Gautama Buddha Gang

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Gautama Buddha Gang dále jen GBG, bylo a stále ještě je jedno z největších zločineckých uskupení v dějinách světa, které má na kontě více než 15 000 000 000 000 zmařených lidských životů. 1 987 000 zdemolovaných planet. 357 zmařených dimenzí. 18651 zmařených paralelních dimenzí a bezmála 250 000 zkorumpovaných andělů. Můžou také za to, že nebe vyhořelo a Bůh zešílel.

Gautama Buddha Gang .png

Začátky[edit | edit source]

Vše začalo v roce 563 před naším letopočtem v království Fakjů v Indii, kde se královi Suddhodánovi a jeho ženě Máje narodil malý Sidhárta (později Siddhártha Gautama Buddha). Porod byl pro Máju tak obtížný (ostatně i početí - byla totiž dle legendy oplodněna bílým slonem), že při něm zemřela a malý Siddhárta zůstal Suddhodánovi přisátý na krku. Suddhodána se chtěl haranta zbavit, ale věštci předpověděli, že ze Siddhárty vyroste mocný král, který si podmaní svět. Díky tomu zůstal Siddhárta naživu a naopak o něj bylo velice dobře pečováno. Suddhodána dokonce zašel tak daleko, že nechal všechny staré, nemocné, ošklivé, smradlavé a zemřelé vypráskat za hradby města, aby princ nikdy nespatřil lidské utrpení.

Když bylo Siddhártovi 6 let navštívil ho jakýsi podivín, který si nechal říkat Asita. Ukázal Siddhartovi, že všechno okolo je jen Matrix a naučil ho tajům meditace, pak už se víckrát neukázal.(Dnes již víme, že filuta Asita zemřel v úctyhodném věku 198 let, když došel k názoru, že dýchání je jen výplod Matrixu a přestal dýchat)

Když bylo Siddhártovi 26, opustil ženu i syna a vydal se do království divočiny, jako potulný mnich Gautama. Tu střetl mnoho dalších potulných mnichů, tovaryšů a mistrů, kteří ho zasvětili do tajemství halucinogenních rostlin a zvířat.

Gautama se brzy stává největším huličem v Indii. Spolu s nějakým týpkem z Palestiny, co si říká Ježíš(celým jménem Jeříš Mojžíš Husain bin Ládin) společně zakládají GBG(v této době ještě pod jménem Gautama Company) a věnují se pěstování a distribuci trávy až za hranice Indie.

Ježíš kontrolující svoje políčka s trávou.
Nervozní mniši čekající až se Gautama vzbudí a dá jim hrst trávy.

Po několika letech ovšem přichází potíže, protože král Suddhodána je znechucen praktikami svého syna, který se měl stát původně velkým králem, a tak vydává zatykač na Ježíše i Gautamu a zakazuje pěstování i prodej mariuhany. V roce 533 před naším letopočtem jsou oba zatčeni a uvězněni.

V roce 531 před naším letopočtem se ve vězení seznamují s Chuckem Neem Mohamedem Norrisem, mocným arabským válečníkem, který byl Suddhodánou zajat v jedné z bitev. Společně se prohrabou skrz skálu na svobodu a utíkají do azylu do Číny.

V Číně znovu rozjedou obchody s mariuhanou a navíc mezi sebe přijmou schopného čínského marketingového poradce japonského původu Okamuru(celým jménem Lucifer Adolf Jing-Jang Okamura mladší). Díky Okamurovi a jeho úchvatným proslovům o blahodárných účincích trávy na lidský organismus, se prodeje ještě ztrojnásobí a celá Čína je zaplavena fenomémen hulení.

Po několika letech začíná Gautama magořit. V roce 526 před naším letopočtem si sedne pod strom odmítá děvky trávu i jídlo a v meditaci se snaží porazit Matrix. Jeho kamarádi o něj mají starosti,ale nemůžou nic dělat. Po několika týdnech v hlubokém samádhi se dokázal na pokraji smrti z Matrixu vymanit a dosáhl osvícení spolu s titulem Buddha(v sanskrtu osvícený nebo také ten, co přemohl Matrix).

Buddhu v té době zachránila před jistou smrtí Salvia Divinorum, kterou z Nového Světa (Jižní Ameriky) přivezl mezitím Chuck a Okamura. Měla podobné učínky jako mariuhana, ale narozdíl od ní ji bylo legální prodávat i v Indii.

