšení vařit s přidáním vlastních tělesných tekutin nebo dokonce částí jeho těla.

Doporučená denní dávka: Delikatesa jen pro vyvolené. Nesmírně obtížně k sehnání.

Ledová FRIDEX tříšť[edit]

Nádoba s nebezpečným nápojem

Chuť: Jako motorovej olej

Barva: Sytě modrá

Vliv na váš organismus: Drobné bolesti břicha, může vést i ke kolapsu jedince

Zajímavost: Do těla ji vloučíte, z těla už ji nedostanete

Doporučená denní dávka: Stačí decka a je po

Satanská univerzita EUrest[edit]

EUrest je satanské doupě, kde se vyučuje satanismus pod rouškou bílé magie. V čele satanistů stojí tzv. Generální Satan pro Evropu a Oceánii a Polární čepičky na Marsu. Úborem satanistů je bílý rondon s vysokou čepicí a kouzelnická hůlka. V některých případech se používají k míchání lektvarů vidle. Satanské spisy vycházejí v tajné EUresťácké-Bibli: "Kaleidoskop". Tato bible obsahuje nejrůznější tajná zaříkadla, jako: "Zákazník náš Pán!", "Arogance je hřích!" (Satan vše co činí, říká, to dělá opačně.) Satanské lekce slouží k tzv. maskování satanismu v tzv. lekcích prevence arogance. Uvedený obrázek byl získán vytržením listu z E-Bible Kaleidoskopu. Generální Satan vyučuje lokální Satany na tzv. Univerzitě EUrest satanismu, neposlušní členové jsou následně exkomunikováni do zatracení mezi neEUresťáky.


EUrest tričko

EUrest v menze na ČZU Praha Suchdol[edit]

V případě, že se zcela ztotožňujete s politikou společnosti EUrest, jsme pro vás připravili nové tričko, které můžete třeba nosit do menzy ČZU Praha Suchdol, kde daleko od světa, prakticky v izolaci, rozprostřel EUrest svoje dlouhé prsty a bez možnosti volné soutěže a konkurence zde monopolně ždímá ve stylu: "Dejte grošíky, které si stejně nikdo do hrobu nevezme."

EUrest patří mezi TOP10, tedy 10 nejobdivovanějších firem v ČR, toto ocenění předává vždy král všech tunelářů ČR - OberSatan. Jako trojský virus je EUrest nasazován obzvláště do státních a polostátních struktur, aby byl zajištěn penězovod pod dohledem OberSatana rovnou ze státního rozpočtu. Ano nezbývá než EUrest obdivovat za to jak dokáže po léta ždímat grošíky ze strávníků.


EUrest ve Ford.de

EUrest je milován po celém světě[edit]

EUrest ve Ford.de, Zaměstnanci Fordu se bouří, že chce vedení vystrnadit EUrest z Fordu.de, několik z nich zahájilo protestní hladovku a odmítají pojídat jídla z Eurestu za cenu nasazení vlastního života.


EU-rest - zbytky z EUrestu

EUrest je flexibilní dodá vám zbytky jídla kdekoli z Europy kamkoli do celé Europy[edit]

Skandální odhalení přináší analýza názvu firmy provozující menzu v Italské. Výraz EUrest ve skutečnosti skrývá pochybnou živnost zabývající se importem zbytků jídel z restaurací sídla evropských komisařů v Bruselu. Vedle čajovodu z Moskvy se tímto krokem škola v září tajně připojila k další významné mezinárodní rouře–zbytkovodu Brusel. Nestrávené kulinářské zázraky z bruselských stolů tak putují přímo na talíře studentů ekonomie. Podle vývoje IOAO (index obtloustlosti akademické obce) se zatím změna zdroje školních pokrmů na kvalitě jídla neprojevila.

EUrest dováží zbytky z Bruselu


Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDejvický průjem 2015Doktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényHnědá magieHovnoHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakofonieKočičí záchodekLepíkLepíkismusNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCPisoárkyPrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní