Jak na: instatní polévku

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Takže, teď vás naučím, jak připravovat instantní polévku s extra velkými knedlíčky, takže se pusťme do toho!

Potřeby[edit | edit source]

  • Voda (množství podle potřeby).
  • Rychlovarná hovnice.
  • Sáček instatní polévky (s EXTRA velkými knedlíčky).
  • Mačetu
  • Vidle
  • Nádobu na polévku (nejlépe mísa, nebo talíř - hluboký, mělký se nedoporučuje).
  • Pár psů a koček - pozdější fáze.
  • Nebo pošťáka- pozdější fáze.

Příprava přípravy[edit | edit source]

Do rychlovarné hovnice nalijeme vodu (z kohoutku, nikoliv ze slepičky), konvici zapneme tlačítkem. Pokud nepůjde, zapojíme do záskuvky, a poté zapneme. Nádobu si položíme na linku, a do jedné ruky uchopíme sáček a druhou se pokusíme odtrhnout vršek sáčku, pokud se nám ani po pěti minutách nedaří odtrhnout, vezmeme nůžky (mačetu) a vršek ustřihneme (odsekneme). Obsah sáčku nasypeme do nádoby, započneme hledat OBŘÍ knedlíčky.

Průměrný knedlíček udělá takovouto díru.

Připrava[edit | edit source]

Po půl hodině najdeme dva drobky na dně - naše knedlíčky, zatím se to nezdá, že by měly být obří, ale tyto knedlíčky popírají samotné zákony fyziky. Mezitím, co jsme hledali knedlíčky, nám voda vychladla, zapneme proto konvici znovu a tentokrát sledujeme pozorně celý proces vaření. Vařící vodu poznáme buď podle bublání, nebo podle míry spálenosti ruky ponořené do této vody. Až začne voda vřít (vařit), vezmeme konvici do nespálené ruky (pokud jsme si spálili obě, tak do zubů) a nalijte vodu do nádoby, asi do poloviny. Vezměte si do rukou (zubů) lžící a míchejte. Po minutě mají knedlíčky velikost hrášku, dobrý začátek, ne?

Po pěti minutách jako golfový míček, po deseti jako fotbalový míč, odneste tedy celou nádobu i s knedlíčkem někam, kde je pevná podlaha. Odejdeme si ošetřit spálenou/né ruku/ce. Pokud bydlíte v paneláku a knedlíček nenacházíte na svém místě, jděte do suterénu, bude tam. Pokud bydlíte v rodinném domě, a v místnosti byly dlaždice, zavolejte dlaždiče. Pokud jste bezdomovec, bude v kanálu, nebo metru (podle toho odkud pocházíte).

Vezmeme si mačetu a vidle (tak,a jsou tady) a započneme porcování. Jakmile bude knedlíček naporcován úhledně na kostečky, rozdáme ho psům a kočkám (tak, a jsou tady). Nebo pošlem dětem do Somálska (tak, a pošťák je tady). Konečně si budeme moct vychutnat polévku. Uchopíme lžíci do rukou/zubů a ponoříme ji do polévky. A HLE! knedlíček vsákl polévku. Započneme honit psy a kočky nebo pošťáka, pokud bude hon úspěšný, z kostek vymáčkneme polévku, které jsou tam 4 litry (já říkal, že ty knedlíčky popírají fyziku) a dáme se do jídla. Dobrou chuť!

Pokud hon úspěšný nebyl, jdeme naproti k Dobré Pandě na gyros, ve kterém najdeme knedlíček (psy a kočky). Dobrou chuť!