Murphyho zákony

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Památný pokus
Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Murphyho zákony na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Zákon schválnosti.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Historie[editovat | editovat zdroj]

První Murphyho zákon vznikl 3. března 1978 v průběhu pokusů Air Force Project MX98 (zkoumalo se jaké zpomalení může pokusná osoba přežít) v poušti Wings. Vedoucím projektu byl Capt. Edward A. Murphy, který dal světu základ tzv. Murphyho zákonů. První památný zákon byl : "Může-li se něco pokazit, pokazí se to". Následoval další, "Pokud existuje nějaký způsob, jak to udělat špatně, tak ho najdu.". Pak projektový manažer tyto zákony pojmenoval Murphyho zákony, další zákony následovaly a mnoho vědců je dále rozvíjelo až do dnešní doby. Někteří badatelé se však přiklánějí k dřívějšímu vzniku zákonu ale první doložený je až tento, jak zjistil VTN a následně bylo ověřeno teoretiky na Necykloverzitě. Naopak Google stále tápe, i když jsme se pokoušeli podat pomocnou ruku v tomto těžkém problému, byla odmítnuta, tedy veřejnosti nezbývá než se domáknout jedině pravdivých faktů na Necyklopedii, což je ovšem notoricky známo, a jen potvrzuje že jedině Necyklopedické informace jsou skutečně pravdivé a nepostradatelné. Dáváme si další zářez na pažbě...

Murphyho zákony dnes[editovat | editovat zdroj]

Zákony jsou stále rozpracovávány do všech činností lidského života mnoha vědci. Jsou aplikovány do všech odvětví a dnešní společnost se bez nich již neobejde. Například před dokončením je Zákon o zachování špíny s velkým využitím hlavně v politice. Vrcholné důležitosti zákony dosáhly pro vytváření různých vládních opatření, zvláště v době pandemie, kdy jsou jedinou jistotou.

Murphyho zákony v budoucnosti[editovat | editovat zdroj]

Murphyho zákony v budoucnosti nahradí postupně většinu známých a nedokonalých zákonů. Již dnes dochází k nahrazování různých pochybných zákonů např. ve fyzice, dopravě, informatice atd., nebudou se již opakovat problémy se zjišťováním příčin leteckých a jiných neštěstí, protože již bude vše popsáno v příslušném zákoně, ovšem nás čeká ještě dlouhá cesta v dopracování těchto zákonů protože každý zákon musí obsahovat mnoho dodatků, vyjímek a postulátů.

Příklady oborů kde se zákon využívá[editovat | editovat zdroj]

Geocaching, telekomunikace, ženy, opravy přístrojů, počítače, strojírenství, řízení provozu metra, vesmírný výzkum, schůzky, doprava, programování, editování Necyklopedie, rybaření, domácí zvířata, administrativa, lékařství a zkrátka vše. I po smrti si člověk může být jistý, že zapůsobí Murphyho zákon.

Spleť se na[editovat | editovat zdroj]


Paragraf.gif
Zákony

Zákon deseti bílých vlasůZákon zachování nepořádkuZákon opožděných autobusůZákon o terorismuZákon schválnostiZákon o rodiněMooreův zákonMurphyho zákonyNáhubkový zákonOhmův zákon