V roce 524 před naším letopočtem Gautama pomůže svým přátelům na cestě k osvícení. Společně přemůžou fyzikální zákony Matrixu a začnou na zemi robit bordel. Přestávají prodávat drogy a snaží se ovládnout svět.

Svět pod nadvládou Gautama Buddha Gangu[edit | edit source]

Ovládnout Asii není žádný problém. Potíže přichází s Egyptem, který je spojencem mimozemských civilizací. A to jsou kurevsky důmyslní hekři, kteří proti GBG vytvoří antivirový program, který jim znemožní Egypt ovládnout.

V roce 421 před naším letopočtem je Egypt konečně pokořen, když Chuck Neo Mohamed Norris najde v galaxii známé pod jménem KJP-45913454 mimozemskou civilizaci, která egypt ochraňuje.Všechno to tam vymlátí a vypojí zásuvku, která napájí antivirový program proti nim.

Při dalších bojích tentokrát v Izraeli je Lucifer Adolf Jing-Jang Okamura mladší zaklet židovskou čarodějkou do podoby kozla. Což u něj vyvolá obrovskou nenávist k Židům.

Okamura po přeměně, viditelně je značně nespokojen..

Gautama Buddha nemá do čeho píchnout nebo co opíchat, a tak brouzdá Indii a všechny poučuje a přesvědčuje o tom, jak je bože geniální.

Během svých cest Indií potká modrého týpka jménem Šmoula Avatar Mystique TatooFranz Cookiemonster Kršna ten mu pomůže podvodem prodávat trávu napuštěnou inkoustem na modro, aby to cajti nepoznali. Gautama mu za to chce předat osvícení ale Kršna ho nepotřebuje. To Gautamu trochu urazí

Lucifer Adolf Jing-Jang Okamura mladší byl za Bohem, aby ho kletby zbavil. Ten mu, ale oznámil, že to nejde, a tak Okamura začal nenávidět i Boha.

Gautama Buddha přejmenuje největší řeku Indie na Gangu na počest jeho gangu.

Jeříš Mojžíš Husain bin ládin distribuje drogy do nebe.

Jeříš Mojžíš Husain bin ládin ukazuje: “Bože si jednička”

Lucifer Adolf Jing-Jang Okamura mladší zakládá organizaci Hell Company a začíná lákat anděly z nebe na lepší pracovní podmínky a větší plat.

Bůh se zlobí a za trest Okamuru znetvoří tak, že vypadá jak Michael Jackson.

Chuck Neo Mohamed Norris oznamuje Bohovi, že to teda už přehnal a zatrhne mu všechny čárymáry zázraky mimo území nebe.

Jeříš Mojžíš Husain bin ládin potkáva svou milou Máří Magdalénu, ve skutečnosti svatou vykupitelku materialismu, aby ji však přijali do gangu, musela projít rituálem gang bangu.

Na střednim východě se objevuje Zarathustra Nietzche Matahari Godkilaah a šíří hoaxy, že Bůh už je dávno mrtvej. Je to magor ale Okamurovi se to líbí, tak se přimolouvá, aby ho vzali do gangu

Jeříš Mojžíš Husain bin ládin se učí chodit po vodě, protože chodit po zemi je moc mainstream a protože až zas příště navštíví Indii, nehodlá tam v Ganze plný smradlavejch mrtvol plavat.

Jeříš Mojžíš Husain bin ládin objeví tajemství jak destilovat alkohol z vody. Začne tomu říkat vodka. Taky zjistí, jak se rozmnožují ryby, logicky stejný proces aplikuje i na chleba. Najde si 12,5 učedníků, kterým předává své gastronomické a huličské zkušenosti. Slíbí jim že je naučí vařit z vlastního těla a krve.

Gautama Buddha ve své nekonečné moudrosti objevuje další škálu halucinogenních drog a posílá je Ježíšovi, aby je šířil dál.

Jeříš Mojžíš Husain bin ládin nové drogy šíří do nebe. Při jednom divokém mejdanu s Chuckem u Jeruzaléma to ovšem přežene s LSD a umírá. Naštěstí měl syna takže rod husainů nevymřel a ještě o něm uslyšíme.

Ježíš před požitím LSD, Na Chuckovi je vidět, že něco zlého tuší.

Koná se velkolepý pohřeb, kterého se zúčastní všichni členové GBG. Na jeho počest si nechají GBG patentovat znak ve formě Ježíše na kříži.

