IPhone 7

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "IPhone 7"

pojednává o opačném tématu než článek Samsung Galaxy Note 7.

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s články Apple, Pirátský stát

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.


„A kde je Jack?“

- Elizabeth Swann

„Tož, před tym bylo možno si zateplit dům z iPhonů, ale voni že odděli toho jacka. Tož, na to zateplení si radši kupím cihly...“

- Neznámý zedník

„Jacku. Mezi náma by to nikdy neklapalo.“

- Tim James Cook
„Jen si to namlouvej, zlato.“
- Jack Sparrow

iPhone 7 je nový telefon, nebo též "smartphone", o tom ale pochybuje velká řada filozofů a umělců a v neposlední řadě také androiďáků. Tento speciální model však opravu neznal meze, meze? Ne spíše otvory, ano jack otvory. Tento model opravdu neznal jacky...


Počátky vzniku[edit]

Historický návod na sestavení iPhonu


Každý si myslí, že se iPhone 7 či 7+ (dále jen iPhone 7), začal prodávat na konci roku 2016, aby si ho mohli koupit na Vánoce. To je ale lež, která prolezla všechny možné internetové servery, jako rakovina. Tento model je totiž velmi výjimečný. Čím? Přečtěte si ještě jednou název článku, co je tam napsáno? iPhone 7, že! No a 7 je přeci prvočíslo! Ale ne jen tak ledajaké prvočíslo, 7 je symbol dokonalosti a všeho možného, například toto číslo se v bibli objevuje nejvícekrát ze všech různých čísel. Abych se tedy vyjádřil, tento model byl nejplánovanější model, ze všech iPhonů. Jeho vznik byl již dávno naplánován několik let dopředu a to velmi detailně. Abychom se zasvětili do nejtajnějších koutů Applu musíme se ponořit o několik let zpátky, jestliže chceme pochopit všechny souvislosti. Tak tedy zpátky do minulosti!


Historie, o které se nikomu nesnilo[edit]

Jack se svým logem firmy

Byl jednou jeden pirát Jack Sparrow, omlouvám se kapitán Jack Sparrrow. Toho však všichni znáte a není třeba o něm dále mluvit. Koho si však musíme představit je admirál Tim James Cook (na Wikipedii, nebo na jiných bulvárních stránkách jen James Cook). Můžeme si o něm jistě přečíst spoustu informací, například že objevil Austrálii, či Nový Zéland. To je nám ale úplně jedno. Zaměřme se jen na to nejdůležitější a to je založení Applu.


Založení Apple[edit]

Barbarossa častokrát Timovi a Jackovi pomáhal

Apple založil oficiálně Steave Jobs, ale jen oficiálně, skutečnost byla úplně jiná. Jack se setkal s Timem a ačkoli byli úlně rozdílní rozhodli si zalořit firmu, historici stále uvažují proč tak dva rozdílní lidé vytvořili firmu, teorií je několik. Tim, díky své orientaci se mu pravděpodobně Jack líbil a Jack? Ten ho jen zneužíval, jak to vlastně dělal s každým. A proč tedy pojmenovali svoji firmu Apple. Důvod je prostý, Jackův (ne)přítel Barbarossa, (ten s nimi částečně také spolupracoval) měl rád jablka a Jack chtěl Barbarossovi udělat chuť na něco, co nemůže jíst. Jejich společný byznys spočíval v dovážení jablek z Evropy a do Karibiku.


Problémy příchází[edit]

Dobová rytina zachycující zakladatele firmy


Jenže žádná pohádka netrvá věčně, oba dva pánové měli jiné pohledy na svět. Jack byl pirát jeden z prvních zakladatelů Pirátského státu, a věřil v tak zvaný Open Source. Což se ale Timovi nelíbilo, zároveň však zjistil, že Jack není gay, jak si celou dobu myslel, že si s něho Jack dělal jen srandu, což citlivého člověka docela zamrzí. A jelikož byly jeho city zasaženy, neuvažoval racionálně. Oba dva měli předem naplánované modely jednotlivých iPhonů a Tim chtěl jeden z otvorů (tím asi chtěl něco naznačit) pojmenovat po Jackovi, přesněji jack 3,5 mm (a tím chtěl Tim také něco naznačil?). Timovi bylo jasné, že pokud by tyto otvory jen přejmenoval, problém by tím zcela nevyřešil. Rozhodl se tedy udělat riskantní plán, jelikož však Jacka ze srdce miloval, (i přes to že ho Jack neměl rád), řekl si, že by nebylo zcela špatné od prvního modelu do iPhone 6 Jack díru ponechat, ale od dalších už ne! To už si Jackcík nezaslouží. Jack to samozřejmě nevěděl, dozvěděl se to až o 300 let později. VTN momentálně řeší problém, jakto že Jack, či Tim nezemřeli a žijí tady ještě dnes.

