Necykloverzita

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Necyklozita.png
Necyklozita2.jpg

NECYKLOVERZITA

Však my vás naučíme!!!


NECYKLOVERZITA je instituce, která primárně dohlíží na pravdivost a praktickou doložitelnost informací na Necyklopedii, a pokud informace pochází z vlastního výzkumu, testuje je. Pokud informace nepochází z vlastního výzkumu, tak informace sama ověřuje. Sekundárně se také zabývá vzděláváním uživatelů Necyklopedie dle vzdělávacích programů, které sama navrhne. Studenti mohou zdarma využívat Necykloverzitní knihovnu.
sem neklikej!!
Probíhající výzkum:
Rozmaryna.jpg

Také vám vždycky vrtalo hlavou, o jakém tom pražském mostě se zpívá ve známém songu Na tom pražskym mostě? Nám taky. A tak jsme se rozhodli to zjistit. Nejprve tedy seznam základních otázek, se kterými bude tým Necykloverzitních vědců pracovat: Na jakém pražském mostě roste výše jmenovaná květina? Je to Rozmarýna, nebo Konvalinka? Proč ji nikdo nezalívá, když je u nás tolik dobročiných ekologických či dokonce ekoteroristických organizací? Jak může růst na mostě z pevného materiálu květina? Je to fáma, či pravda? Šel tam tudy již zpěvák oné písničky a zalil ji? Utrhl ji? Pokud ano, proč? Pokud ne, proč? Pokud máte další otázku, připište ji do seznamu. A náš vědecký tým vyrazí co nevidět do terénu.


Starší výzkumy mohou (a budou) nadále pokračovat, ale už nebudou na hlavní stránce. Hoďte na ně taky občas oko, ať nejsou smutný.

průběžné výsledkyvšechny výzkumy

nominace

sem neklikej!!
Vzdělávací kurzy:

Necykloverzita nabízí tyto vzdělávací kurzy:


Práce

Při ověřování publikovaných informací jsou použity nejnovější technologie. V případě ověřování nových způsobů ověřování jsou tato ověřování ověřována ověřováním ověřovaných materiálů, a výsledky se poté porovnávají s výsledky ověřených ověřovacích metod. Nakonec se provede otestování výsledků pomocí Murphyho zákonů

Úspěchy

sem neklikej!!
Osnovy:

Necykloverzita nabízí doporučené osnovy pro tyto stupně a školy:


1. stupeň základních škol


2. stupeň základních škol a nižší gymnázium


Střední škola a vyšší gymnázium


sem neklikej!!
Rektoři

Rektoři Necykloverzity jsou
HaDr. PhDr. RNDr. Ráďa Th.D. DBA
Docent HaDr. Evzenecek DrC. TrC. HrC. PrC.
BcA. ThLic. ICDr. HADr. Nytra DSc. M.Eng.

Certifikace
Logocertify.png
Necykloverzita 2008 - 2019. Some rights reserved. Necykloverzita©, Necykloverzita.png, Logocertify.png a Necykloverzita-kulate razitko1.jpg jsou ochranné (protipožární a antikomunistické) známky projektu Necykloverzita. Jakékoli pokusy podplatit autory za účelem zastavení činnosti Necykloverzity budou tvrdě potrestány. Jakékoli pokusy předat autorům velké množství alkoholu za účelem podplacení budou vřele uvítány.Projekty nadace NecykloFoundation:

Necyklozita.png Necykloverzita
naučíme vás i to, co nechcete
Crystal Clear app date.png Necyklokalendář
nejpřesnější na celým internetu
Crystal Clear app warehause.png Regály
všechno pěkně pohromadě
Necitaty2.png Necitáty
kde je i ticho slyšet
Arch template.gif Muzeum
Necyklopedie

poučení příštím generacím
Aktuality.png Aktuality
aktuálně vše a odevšad
Vysoce odborne clanky.png Vysoce odborné články
knihovna nejodbornějších znalostí
Necyklokram logo.png Necyklokrám
jedinečný obchod internetového věku
NecyLeaks.svg
NecyLeaks
sbírka tajných dokumentů
Neslovnik.svg
Neslovník
sbírka málo známých slov