Odpověď

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Kvalitní portrét čísla ř vyzařuje až 96.3% lásky.

Odpověď /ang. answer/ je nejstarší náboženství – starodávné učení o jediné a pravé absolutní nepopiratelné pravdivé Pravdě, té s velkým Pé, neboť jménem této pravdivé odpovědi na vše je P̴̡̧̪̺̝̲̰̪͍͚̰̰̮͇͚̮͔͈̺̖̥̬͛̊͗̋̇̽͒͘͜͝͠ͅͅͅr̶̢̛̝͓̗̥̙̆̾͐̽̊̽́̿̀͂̍͒͊̆͆̾͆̕͝a̶͔̳̟͙̝͒͊̒ͅv̴̧̝͈͙̗̗͎̘̤͉̥͚̯̥͖̭̄d̷̞̪͇̥̮̤̔̓̂̄̇̂̋̽͛̈́̌̿̈́̈̐̉̀̇̽́̌͗̕̚͜a̸̹̲̘͛́͋̀̄͂̿̃͐̒̈́̈̊̈́̉͒̂́̌̿̀̏̈̄̕͠͠ͅ. Jedná se o učení předávané ústně z úst do úst, přežvýkávané a pak zase předávané, přičemž se proces při každém opakování exponenciálně zrychluje až do dosažení stravitelné kaše. Jeho nejuctívanějšími protichůdnými esencemi jsou písmeno 3 a číslo Ř. Někteří hloupí lidé tvrdí, že odpovědí na Otázku života, vesmíru a vůbec je číslo 42, podle této církve ale jde jen o duchaprázdnou lež, jelikož Pravdu a Odpověď může lidská bytost ve skutečnosti nalézti jen a pouze po vstupu do církve jménem Odpověď.

Kvalitní portrét písmene 3 vyzařuje celých 80,9% lásky.

Vznik[edit | edit source]

Dávným poutníkům, obývajícím dutou zemi z budoucnosti, Pravdu předali mimozemšťané aneb vesmírní andělé, předávala se po dlouhé generace v řadách milujících (pouze homosexuálně) mnichů prostřednictvím jejich srdnaté lásky a až do roku 2020 se o ní nic nevědělo. Nyní však opět vyplouvá na povrch, aby zachránila vyvolené pře̴̻̔d̵̪̕ ̷͈̏p̶̛͚ř̵̭̔i̸̘͋ċ̸͕ḫ̸̈́á̴̞̞͛̃̍̀̿͐z̸̗̠͇̮͆̌̀̏́́̽̽͗̕̚͜ͅe̷̦͇̻̅̽͗͐̌͠͝j̷̤͉̻͍͐̂̍̾̈́͝ͅí̷̗̲͈̣̽͂͜c̷̨̘̦̊̑̈́͂̐̽̈́͘í̶̢̫̳̫͖̖̺̤̝͍̎̋̓͆̀̽͌̽̐́̔̽͊̒̂̀́̄̅̏̂̿̀̅̈́͛̏̒̓̾̿̍̈̇̂̀̽̈́̅̓͋͋̀́̔͊͛̍̃̕͘͝ ̴̙̺͔͈̟̪͔͉̝̻̫̟̯̤̏̔̓͛̎̏̈̋̏̓̌́͑̏̓̈͆͗̈̃̒̉̒̋̕͘͜͝ž̵̧͓̯͈̰̯̲͔̱̝̥̗̣̝̫̣̬͖̆̔̑̑̄̈̆̀͆͐́̊́̃̃͋̈́͂̓̏̈́̿́͒̂͊̈́̽̒̍̈́̄̈́̍̍̿̉̆͛̃̈́͐̆̈́̓̐̇͒̌̽̇̍͒̌̈́̏̀́̉͗̈̾̈̐̾̀͐̿͆͆̓̀̕͘̚̕̕̚̕̚͘̚̚͝͝͝͝ķ̵̛̛̖̞͕͙͇̥͈̗̼̞̳̱͓̦̻̭͕̣̤͚̱̗͍͚̹̲̘̤͉͎͕̫͚̳̠̹̋́̀̅̋̾͐͒̄̓̎̊̈́̋̂̓̀̍̑̄̏̋͊͗͌̈́͆͂̏̒̒̋͐́͘̕͜͠ͅá̴̧̢̧̧̡̧̡̧̧̡̡̢̧̧̢̧̡̧̨̢̡̳̟̣̬̜̱̜͇͍̼̼̦̮͎̩̠̖͉͉͖̲̰̦̭̘̲̦͇̠͚͔̳̹̻̦̫̩̘͇̜̗̞̘͍̞̜̖̳̥͙͈͎̭̯̦̰̙͖̙̘̩̜̖̝̱̰̪̙̬̤̪̠̗͍͇̬̪̘̯̪̠̦̜̟̬̖͙͇̬̺̭͓̹̯͙̫͕̗̲̙̘̝̟̟̳̹̝̭̣̭̳͔̟̬̼̩͈̯̩̟̦͎͔͓̱͚̖̱̥͈͔͍͔̬̬̯͔̮̳͍͈̦̯͓̖̮͎͓̪̻̜̦͕̥̙̻͙̙͓̯͎̼̠̟̤͍̰͙͕̳̭̺̻͚͓̥̼͇̖͙̤͓̘͎̬̱͇̜̹͕̥̗̂̊͐̈́͆͜͜ͅͅͅͅž̸̞̙͍̠̗̖̤̠͒̏̓͌͋͗̋͂̃̓̋́̇̽͐̈̾͘ö̴̱͈̭́̊̂̔̑̚ù̶̙̱̮̭̹̜̬̳̈ͅͅ.̶̛̘̠̽͌͝