Ježíš exnul je to v řiti.
Již zmíněný znak GBG.

Zarathustrovi Nietzchemu Matahari Godkilaahovi se nelíbí, že chtějí Ježíše pohřbít do země, protože ji to znečistí a vyroste v ní zkažená tráva. Nabídnou mu že ho spálí, ale to se mu taky nelíbí. Nakonec se na něj vykašlou.

Smrt Ježíše zarmoutí plno mladých narkomanů, kteří si na jeho počest začnou říkat křest'ani.

Lucifer Adolf Jing-Jang Okamura mladší dává smrt Ježíše za vinu Bohovi a nebe je bombardováno útoky démonů.

Chuck odlétá do vzdálených galaxii, aby naučil zdejší civilizace hulit trávu.

Odchod Chucka zarmoutí plno mladých narkomanů. Ti si začnou říkat Müsli-mové a dají do znaku měsíc, protože věří, že tam Chuck odletěl

Nietzsche přijde na to, že v nebi nejsou žádní zajímaví lidé. Pak jde do Sodomy Gomory

Ježíšovi stoupenci i po jeho smrti pokračují ve snaze ovládnout pro něj svět. Začínají s Římem, protože tam vedou všechny cesty což je dost nestrategický, lehko se tam tráva dováží a tak ho snadno ovládnou.

Zarathustra Nietzche Matahari Godkilaah hlásá nadčlověka, má vzniknout po požití dostatečného množství všemožných typů drog

Gautama Buddha tloustne a tak začne s Luciferem Adolfem Jing Jang Okamurou cvičit kung-fu. Oblíbí si styl opilé pěsti.

Gautama Buddha umírá v roce 395 po smrti Krista. Udáví se vepřovým masem.

Vzniká uskupení huličů trávy, na Gautamovu počest si začnou říkat buddhisti.

Budhisti nic neovládnou, naopak si v budoucnu nechají vzít i hlavní základnu a sklad trávy.

Se svojí špetkou přichází i hnutí Babá'hu'lláh protože je jedno jestli mů-Hammad nebo Jošua, hlavně že máš babu.

Lucifer Adolf Jing-Jang Okamura mladší dává smrt Buddhy za vinu Bohovi a nebe je bombardováno útoky démonů.

Bůh je psychicky na dně, a tak si zlomí vaz. Po smrti se dostává do divné dimenze, kterou už skoro ovládli Gautama s Ježíšem, protože tu všechny naučili hulit trávu. Bůh odsud chce útéct, ale nemůže zemřít, a tak skončí v místním blázinci.

Ježíšovi stoupenci zaplaví trávou celou Evropu, chvíli se přou s Chuckem Neem Mohamedem Norrisem o výhradní práva distribuovat trávu na blízký východ, nakonec všem ale dochází, že je to stejně ta samá tráva.

Ježíšovi stoupenci pak laskavě expandují přes oceán do nového světa, kam šíří trávu a neštovice

Nietzsche umírá na syfilis, praktikuje však metodu "věčný návrat", takže žije svůj život zase znova od začátku

Lucifer Adolf Jing-Jang Okamura mladší se zatím po smrti Boha vrací do své původní podoby. Skoro ještě dva tisíce let distribuje drogy a vraždí židy. Když se dozví že za smrt Ježíše nese spolu odpovědnost jakejsi Jehuda Jahoda Jidáš Lev, shodou okolností taky žid, kterej byl kdysi součástí gangu, přepadne ho amok. Pokusí se vyvraždit židovsý gheto v Praze " malý Jeruzalém", ale to chrání Jidášův golem. Okamura pohoří, tak si na Jidáše počká před krčmou a spáchá na něj atentát starou fuskou. Židy teď nenávidí ještě víc a spřádá nový plány. Svede národ ztroskotalejch požíračů klobás, kterej dostal v poslední válce hrozně naprdel a nakrmí je nápadama co slyšel od Nietzscheho. Slíbí jim, že z nich udělá nabušený blonďatý supermany jenom co zabijou dost židů. Nakonec také zemře, v Německu roku 1948, kde se zabije, protože se chce úplně vymanit ze spárů Matrixu. V jiné dimenzi se setkává s Ježíšem a Gautamou společně hulí trávu a hrajou karty a čekají až sem dorazí i Chuck, aby mohli ovládnout zdejší Matrix.

