Mezinárodní vesmírná stanice

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Odpadové kontejnery na oběžné dráze Země

Mezinárodní vesmírná stanice je pouhým bludem pro oklamání všech obyvatel mimo obyvatel USA, Ruska, Číny, Francie, Equadoru, Guatemaly, Salvádoru, Hondurasu, Nikaragui, Kostariky, Panamy, Kolumbie, České republiky, Argentiny, Brazílie, Nepálu, Kuby, a Bangladéše. A taky Peklo je z oklamání vyloučeno, ale to je organizátorem projektu.

Všimli jste si snad, že by tato stanice byla vidět na údajných planetových snímkách organizace NASRAT? A kde jsou všechny vesmírné sondy, které podle této lživé organizace pro oklamání lidstva Zemi obíhají? Toto je jasný důkaz, že celý vesmír je pouhý klam.

Historie[editovat | editovat zdroj]

Historie Mezinárodní vesmírné stanice se začala psát již roku 1946, kdy americký prezident Harry S. Truman vyhlásil plán stavby vesmírné stanice Freedom. Následující roky byly ve znamení oddalování začátku výstavby a finančních potíží, protože problémy s komunálním odpadem zdály se být malicherné. Roku 1991 se k plánu výstavby připojili Kanada, Japonsko, Indie, Ghana, Maďarsko, Austrálie, Rakousko, Portoriko a Evropská vesmírná agentura (ESA). K nim se roku 1993 připojilo Rusko a stanice se začala nazývat Alpha-Phophelnic. Rok 1995 lze považovat za počátek přípravy na výstavbu velké vesmírné skládky. V letech 1995-98 se uskutečnilo 2109 zkušebních spojení s vesmírnou skládkou, při kterých se trénovalo připojování a výměny Kukavozů (pozor, nepleťte si s fotbalovým internacionálem). Dnes přiváží odpad převážně raketoplán Necyklopedie. Evropská vesmírná společnost vyvinula nový nákladní kontejner (ATV) který unese až 12300000001 t odpadu.

Budoucnost[editovat | editovat zdroj]

Popelničář Dežo Ursíny nakonec na stanici neletěl

Ke stanici by měly být postupně připojeny další odpadkové kontejnery, jako japonský a evropský experimentální modul a venkovní odpadková plošina, chilský modul, azerbajdžánský modul, německý modul, chorvatský modul, jemenský modul, taiwanský modul a konečně i palestinský modul. Plánovaný obytný modul pro 6 popelničářů a záchranný návratový člun by měl být z finančních důvodů zcela zrušen.

Nadějné vyhlídky[editovat | editovat zdroj]

Nově objevená technologie dává prostor nejsmělejším myšlenkám v cestě lidstva k zvládnutí odpadového hospodářství.

Naskýtá se však zcela zásadní otázka: když raketoplán Necyklopedie dokáže spotřebovat na pohon až 98 % odpadu, co se stane při dosažení 100% účinnosti!? Pokud se dosáhne větší účinnosti než 100 %, bude celý projekt ohrožen. Hrozí však nebezpečí, že když v tomto okamžiku bude raketoplán na oběžné dráze a nebude již žádný odpad, nebude se moci vrátit zpět a co potom s odpadem, který zůstane na naší matičce Zemi? Mělo by se to důkladně propočíst a zvýšením produkce odpadu (např. zvýšit dodávky nevyžádaných reklam apod.) tomu zabránit. Vědecký tým Necyklopedie si myslí, že je to vážnější problém než tzv. globální oteplení nebo ochlazení a nemělo by se to zanedbat.

Ještě nadějnější vyhlídky[editovat | editovat zdroj]

Nejvýše položená palírna whisky je ve vesmíru

Proč plýtvat odpadem na všudepřítomnou fádní energii, když můžeme mít planetární množství pravé skotské whisky?

Wikimedia Commons nabízí speciálně pro Necyklopedii multimediální obsah k tématu:
Mezinárodní vesmírná stanice
Wikicom.png
Letectvi Astronautika.jpg
   v  d  e
Letectví a Astronautika
A380Air KoryoBomboniéraBrněnské letochodištěCs Air ForceCessnaDumbwingsGötterdämmerungJak 42Jednosměrné letištěLetiště Klementa GottwaldaL1L2Letecké linky PIDL-159Kloubové letadloKunda (letadlo)Létající trolejbusLetecká dopravaMiG-29Mizení cestujících v letadlechO letadélku KakánětiRyanairŘidičský průkazŘízení letového provozuStíhací rogaloTu-154TurbulenceVrtulníkŠalinokoptéra
GYMIAIR

Aštar ŠeranBuranEnterprise NX-01Expedice na VenušiJak cestovat do vesmíruKanonizaceKolonizace MěsíceKostnický kosmodromLeninMezinárodní vesmírná staniceNecyklopedie našla život na MarsuOsídlování NeptunuPravidla provozu ve vesmíruRaketoplán NecyklopedieRakousko-uherský kosmický programRebešovický nadsvětelný koridorSpudnikSputnik 666Star Trek XI.Vesmírné silniceAštar Zeman