Aštar Šeran

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Kdyby tady spadl Aštar Šeran, tak budu schvalovat s Vesmírnými lidmi... budou-li členy Poslanecké sněmovny!“

- Jiří Paroubek
Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Aštar Šeran na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png
Tajemná krása Aštara Šerana oslnila Jiřího Paroubka, který je tajným Marťanem (jde o učednický stupeň, kterým musí projít každý, kdo se chce zařadit do armády Vesmírných lidí). Miloši Zemanovi se víc líbí Chuck Norris, protože na rozdíl od svého snědého adoptivního synka Jiřího není tak na blondýn(k)y.

Kaštan Žalud (slangový výraz pro Aštara Šerana užívaný některými jeho odpůrci) (je pravděpodobně jeho posmrtnou reinkarnací), je velitel Velké říjnové vesmírné flotily (větší než hvězdná flotila admirála Kirka) 10 000 kvadrilionů mateřských lodí (počet se zdvojnásobuje každou minutu) s velitelstvím na Vesmírné stanici Te Šáren.

Má na starosti tu část Vesmíru, kterou Vesmírní lidé nazývají kvadrant Bela (nejspíše proto, že stojí za starou belu). Údajně tam dochází k upalování na špičatých kůlech.

Pochází z vysoké duchovní společnosti v 5. dimenzi planety NIRBUA (naše Venuše ve 3. dimenzi). Jeho duch je ale inkarnován s tímto posláním do somálského těla (hmotnost 18 kg) v 5. dimenzi z vysokých světů, výška přes 2 metry, zelenomodré intenzivně zářící oči. Září natolik silně, že kdo se mu podívá do očí zmizne a nezůstane ani jeho stín (zatím přežil jen Chuck Norris). Kromě tohoto polohmotného těla má ale tisíce dementálních těl, pomocí kterých pracuje v mnoha částech Vesmíru. Komunikuje s tisíci bytostmi současně (nejspíše využívá technologii hyperthreading od Intelu), prostřednictvím 10Tbit/s internetové přípojky od UPC.

Rodina[edit]

Velitel flotily.

Kaštan vyrůstal ve spokojené rodině. Otec pracoval jako opravář telekomunikační techniky a matka jako nechvalně známá barová zpěvačka francouzských šansonů. Spokojený rodinný život přistihla tragedie: Matka zemřela. Otec zdrcen ztrátou své životní lásky se uzavřel do sebe. Kaštan měl špatné dospívání. Zábavy s kamarády, alkohol, děvky. S otcem vůbec nekomunikoval. Příčinu v tom měla válka s jeho dlouholetým rivalem Cthulhu a nedokončená studia. Otec jej kvůli tomu vyhodil z domu. A tak Kaštan zevloval po světě, až jednoho dne dorazil do Vysoké Pece, kde se na několik pikosekund usadil. Poněvadž se mu tato malebná víska tuze zalíbila, rozhodl se místním pomoci s jejím zvelebováním. Po jeho odchodu si za pár let na něj již nikdo nevzpomněl, a proto žádná z místních tříd či náměstí nenese jeho jméno.

Kaštan měl také několik milenek a nejasné důkazy vedou k závěrům, že Kaštan je také otcem Marie Kabrhelové, jejíž matku Zoju podle všeho unesl na svůj vesmírný koráb těsně před tím, než emigrovala z Ruska do Česka. Pouze na planetě Zemi má více než 216 dětí, mj. jedním z nich je i Chuck Norris, ale také méně známý Martin Dejdar nebo Sagvan Tofi.

Nyní je Kaštan kvůli klatbě zbaven potence.

Politika[edit]

Aštar ohlásil, že bude při příští volbě kandidovat na vládce tohoto kvadrantu naší galaxie, o tomto však pozemská masmédia prozatím neinformovala, ač jeho oznámení visí na okresním úřadě v Alfa-Centauri už přes 25 let. Svoji kandidaturu staví na podpoře Vesmírných sociálních demagogů (předvolební slogan: Milujeme právě Tebe!).

Film[edit]

Kaštan ztvárnil několik vedlejších rolí v menších nízkorozpočtových telenovelách natáčených na okraji galaxie, avšak z utrženého zisku zakoupil menší flotilu (vlastně nejmenší ve známém vesmíru) a nacpal do ní všechny své přívržence, tedy své jednovaječné dvojče Bštara a svoji kočku sloní a vydal se na předvolební meetingy s obyvateli galaxie.

Sekta[edit]

Příznivci sekty Vesmírných lidí věří, že budou-li lidem kolem sebe rozsévat pravdu a lásku (bez ohledu na to, jestli o ni někdo má zájem), povznesou se na vyšší úroveň existence podobně jako se povznesli před několika tisíci lety (nevíme, zda se jednalo o prvočíslo) Antikové.

(Osvícení najdeš také zde: "Výroky")

KZDK[edit]

Zvláštním oddělením Aštarovy sekty je KZDK, více se dozvíte zděs.

Vesmírná drůbež[edit]

Drůbež
Aštarův kocour

„Dědečku, ty slepice jsou taky družstevní?“

- Honzík


Aštar chová také vesmírnou drůbež.

Kultura[edit]

Na hranici spekulací a faktu se nachází skutečnost, že pivo Šerák z hanušovického pivovaru je s největší pravděpodobností vařeno konsorciem, v kterém mají majoritní podíl Aštar Šeran, Karel Srba a Valtr Komárek. Jeho chuť a hlavně projímavé účinky jsou oceňovány především Ing. Ivo A. Bendou, Klubem přátel energie a JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henrykem Laholou, což jen potvrzuje podezření, že název Šerák je pouhým obchodně přijatelným názvem pro původní označení Serák, anebo snad kódové označení pro jméno Šeran, protože samotné působení Aštara Šerana je naposrání.

Milují vás také články[edit]

Odkazy, které vás také milují[edit]

Video[edit]

Ivo Aštar Benda a Vesmírní lidé


Letectvi Astronautika.jpg
   v  d  e
Letectví a Astronautika
A380BomboniéraBrněnské letochodištěCs Air ForceCessnaGötterdämmerungJak 42Jednosměrné letištěLetiště Klementa GottwaldaL1L-159Kloubové letadloLétající trolejbusLetecká dopravaMiG-29Mizení cestujících v letadlechO letadélku KakánětiRyanairŘidičský průkazŘízení letového provozuStíhací rogaloTu-154TurbulenceVrtulníkŠalinokoptéra

Aštar ŠeranBuranEnterprise NX-01Expedice na VenušiJak cestovat do vesmíruKanonizaceKolonizace MěsíceKostnický kosmodromLeninMezinárodní vesmírná staniceNecyklopedie našla život na MarsuOsídlování NeptunuPravidla provozu ve vesmíruRaketoplán NecyklopedieRakousko-uherský kosmický programRebešovický nadsvětelný koridorSpudnikSputnik 666Star Trek XI.Vesmírné silnice