Kůň trojský

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Trojský kůň nám v PC neplechu neudělá, co kdybychom si ale z e - mailu stáhli nějaký virus?!

Kůň trojský je antivirový program vydávající se za virus, který se vydává za antivirový program. Jde tedy o tzv. trojitého agenta. Tato strategie v boji se Shitosoftem má kořeny v tajném úkrytu Linuxu, jenž se zbudoval přesně pod tajným úkrytem firmy Apple, která tajný úkryt a důležité laboratoře vybudovala přímo pod tajnou skrýší Shitosoftu. A ta se dá jinak nazvat sklepem Billa Gatese, protože skutečně sklepem Billa Gatese je. Sám Gates dnes do sklepa už nechodí a raději se věnuje zahrádce a nadacím.

Specializuje se na vyhledávání virů od Shitosoftu. V dnešní době dokáže zavčas vyhledat a zlikvidovat vir Windows 10, 9, 8, 7, XP a Vista. Ke stažení je volně dostupný na Internetu.


Internet za mlada.png Necyklopedie nedoporučuje internetový prohlížeč Internet Explorer společnosti Shitosoft, který je zcela zdarma ke stažení. Poku nemáte na výběr, použijte aktuální verzi 1.01 (funguje pouze s vytáčecím internetem). Verze 1.0, ani beta 1.02 nefunguje. Internet za mlada.png

Trojský kůň je natolik důmyslný antivirus, že jej ostatní antiviry (AVG, Kyšperk) dokonce považují za nebezpečný software.

Název „trojský kůň“ se datuje do časů antického starověkého Řecka. Legendární epos Illias bývá přisuzován Homérovi, což je správně, byl to ale později římský císař, který opravil Řekovy pravopisné chyby (interpunkce, i/y, s/z…). Římský císař, mistrně ovládající pravopis, je tudíž tím, komu za toto veledílo lidstvo vděčí. Claudius svojí práci zanechal svému nástupci Neronovi, ten ale starořecké hrdinské eposy ze srdce nenáviděl a když nemohl Římany přesvědčit o nesmyslnosti obou knih (Illias & Odyssea), rozhodnul se přesvědčit je o moci plamenů ohně. Úsilí vyšlo naprázdno, Seneca totiž jednu kopii uschoval a za to byl Neronem vyhoštěn.

Trojský kůň je ke stažení zde. Za jakoukoliv závadu neneseme žádnou zodpovědnost.

„Díky koni z Tróje jsem se zbavil dětského porna od…“

- Miloš Zeman (záznam byl cenzurován)

Související[edit | edit source]

TECH WARS
Think different hitler.jpg Impérium

AcerAmazonAppleAvastAVGBoschDellFacebookGoogleHewlett-PackardHPIntel
Kaspersky LabLenovoMicrosoftNokiaSamsungSamsung ElectronicsSymantecTencentVerbatimWikipedie
Bill GatesGordon MooreGiacomo Vista
iPhoneIPhone 7iPrdNoPhoneuPhoneSamsung Galaxy Note 7Google Marx

Rebelové

AnonymousMozilla FirefoxLinux
Elon MuskLinus Torvalds

Piráti

PirateBayKnížectví Sealand

ostatní

Aktron TelekomCETINIG FarbenKult AmpérmetruMatrixNASA