Radikální odnože Ježíšových následovníků se hádají na nože s novými následovníky, kteří hlásají návrat ke kořenům, chodí neupravení jako Ježíš, hulí víc, hlásají volnou lásku a říkají si hippies. Křesťani na ně žárlí.

Chuck Neo Mohamed Norris se vrací z jiných vesmírů na zem a dovídá se, že už je po smrti i Okamura a Gautama. Začíná učinkovat ve televizi, kde ztvárňuje autobiografické role například v trilogii Matrix nebo také v seriálu Walker Texas Ranger.

Chuck se setkává s potomky Ježíše tj. Saddám Husajn, Usáma bin Ládin,Barack Hussein Obama a mnoho dalších.

Šmoula Avatar Mystique TatooFranz Cookiemonster Kršna kandiduje spolu s dalšími šašky na post prezidenta banánové republiky Čezko. Projede to protože se ho děti bojí, opakuje pořád stejné bezduché fráze a není dost ožralý a tlustý. Vyhraje to Jabba da Hutt Zeman a vyhlásí džihád džihádistům.

Spor o dětskou císařovnu[edit | edit source]

Dětská císařovna po tom co se dozvěděla že ji Okamura ukradl syna
Zaza.png
Zazaz.png
Zazaza.jpg
Po tom všem je Okamura konečně osvícený

Lucifer Adolf Jing-Jang Okamura mladší se během čekání na Chucka moc nudí, chvíli se zabaví když skrze projekci vyslanou do naší dimenze organizuje pravé české zabíjačky pro válečné uprchlíky a invazinosty, ale nikdo na ně nechodí protože v projekci se mu dělá škaredý obličej, daleko škaredější než skutečný, než jaký kdy měl. Hrozně se nudí, utápí v depresích, a pochybuje že existuje pravá láska. Ježíš se mu to snaží rozmluvit, že prý jen málo hulí ale Lucifer Adolf Jing-Jang Okamura hulit odmítá. Zešílel. Je hrozně nadržený a utíká do světa fantázie, kde se mu zalíbí dětská císařovna. Snaží se jí sbalit, stalkuje jí, přepadl jí ve výtahu ale ona ho nechce. Tajně už chrní s Chuckem. To Okamuru hrozně rozzuří protože to kvůli němu a jeho nedochvilnosti strávil 5 000 000 000 000 let nudou v dimenzi bez bab. Rozhodne se, že dětské císařovně unese mimino. Dětská císařovna je těhotná s Chuckem, stalo se to jedné dlouhé noci s trochu moc trávy a LSD. Chuck odmítl použít kondom, protože neuznává nic co nevynalezl Jára Cimrman, a co není dvojdílné. Z takového neřestného vztahu nemohlo vzniknout nic dobrého a tak na svět přišel Božský císař. Okamura ho odnesl v pytli s trávou.

Pokusil se ho prodat galaktickému císaři Slídi-vousovi, který o něj měl velký zájem kvůli eliminaci konkurence a protože věřil, že když sní jeho maso, odžloutnou mu oči i zuby a bude zas krásný a jeho smích bude jako medový potůček. Galaktický císař je ale bohužel v den výměny zabit potomky militantní náboženské sekty Jedi, kterou v galaxii kdysi Gautáma omylem založil, když jednomu skřítkovi z bažin nabídl trávu a ten z toho zezelenal, začal mluvit pozpátku a nepřestal blbnout dokuď mu Gautáma nedal svítící hippie tyčinky.

Okamuru samozřejmě naštvalo že mu zase nic nevyšlo a že je takový smolař. Sbalil pytel s malým Božským císařem a hledal, kam ho hodit. Všechny řitě světa mu byly malé a tak se rozhodl, předhodit ho Cthulhu. Nevěděl, že Božský císař je zvrácený a že trauma způsobené únosem, když s ním moc třásl a trávou inhalovanou v tak mladém věku v něm ještě posílilo jeho superschopnosti. Malý Božský císař si Cthulhu ochočil a udělal z něj svou subinku, pak se vrátil na Zem a pokusil se ovládnout ji i celý vesmír.

Okamura se potupně utekl vyplakat Ježíšovi na rameno a ten ho už s Gautámou čekal. Vyhulili spoustu trávy. Ježíš si přál k vánocům nějakou novou Evu, kterou pak Okamurovi daroval. Mezitím se náš vesmír snažil ovládnout Božský císař, což sice Ježíš s Gautámou věděli, ale bylo jim to fuk, protože o politiku se nezajímají. Dál čekali v té dimenzi na Chucka.

