Babicovy dobroty

From Necyklopedie
(Redirected from Prasnicovy dobroty)
Jump to navigation Jump to search
Ochutnávka dobrot

„Pánvicí pelerini dostati po hlavě nebo odnímatelnou rukojetí po kulách je vrcholný kulinářský zážitek. Objednávejte na: panvicky.cz“

- Kapitán Osvěta

Prasnicovy Dobroty je označení pro nechvalně známý a velice účinný mučící nástroj, který používají Radikální Moravané při mučení Čechů. Mučení spočívá v tom, že jeden z nejhorších kuchařů a katů na světě, jehož jméno je Babica (někde též známý jako Jyrka, Dědica, Krabica nebo Prasnica), připraví porci svého strašného, někdy až smrtelného pokrmu (pokud zrovna nesežene citrón, limetku, nebo sójovou omáčku, která účinky pokrmu zmírňuje) a ten je následně podáván vězňům. Ti, co tento úkladný způsob mučení přežili, většinou tvrdili, že by raději skočili z mostu, nebo si lehli pod vlak, než by znovu museli sníst i malé soustu nějakého pokrmu od Babici.

Oficiální transparent Babici
Babica se snaží naučit své umění i další katy


Složení[edit]

Přesné složení tohoto pokrmu zná pouze sám Babica, ale z výtěrů úst přeživších, které provedli vědci z Necykloverzity, bylo zjištěno několik ingrediencí:

Předmět doličný, byl nalezen společně s tělem oběti. Tato bakteriologicko-chemická zbraň obsahovala všechny výše zmíněné "přísady"
Odstrašující plakát - Babicovy Dobroty 2

Jak můžete sami vidět podle složení, jde o velmi tvrdou formu mučení!

Následky mučení[edit]

Biochemická nerovnováha která byla v tělech obětí zjištěna, a která vedla zpočátku k drobným halucinacím, posléze pak k selhání jater, zauzlování trávicího traktu, a hromadnému útěku různých menších vnitřních orgánů, je však zanedbatelná ve srovnání s následky duševními. Takzvané "mučení Babicou" dokázalo přežít jen malé procento obětí, a z nich se jen několik dokázalo po dlouhodobé terapii vzpamatovat natolik že mohly více či méně souvislou formou vypovědět své zážitky.

Pro otřesný a brutální obsah některých výpovědí nám bylo dovoleno uveřejnit jen některé, a i u těch jsme byli nuceni zaretušovat pasáže které by mohly čtenářům přivodit noční můry.

"Nejdřív vzal velký, opravdu velký ■■■ a roztloukl mé krásné ■■■■ napadrť, a pak... a pak, " (nesrozumitelný vzlyk) "na tom hrozném, ještě krvavém ■■■■■■■ začal pomalu nařezávat a odkrajovat mou ■■■■■■■■■, až všem okolo vyhrkly slzy. Pak ty kousky vhodil do ■■■■■■■■ a zalil ■■■■■■■■!" (několik minut usedavého pláče) "Ale to nejhorší teprve přišlo - to když vzal tři ■■■■■■■■, svitek ■■■■■■■■■■, a obojí to ■■■■■■■ do toho ■■■■■■■■ vhodil za ďábelského chechotu, řka že takhle to dělá každý ■■■!" (pan J.P. kterého Babica podrobil mučení řeckým gulášem)

Následná léčba[edit]

Pokud toto mučení přežijete, nemáte zdaleka vyhráno! Je nutné se podrobit několikaleté kůře, jinak Vám stále hrozí smrt. Pro tyto případy byla založena speciální klinika, kterou vede Zdeněk Pohlreich. První rok strávíte na klinice, kde Vám Zdenda podává to nejlepší, co dokáže splácat. Pro úplné vyléčení je nutné pak ještě tři roky cestovat po českých restauracích a jíst vše, co Vás napadne. Jedině tak můžete předejít trvalým následkům!

Prasnicovy Dobroty 2[edit]

Dle neoficiálních zdrojů Babica připravuje novou zbraň. Neměl by to být mučící nástroj, ale chemická zbraň hromadného ničení. Vývoj probíhá pod přísným dohledem a nikdo zatím neví, jak se budou lidé před touto zbraní bránit!

Co se povídá[edit]

Jaký je rozdíl mezi Novou, MacGyverem a Babicou? Nova vám udělá z fekálií senzaci, MacGyver bombu a Babica pomazánku.