Náhubkový zákon

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Policejní fotografie náhubku pro "otroky".

Náhubkový zákon, do roku '89 se mu také říkalo Totalita, je oprášený zákon, který vymysleli Karel Marx, Lenin, Stalin, pár ruských a čínských zakladatelů komunismu, Kim Ir-Sen, čeští politikové, kterým se stýskalo po československém období '48 - '89. Hlavním oprašitelem tohoto zákona byl ovšem český skoropolitik a lobbista Roman Prasák Janoušek, který si tento zákon vydupal u Pavla Béma. Náhubkový zákon byl tedy založen někdy v roce 2009, je tedy nový a proto vám většina textových dokumentů slovo "Náhubkový" červeně podtrhne. Tedy i včetně Necyklopedie.

Speciálně vyškolení experti.

Princip a trest[edit]

Princip je velmi jednoduchý, pochopí to i novinář iDNES.cz, takže je to opravdu banalita. Prostě novinář, redaktor nebo kdokoliv, kdo moc kecá a málo poslouchá, říkejme jim třeba "nevolníci", musí psát jen články, které se líbí politikům a aktuální vládě. Nesmí být například o politicích a pokaždé, když má výtvor "nevolníka" obsah, který se vysokým pánům a dámám nelíbí, může být "nevolník" zbaven práva "nevolnictví" a je mu udělena ještě další hodnost, a to "otroctví", což znamená, že mu bude nasazen náhubek (podobně jako psovi) na dobu 30 dnů až 2 měsíců. Běžný materiál bývá z oceli, případně z olova, nebo z hliníku. Původní nápad, udělat náhubek pro "otroky" ze rtuti, což byl nápad od samotného Béma, byl velkým neúspěchem, neboť stát nákup rtuťových náhubků velmi zadlužil. Existuje však jedna nevýhoda tohoto zákonu. A to, že náhubek si může "otrok" beztrestně sundat. Na opravě tohoto zákonu pracují již od roku 2010 speciálně vyškolení experti (mimochodem, vyškolení těchto expertů stálo zákon pouze 202 milionů korun, což je opravdu, ale opravdu málo, jelikož je k této částce připočteno i výběrové řízení, vypracování projektu a prezentace), kteří mají vyřešit problém, že si náhubek může "otrok" bez jakéhokoliv trestu sundat a vyhodit. Výsledek má být hotový okolo roku 2045.


Paragraf.gif
Zákony

Zákon deseti bílých vlasůZákon zachování nepořádkuZákon opožděných autobusůZákon o terorismuZákon schválnostiZákon o rodiněMooreův zákonMurphyho zákonyNáhubkový zákonOhmův zákon