Zákon opožděných autobusů

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Hlavní oběti zákona opožděných autobusů. Kvůli nim se dostal na parlamentní půdu a je navržen na urychlené čtení. Oba byli často n+19-38, a nedostali se včas na tréning
Náhradní autobusová doprava mezi Smíchovem a Karlínem, momentálně téměř plně vytížená menší rodinkou cikánských spoluobčanů.

Celým jménem Zákon vynechaných spojů a pořadí, zpoždění většího než interval a náhradní dopravy za metro je zákon založený na postulátu "Vejde-li se někam lidí, poté se tam vejde lidí. " Tento postulát dokázala například linka X-C, ale častěji i zpoždění na linkách s krátkými intervaly 177. Někteří dopravci jej používají jako poslední jistotu - např. Šrotliner ví, že při rozbití jedné Vrakosy přijede další.

Paragrafy:

  1. Vejde-li se někam lidí, poté se tam vejde lidí.
  2. Může-li linka jezdit s intervalem minut, poté může jezdit s intervalem minut. Dopravce, který nevyužije tento paragraf, bude platit zbytečné opotřebení autobusů a řidiče.
  3. Autobus vždy může nahradit metro. Nevyužití tohoto paragrafu - zbytečné stavění metra - ubírání životního prostoru krtkům, žížalám a čertům.
  4. Výtah s uvedenou určitou nosnosti je z důvodu Evropských norem dimenzován na víc. Dodržování přípustné nosnosti není nebezpečné, ale je proti Evropským normám.
  5. Vynechá-li polovina autobusů na lince, není potřeba šířit paniku, něco někdy přijede. Odejdete-li ze stanice dříve, ihned po vašem odchodu přijede několik autobusů (vaší linky), poslední bude s velkou pravděpodobností prázdný.
  6. Kdo nesouhlasí s tímto zákonem, o tom víme dvě věci - nelíbí se mu těsný kontakt s druhým pohlavím a není kapsář.
Paragraf.gif
Zákony

Zákon deseti bílých vlasůZákon zachování nepořádkuZákon opožděných autobusůZákon o terorismuZákon schválnostiZákon o rodiněMooreův zákonMurphyho zákonyNáhubkový zákonOhmův zákon