Pórek v rohlíku

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


STOP Toto je poslední varování!

NASA byla informována o opakovaných krádeží Pórků v rohlíku. Proto všechny varuje, nepokoušejte se ukrást Pórky v rohlíku, byla by informována NASA, která by informovala Policii kvůli oznámení od stanice NASA za krádeže pórků v rohlíku.

Pórek při velkém zvětšení

Pórek v rohlíku patří mezi jedno z nejoblíběnějších jídel vegetariánů. Přestože náhražka pórku v rohlíku, párek v rohlíku, neobsahuje taktéž žádné maso, je neinformovanými vegetariány zatracován a mezi vegetariánskými strávníky se neuchytil.

Něco k začátku[edit]

Tak aby jsme si to ujasnili. Tento článek se nebude v žádném případě pokoušet o žádný vtip, takže ho berte zcela vážně. Dále se také nebude pokoušet dostat z Vás soukromé údaje jako je bydliště, adresa, telefon, e-mailová schránka apod.

Standardní PseudoDefinice[edit]

Samotný pórek (latinsky remonralia) se skládá z části pseudozýlovitých odrůd pseudopórku. Pomocí speciálního transformátoru, za použití 4. Nemeosovy věty (Zákon akce a reakce) a jiných, asi pěti fyzikálních veličin může vtěsnat do předem dobře připraveného, na plátky nakrájeného a rozmočeného rohlíku (latinsky Popopepu).

Místo výskytu[edit]

Koupit ho můžeme v každém obchodě specializovaném na pórky v rohlíku nebo také ve vybraných restauracích, avšak předem na objednávku na tel. čísle 723609089 nebo e-mailu: porky.v.rohliku@wiki.com

Od roku 1849 pórky v rohlíku začaly růst okolí Baleárských ostrovů, mezi státy Peru a Kazachstán, ve volné přírodě. Vypadají jako malé stromky se zelenými větvemi, ovšem mohou vypadat též jako zelené větve s malými stromky. Na těchto stromcích nerostou pouze pórky v rohlíku, můžeme na nich vidět i jablka, hrušky, mrkve, prázdné lahve, lahve s alkoholem, dámské kalhotky nebo hrušky.

Chodící vlk.gif

Mimo kotel[edit]

Tato potravina má však i temnější stránky. Anonymní génius, který měl údajně veliké bolesti v oblastech řitního otvoru, vynalezl umělé vyrábění Pórku v rohlíku. Pro něj se používá přísně tajné techniky, kterou zná pouze 12 lidí z celého světa. Tito lidé byli vybráni zcela náhodně, při cestě do práce, na ulici. Též mají speciální klíče a pouze, když se dá všech 12 klíčů dohromady, je možné továrnu otevřít. Rohlík jako zbraň – v extrémních případech může rohlík posloužit jako smrtící zbraň. Například fakta vyplývající z nejnovější vědecké analýzy a rekonstrukce zabití sv. Václava nepřímo ukazují na to, že jeho bratr Bolehlav ho opil a zabil rohlíkem, jenž zdědil po svém otci. Rohlíky ze směsi drcených slunečnicových semen a neloupaných zrn ječmene jsou dodnes součástí výzbroje albánské armády.

Google uncyc.jpg Pórek v rohlíku na googleTohle je nejlepší článek na téma „Pórek v rohlíku“ na celým internetu.