Samsung Galaxy Note 7

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Samsung Galaxy Note 7"

pojednává o opačném tématu než článek IPhone 7.

Samsung Galaxy Note 7 je bomba (ovšem vypadá jako mobil) neseverokorejské společnosti Samsung Electronics, avšak na tomto speciálním modelu spolupracovali i jejich severokorejští bratři (spíše ho vlastně udělali sami, navíc náhodou, jakožto vedlejší efekt jejich prvního a neúspěšného pokusu o sestrojení mezikontinentální balistické střely Hwasong-14).

Kdekdo by se domníval, že jde o mobilní telefon, ale zdání klame…

Začátky prodeje[edit]

Velmi populární reklama na Samsung Galaxy Note 7


Galaxy-note-7 hoří.gif Necyklopedie doporučuje Samsung Galaxy Note 7 společnosti Samsung Electronics Galaxy-note-7 hoří.gif


Takto by vypadal výbuch hlavy, jestliže by jste v něm měli Samsung Galaxy Note 7

Již od začátku bylo jasné, že Samsung Galaxy Note 7 bude prostě bomba! Konkurenční firma Apple Inc. (ta ovšem nevyrábí bomby, pouze velmi drahé iCihly) chtěla vydat svůj nový model iCihly, která má daleko méně otvorů než normální cihla (normální cihly totiž mají otvor Jack Sparrow). Spousta zedníků tedy byla nespokojená s tímto modelem, že nemůžou zateplovat domy iPhonem 7 či 7+. Ovšem severokorejští představitelé si mysleli, že Apple nevyrábí cihly, nýbrž bomby a to se teda šeredně pletli… a chtěli stůj co stůj předehnat Apple dřív, aby mohli svoji bombu vydat dříve, než Apple iCihlu. Je jasné, že hlavní důvod, proč tak spěchali bylo, být rychlejší, než kapitalistická imperialistická Amerika.


Funkce Bomby[edit]

Kvalita je reklama sama o sobě
  • Bomba má v sobě zabudovaný mobil, spíše je mobil zabudovaný do bomby.
  • Android 007 Nutela – Špehovací zařízení společnosti Google, jeden z mála nedostatků.
  • Stylus – Pokud si například chcete zapsat heslo do bomby, skvělý nápad. Nevýhoda stylusu je však to, že bomba je bohužel menší, což zamrzí.
  • Barometr – Bomba nevydrží jen tak nějaký tlak, musíte se na barometr občas podívat, zda bomba omylem nevybouchne.
  • Digitální kompas – Bez této funkce byste byli vyřízení, například na Sahaře, nebo na Moravě.
  • Měření srdečního tepu – Výborný doplněk pro slabší povahy, jestliže má někdo slabé srdíčko, tak této funkce náležitě ocení.

Styl výbuchu[edit]

Jak říkají zlé jazyky, že tento bomba vybuchovala, kdy se jí zachtělo. Výbuch byl vždy detailně promyšlený a naplánován, aby bomba vybouchla. Pokud jste chtěli, aby bomba někoho zneškodnila, stačilo pouze darovat mobil oběti a vyčkávat…Jakmile, dotyčný dokončil jistý cyklus baterie (cyklů bylo 29, všimněme si, že to je prvočíslo), baterie vybouchne. Pokud, ale chcete, aby bomba někoho zneškodnila, musíte na to jít jinak. Je sice možné bombu podpálit, ale to je zbytečně riskantní, zásadně nedoporučujeme. Co vám naopak doporučíme je obal, který si za malý obnos můžete koupit.

Stažení z prodeje[edit]

Bez tohoto praktického obalu ani ránu
Kim moc nadšený nebyl
I přesto ho rád používá

Bohužel byla tato bomba odstraněna z prodeje a to z toho důvodu neuspokojení severokorejského vůdce o účinnosti této zbraně. Důvod, proč je nad tím Kim tak naštvaný je i to, že měl splnit kritérium zabitých a jinak zmrzačených lidí, což splnit nedokázal. VTN ale zjistil, že toto je pouze záměr, skutečnost je úplně jiná. Samsung to totiž dobře vytušil, že tento produkt je důležité dostat do světa. Žijeme přeci v komunismu, kde každý má mít všechno.