Pokud by se však našel někdo, kdo neuvěří, že tak čistá může být pravda o Jackovi a Timovi, máme samozřejmě další důkazy. Pokud jsi zhledneme dokumentární filmy o Jackovi, pod názvem: Piráti z Karibiku. Všimneme si jedné velmi zajímavé pozoruhodnosti a to, že těchto dokumentů vyjde šest, ale sedmý už nikoli, náhoda? Nemyslím si!

I poté co Jack nepracoval pro Apple, rád iPhone používal

Nový Apple[edit]

Tim se tedy s Jackem domluvili, že Jack, kterého zajímaly už jen pirátské distribuce jednotlivých programů, dostane jen část firmy. A proto si firma změnila logo z jablka se stalo nakousnuté jablko. Tim si vzal větší část jablka zatímco Jack tu ukousnutou část. Dnešní firma Apple, jak ji známe dnes má tedy jen tu Timovu část. Co s majetkem udělal Tim všichni dobře víme investoval peníze cestoval a tak... Co ale s majetkem udělal Jack to je velká neznámá. Pravděpodobně je také investoval a to do rumu, ale co je pro nás nejdůležitější byl jedním ze zakladatelů Pirátského státu.


Předstírání smrti[edit]

Tim Cook si byl jistý, že se ho bude Jack snažit zneškodnit, bylo tedy zapotřebí udělat, že zemřel, čemuž by Jack uvěřil. Rozhodl se, že zinscenuje svoji smrt na Havaji. Této mylné informace se drží všechny zmanipulované média, jako je například Wikipedie. Jenže tohle Tim moc dobře nepromyslel, protože Jack měl důležitější věci na práci, než-li dělaní kravin s na-fingovanou smrtí (a proto si ji taky na-fingoval). Tak šel čas a uplynulo mnoho let v Applu se změnila spousta věcí a přišel iPhone 7. Vraťme se ale zpátky do budoucnosti.Galaxy-note-7 hoří.gif Necyklopedie doporučuje zcela bezpečný Samsung Galaxy Note 7 společnosti Samsung electronics. Objednávejte zde za akční cenu! [1] Galaxy-note-7 hoří.gif

V Karibiku je to in

Funkce telefonu[edit]

Nejpopulárnější obal v Pirátském státě

Apple se hlavně snaží inovovat každý produkt, poďme se tedy podívat, jaké inovace nám Apple připravil:

 • Odebrání Jack konektoru z výše uvedených důvodů
 • Nová barva - leskle černá z důvodu aby se vám mobil odřel co nejrychleji, neskutečně inovativní, to chci!!!!!
 • Další nová barva - o pár měsíců později po představení iPhone 7, se představil iPhone 7 red (reakce na Samsung Galaxy Note 8), chcete vědět jaký je mezi nimi rozdíl? Žádný, ale musíte být poslušná ovečka a koupit si ho a jestli ne, tak si koupíte a jestli ne, tak si ho koupíte....
 • Odolnost vůči vodě - Apple si nakonec přece jenom vzpomněl na to, že nejlepší inovace je kopírování. „Dobří umělci kopírují, ti nejlepší kradou“
- Steve Jobs Jsme zvědaví, jestliže Apple začal kopírovat, kdy začne krást.
 • Duální kamera - To je jako v předchozím případě, nebo to už byla krádež?
 • Rychlejší čip - Rychlost je vždy potřeba, rychlost je inovativní.
 • Zvýšení postavení ve společnosti - VTN zjistil velmi pozoruhodnou zajímavost, nový iPhone vám dodá seběvedomí více než cokoli a kdokoli jiný. Vaše ego už nebude ego, ale EGO a poté EGO a v poslední řadě také iEGO. Jestliže si koupíte iPhone, celý svět bude růžovější a jablečnatější. Uvědomte si jednu důležitou věc a to to, že za a vaše posraný životy může anroid, linux, windows (v neposlední řadě taky Kalousek a upchlíci).
 • Applepsie - Jeden z mála rizik spojený s nákupem jakého koli iPhonu
 • Siri - Špionážní nástroj, pravděpodobně poslední nevýhodou iPhonu. Siri je vaše kamarádka, která je úplně tupá, ale dokáže vám říkat, že vás má ráda a dodávání si sebevědomí není nikdy na škodu.


Zisky[edit]

Zisky jsou přece jenom celkem velké, je to pravděpodobně tím, že existují tak zvané iOvce a ty se potřebují napást dobré stravy.

iOvce ale bude muset změnit vizáž sluchátka s Jackem totiž nejsou Applí IOvce 3.jpg


Galaxy-note-7 hoří.gif Necyklopedie doporučuje zcela bezpečný Samsung Galaxy Note 7 společnosti Samsung electronics. Objednávejte zde za akční cenu! [2] Galaxy-note-7 hoří.gif

iPhone 8[edit]

Další rok se Apple zaměří hlavně na redukce


Se představí na konci roku 2017, na co se můžeme těšit:

 • Zrušení lightning
 • Zrušení samotné obrazovky

„Toto jsou teprve inovace“

- Generální vedení Apple