Satanský kříž

From Necyklopedie
(Redirected from Kříž)
Jump to navigation Jump to search

„Ach, jaká je to rozkoš, vyjebat s pánem Bohem!“

- Satan

Satanský kříž je ze země zrozený meč ducha mířící k nebi. Symbol obráceného kříže je odmítnutí všech křesťanských hodnot, které potlačují lidskou přirozenost.

Symbolika[edit | edit source]

Obrácený kříž

Obrácený kříž je symbolem magické vůle *, ztopořeným falem Bafometa chvějícím se touhou oplodnit sterilní nebe. Je koncentrovanou silou živoucího Chaosu i symbolem nezdolného lidského ducha, který nehodlá sklonit hlavu, ale volá do zbraně.

  • * Magické vůle vznikne coby plod lásky magického vola s magickou volyní. Napřed se zrodí coby magické volátko. Magické vůle, to už je spíš takový hovězí puberťák. Je pak dílem osudu, zda z něj vyroste příští magický vůl, či další magická volyně...

Pohlédneme-li na klasický kříž touto optikou, vidíme meč penetrující Zemi; je to falos, oplodňující Matku zemi Duchem. Proto se v křesťanském krédu dozvídáme, že Kristus "sestoupil do pekel", rozuměj do Podsvětí, do plodných útrob Země.

V tomto smyslu je obrácený kříž perverzní – chápeme-li totiž nebe tradičně jako mužský princip, pak je falos satanského kříže pokusem znásilnit mužský element elementem androgynním (Bafometem). Jde vlastně o pokus o homosexuální styk či dokonce o homosexuální znásilnění Nebe!

Takže až příště budete na kus papíru či někde u tabule zaznamenávat nějaké to sčítání, dejte si bacha, abyste to nevinné součtové znaménko nepřetáhli ani o čuc nahoru, a ani o čuc dolů. Buď bychom si koledovali o znásilnění našeho mužského elementu jakýmsi elementem androgynním (což by mohl být docela krutopřísně úchvatný sexuální zážitek), nebo bychom manně stvořili falos, oplodňující matku - a to by pak mohlo mít za následek matku těhotnou, která by následně porodila hafo malých šroubečků. A mohli byste si tak do budoucna úplně zkaňhat naději na život v Ječný!

Satanus.jpg Čertoviny
666AlčertĎáblova bibleExistencialismusMatematický ďábelPekloSatanSatan KlausSatanský kříž    
I-zavinac.jpg Článek čerpá z díla
Porod kniha2.jpg
Symbolika Satanského kříže