„Myslíme si, že každá rodina a každá firma má právo držet bombu, kterou mohou využívat i na spoustu důležitých věcí.“

- Generální vedení Samsungu


Tento styl myšlení se ale nelíbil KLDR, která ho chtěla prodávat jen na místním trhu. Další důvod byla vadná baterie, která dělala menší výbuch a detonaci, nejdříve si všichni mysleli jak je Samsung ne-fér firma a že i přes to bude bomby stále vyrábět, ale zachovala se opravdu statečně. Stáhla všechny produkty z prodeje, aby někdo kdo si koupil bombu nedošel k újmě na zdraví. Vyjádření Samsungu:


„Omlouváme se za potíže s baterií, chceme, aby újmě na zdraví, či smrti došlo pouze těm, kteří si od nás nekoupili náš produkt, ne teroristům, kteří si od nás koupili bombu, proto stahujeme naše bomby z prodeje.“

- Generální vedení Samsungu

Smysl produktu[edit]

Americká armáda již zapojila Samsung Galaxy Note 7 do výzbroje
Bohužel tato bomba není stoprocentní, na její síle se musí ještě zapracovat

KLDR se ještě nijak oficiálně nevyjádřila, proč tato bomba vypadala jako mobil. Já nevím, prostě, proč například nevyráběly bomby jako Al – Kaida, tedy bomby, ala tonery do tiskáren. Další aspekt je cena, ta je totiž až moc vysoká a snop si radši koupí iCihlu. Otázkou ještě zůstává pro koho přesně je bomba určená. Má se koupit někomu, kdo si myslí, že to je mobil a poté vybouchne? Nebo ji má použít terorista jako granát, či jinou výbušninu? VTN po dlouhém bádání přišel na to, že obě teorie jsou pravdivé. Což už dává docela dobrý smysl, protože takto máte zařízení 2 v 1, tedy dvě možnosti, jak někoho zabít, za cenu jednoho produktu a to se vyplatí!

Atentátník se snaží spáchat sebevražedný útok

Zisk[edit]

Ač na webových stránkách Samsungu najdeme, že model samsung galaxy note 7 byl prodělečný, není to vůbec pravda. Samsung na tomto výrobku vydělal ohromné peníze, o kterých se nesnil ani samotný Apple. Společnost sice ztratila akcie, ale to byl záměr, aby si část firmy mohl koupit teroristické organizace, čehož Al-Kaida a Al-Gebra náramně vytěžily. Bohužel VTN stále neví, kolik procent si tyto teroristické organizace koupily. Nyní tyto organizace spolupracují na odstranění chyb.

Poučení Samsungu aneb karta se obrací[edit]

Samsung zjistil, že není žádné jiné takové zařízení na trhu a tedy i přes nedostatky má už na pár desítek let zajištěn monopol, co se týče výroby bomb, které nevypadají jako bomby. Poučení je tedy následující:

  • Nedělat stylus, zbytečně zabírá místo, místo toho aby bomba byla větší.
  • Bude lepší, aby se odstranily rámečky, a to z ryze estetického důvodu, bomba musí mít nějaký vzhled, přeci.


Toto a spoustu dalších chyb odstranil další model a to překvapivě Samsung Galaxy Note 8. Ten vyšel na Apríla, tím nám Samsung chce asi něco naznačit. Zde si můžeme přečíst vyjádření firmy:

„Nový model Samsung Galaxy Note 8 vám dá opravdu netušené možnosti, jak zabíjet lidi“

- Generální vedení Samsungu

Jiná témata[edit]

Galaxy-note-7 hoří.gif Necyklopedie doporučuje Samsung Galaxy Note 7 společnosti Samsung Electronics, který je zcela bezpečný. Objednávejte zde za akční cenu! [1] Galaxy-note-7 hoří.gif
Článek Samsung Galaxy Note 7 dokazuje, že mnohé z toho, co se píše na Českopedii je opsáno z Necyklopedie.
Nehopsající Wikipedie.png


TECH WARS
Think different hitler.jpg Impérium

AcerAmazonAppleAvastAVGBoschDellFacebookGoogleHewlett-PackardHPIntel
Kaspersky LabLenovoMicrosoftNokiaSamsungSamsung ElectronicsSymantecTencentVerbatimWikipedie
Bill GatesGordon MooreGiacomo Vista
iPhoneIPhone 7iPrdNoPhoneuPhoneSamsung Galaxy Note 7Google Marx

Rebelové

AnonymousMozilla FirefoxLinux
Elon MuskLinus Torvalds

Piráti

PirateBay

ostatní

Aktron TelekomCETINIG FarbenKult AmpérmetruMatrixNASA

Exploding-head.gif Tento článek obsahuje příliš mnoho informací.
Pokud se je budete snažit všechny vstřebat, může se stát, že vám exploduje hlava.