Jak se dostanu k Pravdě[edit | edit source]

Zájemce o získání Pravdy se musí dobrovolně vzdát veškerého svého majetku, neboť provoz této církve (nikoli sekty ! ! !) na vesmírné stanici v dimenzi číslo Ř také něco stojí a ani kuře za darmo nehrabe. Druhou podmínkou pro vstup je kompletní lobotomie čelního laloku mozkového, neboť jen uzavřením mozku se otevřou vaše srdce síle vibrační energie z vesmíru a dobrovolně se zpřístupní vaše intimní partie hvězdnému guru Aštarovi Šeranovi (dále jen Kaštanovi), jehož nekonečná láska vám po sléze začne proudit celým tělem, otevře všechny čakry a vaše aura začne vysírat vibrační wave rozvlněné vibrace. Tyto vibrace každopádně nebude současnými nástroji možné změřit, neboť budou vysílány pouze na hyper-vysoké frekvenci antény DVB – T∞ v dimenzi číslo Ř, které je odmocninou písmene 3.

Aštar Kaštan Šeran na dovolené v jeho oblíbené destinaci u jedné z jeho 4 vil
Pohled z ptačí perspektivy

Číslo Ř[edit | edit source]

Číslo Ř, jehož dimenzionální existence je zcela nepopiratelná, je prakticky všechen nebeský prostor, který my v naší dimenzi vidět nemůžeme. Číslo Ř je ve skutečnosti odmocninou písmene 3, které je zároveň i jeho protikladnou esencí. Je to bydliště andělů, sám Kaštan zde vlastní čtyři vily a sedmdesát dva konkubín.

Popis čtvrtého oka
Kaštanovy vily v dimenzi číslo Ř[edit | edit source]

Každá z jeho čtyř vil byla postavena numerologickými abeceda-mistry, kteří, silou svých velkých dobrých srdcí na talíři, vydělili počet Kaštanových konkubín Kaštanovou váhou v naší dimenzi (18 kg) a tak získali číslo 4Velký bratr písmene 3.

Otevření čtvrtého oka - jak pocítit číslo Ř[edit | edit source]

Pro naprosté pochopení Pravdy musí dojít k otevření tzv. čtvrtého oka /lat. rektum/. Otevření čtvrtého oka vede k pochopení nejhlubších tajů nekonečníku i konečníku, vesmíru i nevesmíru. Sám Velký hvězdný guru Aštar Kaštan Šeran praktikuje každý den několik setů cviků a rituálů, které jeho čtvrté oko posilují.

„Gottes zeugs darfst stecken lassen hab ich nichts am. Hut mit.“

- promluvy čísla Ř skrz Aštara Kaštana

„Můžete nechat Boží věci přilepené, na klobouku nemám nic.“

- Google translate

Jen opravdu probuzené bytosti jsou schopny otevřít své čtvrté oko bez psychické či fyzické újmy tak, aby se naladily na vib̵̘͘r̸̹̎â̵̘č̴̘̔ń̷͚̺̺̭̤̹̣̟̤̞̘̺̈́͌̇́̄̍̽̀̚͜͜͜į̶͖̮͍̞͔͉̘́͒̎͐̏̓̓̏̂ ̷̧̛͎̳̝̦̻̭̍̄̆̔̇͆͑̀͂̈́͝ę̶̗̙̩͓̜̭̺̫̰̳͖̝̹̝͖̮̟̮͚͆̏̀̀̌͌͂̌͗̂̿͂̐̓̑̐͊̓̀̅̈́͜͜͜͠ͅn̵̛͎͙̼͎̠̳͎͙̱͍̠̲͇̥̟̤͎̦̣̦̻̤̞͙̲̮͂̈̍͌͂͘ë̷̡̧̧͓̭̰̯͖̪̬̣͔̲̥̪̹͇̫̭̦͎̩͉̌͑͑͜͜ͅr̷̡͖̝͇͔̳͚͎̠͚̯̜̈́̾̈́͗͋̃̇͊͆͌̄͐͗̂͋̊͌̽͝g̴̫̋ie z vesmíru a na dimenzi číslo Ř.

Náboženství
GBfifthteen.jpg
Křesťanství
Rabbi.png
Judaismus
Zz.jpg
Materialismus
Dirndl.gif
Alkoholismus
Happysatan.jpg
Satanismus
Boboburka.jpg
Islám
Dalajláma a vejce.jpg
Buddhismus
Chuck Mohammed.png
Chuckmaismus
Home.goodies.png
Mikrobismus
Kabanos oral.png
Kabanosovci
Celt Arthur.png
Novopohanství
Kršna.png
Hinduismus
Semen Suds.jpg
Erotismus
1114041222495.jpg
Jediismus
Pan Tao.png
Taoismus
Pastafariánství ikona.jpg
Pastafariánství