Koho to zajímalo byl Chuck, byl se svým synem nespokojený, jednak chtěl ovládnout vesmír bez dovolení, jednak byl podle jeho standardů pako a břídil. Šel mu dát na zadek, Božský císař ale nechtěl. Chuck ho tak zmydlil až byl polomrtvej, úplně ho přizabil. Doktor Schrodinger ho prohlásil za živýho i mrtvýho a že prý se musí živit kvantovou silou všech duší v našem vesmíru, jinak se kvantová funkce rozpadne a Božský císař umře nebo obživne. Ani jedno nechtěl Chuck ryskovat, zpočátku mu ty mrtvé duše nepřišli fér, ale pak si řek, že je to jedno.

Dětská císařovna se na něj hrozně naštvala za to, co udělal synovi a kam to s ním nechal zajít, tak se s ním rozvedla. Řekla, že to radši měla zkusit s Okamurou, dokuď byla ještě mladá. Okamura jí pak zase zkusil sbalit ale řekla mu, že si jen dělala legraci. Což Okamuru nasralo podruhý, dokonce už kvůli tomu poslal tu Evu k vodě. Dětská císařovna tajně chtěla Ježíše, protože slyšela, že u těch jeho následovníků mají takovéhle vztahy tradici a o děti se umí postarat. Tenhle názor měla z televize. Všechny názory měla z televize a z teleshopingů. Neměla žádné vlastní názory a žádnou fantazii, přestože jí vládla. Ježíš jí dopisem vysvětlil, že obliba dětí v jeho obci je mýtus, že ve skutečnosti tam mají rádi staré babičky a dědečky a že on sám spí s Máří Magdalénou a je jí věrný přestože teď šlape někde v našem vesmíru s mimozemšťany. Dětská císařovna tak nakonec začla chrápat s malým princem a byla spokojená. Štvalo to jenom jeho růži, ale takovej vztah stejně nebyl perspektivní. Výhodou bylo že princ i císařovna byli urozené krve, Ježíš byl sice král ale jenom židů a všech lidí a ti za to nestojí. Jsou to špatní poddaní. Malý princ pak dal císařovně arabelin prsten jako zásnubní a prsten moci jako snubní. Císařovna byla spokojená.

Gautáma pak kdysi celou záležitost komentoval slovy: "Dva jdou cestou. Jeden nezmokne. Ach, tento podzimní déšť! Jak vypadala tvoje tvář před narozením tvých rodičů?" Ježíš se ho ptá, co to zas mele a nabízí mu další trávu.

Co nás čeká a nemine[edit | edit source]

V roce 2012 se Chuck hodlá předávkovat heroinem respektive heroin se hodlá předávkovat Chuckem Neem Mohamedem Norrisem a to bude kunda velkej průser.

Nižší členové gangu[edit | edit source]

 • Šmoula avatar mystique tatooFranz Cookiemonster Kršna
 • Zarathustra Nietzche Matahari Godkilaah
 • Prometheus filantrop
 • Ovčí mluvčáček
 • Platon placák Morfeus Ideál z jeskyně
 • Malý princ a dětská císařovna
 • Pepíček
 • Merlin-Žito Brumbál Coperfield Rumburak Potter
 • Zeus-odin Thor-dius
 • Remek Gagarin Ikaros Mayday Erhart
 • Joker večerníček Loki
 • Michael Gabriel Metatron Israel
 • Jehuda Jahoda Lev (než ho Okamura zabil, že byl žid)
 • Papežláma František z kouzelný školky (udržuje moc Gautámy a Jeříše když jsou na tripu)
 • Aštar Šeran vesmírný dobrodruh
 • Eso Rimmer


Náboženství
GBfifthteen.jpg
Křesťanství
Rabbi.png
Judaismus
Zz.jpg
Materialismus
Dirndl.gif
Alkoholismus
Happysatan.jpg
Satanismus
Boboburka.jpg
Islám
Dalajláma a vejce.jpg
Buddhismus
Chuck Mohammed.png
Chuckmaismus
Home.goodies.png
Mikrobismus
Kabanos oral.png
Kabanosovci
Celt Arthur.png
Novopohanství
Kršna.png
Hinduismus
Semen Suds.jpg
Erotismus
1114041222495.jpg
Jediismus
Pan Tao.png
Taoismus
Pastafariánství ikona.jpg
Pastafariánství