Hell

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
ideas for life
Dneska je všecko šizený. Před pár lety byl Dell špička v oboru, dnes jsou jejich počítače jen šunty pro hraní Solitaire.

Věra Pohlová

Z prdele vedro. Kde maj klimatizaci?!?!

František Mrázek

HELL je americká nadnárodní společnost – konglomerát – angažující se v širokém spektru oblastí včetně IT, marketingu, hutnictví a duchovních služeb. Byla založena roku 1999 Michaelem Hellem. V roce 2016 se sloučila se společností PRDELL, jež vznikla roku 1984 úsilím Michaela Della (shoda jmen), poté co se úspěšně doladil a sjednal vstup nových investorů. Mezitím se firma ujmula i nového názvu. Od sezóny 2017/2018 je hlavním sponzorem New Jersey Devils, hokejového týmu z NHL, a velmi vedlejším sponzorem hokejového týmu Las Vegas Golden Knights, též z NHL.

Inovace[edit | edit source]

Průměrný zákazník je průměrný člověk. Průměrný člověk je blbec.

Čerstvý přítok peněžních prostředků např. umožnil Dellu vstup do oblastí telekomunikace, teleportace a do výroby úložišť dat, kde HELL plánuje rozjet kampaň proti dnešnímu trendu s cloudy. Nové konzervativnější vedení se chce ohledně ukládání dat držet více při zemi nebo níž.

Během 13. července 2017 představila společnost novou revoluční počítačovou sběrnici SATAn včetně vylepšené funkce Hot Plug. Tento progres je pro technologickou komunitu prakticky totéž, čím byl pro pravěké lidi oheň. Ajťáci se, dříve či později, stejně spálí.

Pro hutní závod Hell šlo o tak potřebnou diverzifikaci – před rokem 2016 byla většina horníků jen rekvalifikovanými právníky, politiky a bankéři a jejich výkonnost se zvyšujícím se horkem klesala. Rovněž slévárny trpěly nedostatkem kvalifikované síly.

Akvizice[edit | edit source]

Jediná fotografie centra HELLu v New Yorku, vlevo na obrázku. Vpravo vidíme budovu Donalda Trumpa.

Roku 2017 (29. února) HELL oznámil jednání o koupi RedTube, jejíž majitel ale vše popíral. Po jeho náhlém skonu rukou najatého zabijáka byla dalšího dne nalezena smlouva o prodeji serveru RedTube HELLu, navíc krví podepsaná. Soudní znalec domněnky potvrdil: podpis je zesnulého majitele. Během pondělních ranních hodin dne 16. července, jen tři dny po nešťastném incidentu, zažalovalo HELL u soudu v New Jersey trio webů HomoTube-YouTube-ZooTube z důvodu nekalých praktik.

Ústavní soud v New Jersey dal za pravdu žalující straně a vyzval HELL k zaplacení bezprecedentní pokuty ve výši 654 amerických a 12 kanadských dolarů bez prodlení. HELL se vzápětí odvolal k zednímu soudu v New Yorku a ten vyvrátil omyl předchozího soudu, aby dal za pravdu firmě HELL. Soud New Yorku dále z návrhu HELLu obvinil jak trojici webů, tak sám sebe a celý svět za porušování patentu "nekalé praktiky", což je patent náležící firmě HELL. HomoTube se odvolalo k Božímu soudu.

Divize[edit | edit source]

Pro ajťáky není Dell jen výrobce počítačů, Dell je životní styl.
PR Dell

Divize pro vztahy s veřejností a image značky Dell/Hell mezi plebejci. Jak ironické, že sídlem není Prdelsk ale Boston. Prdelsk navíc beztak leží v Rusku a v Rusku je zima.

Wikipedia

Tajná divize a „nezisková“ internetová encyklopedie, kterou může „každý“ upravovat. Až za pár let dojde k přejmenování na Wikipedellia, zase budete akorát tak blbě čumět.[1]

Alienware

Divize pro vztahy s nelidskou neveřejností. Po ukončení výroby tiskáren vede také produkci a distribuci jak ručně psaných, tak elektronických iBiblí.

Expanze[edit | edit source]

„Všechny cesty vedou do Říma. I bez routeru.“

- Tomáš Jedno
Doleva a po známé čtyřproudové dálnici Highway To Hell. Zvoňte na zvonek se jménem „Michael“.

Hlavními centry jsou New York, Gotham, Sillicon Valley a Tel-Aviv. Ve Vatikánu nyní nově vzniká hlavní středisko vývoje IT produktů budoucnosti a současný CEO Mojše Nasredin Kostejič se nechal slyšet, že se dotváří vize podniku až do roku 2066. Sám Kostejič je ve funkci CEO jen přechodně, po smrti Billa Gatese se přesune nazpět na pozici ředitele divize, která má na starosti alokaci hříšníků, které koncem 90. let není kam umisťovat a musí tedy načerno zůstat nahoře. Proto se Dell/Hell snaží vstoupit na trhy s nemovitostmi.

Kontroverze[edit | edit source]

Už roku 2016 oznámila některá seriózní média v čele s britskou BBC světu své pochyby ohledně záhadných investorů, které podle BBC pěstují vazby na podsvětí. Televizní stanice CNN s odvoláním na jihočeskou Katopedii dokonce nařkla zakladatele s paktu s ďáblem.

Hell také čelí kritice ohledně akvizic duševního vlastnictví. Experti odhadují na 2 až 3 miliardy lidských duší, které navíc nemusí zdanit. To je skoro stejně tolik jako duševní vlastnictví Goldman Sachs.

Kam dell?[edit | edit source]

Michael Hell, nevlastní vzdálený bratranec, z druhého kolena z matčiny strany, Billa Gatese.

Zdroje[edit | edit source]

Hell Inc. (oficiální stránky)


TECH WARS
Think different hitler.jpg Impérium

AcerAmazonAppleAvastAVGBoschDellFacebookGoogleHewlett-PackardHPIntel
Kaspersky LabLenovoMicrosoftNokiaSamsungSamsung ElectronicsSymantecTencentVerbatimWikipedie
Bill GatesGordon MooreGiacomo Vista
iPhoneIPhone 7iPrdNoPhoneuPhoneSamsung Galaxy Note 7Google Marx

Rebelové

AnonymousMozilla FirefoxLinux
Elon MuskLinus Torvalds

Piráti

PirateBayKnížectví Sealand

ostatní

Aktron TelekomCETINIG FarbenKult AmpérmetruMatrixNASA

Počítače
Ělěktronika 666

Počítače: AcerAppleBarbie PCCMEUDellDetektor lžiElektronika 666HPIntelKlapkobřinkostrojLenovoNový JeruzalémRačunik-RTuringův strojUral 2
Hardware: Caps LockCD-RWDěrná páskaF13iPrdKompresorPaměť ROOMScroll lockŠkoda 1000MBŠkvorPaměť WOM
Software: BSODBIOSEmacsKVGRESETЛинуксMicrosoft WordMooreův zákonPoznámkový blokPřekladSvatý TučňákVálka s švábyWindowsVista
Programování: BrainfuckC SharpC++DebuggerJavaLispnOTHINGOpenOSTRAJavaPočítačová lingvistikaProgramátor obecnýVánočková architektura
Aplikace: AhE-mailEndInternetKomprese datRodné čísloTrabant AussichtDOSBoxDvě minuty nenávisti

Satanus.jpg Čertoviny
666AlčertĎáblova bibleExistencialismusMatematický ďábelPekloSatanSatan KlausSatanský kříž