Aktron Telekom

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Klubzastarounecy.png


Tento článek vznikl v lednu 2007, je tedy skoro stejně starý, jako sama Necyklopedie.

Z důvodu ochrany historických hodnot je zakázáno článek jakkoli negativně hodnotit či dokonce upravovat.
Poškození článku se trestá dle zákona, vandal se navíc vystavuje nebezpečí lynčování davem rozzuřených staromilců.


Aktron Telekom (rusky Актрон Телеком) je obchod v Moskvě, na jihovýchodě města, nedaleko stanice metra Rjazanskij prospekt. Specializuje se na prodej telefonů, dále MP3 přehrávačů, radiátorů (!) a další elektrotechniky. Originální adresa: Москва. 109202, Фрезерная 2-я ул., д. 3 оф. 11; firma sídlí oficiálně na Vešňakovském prospektu.

Obchodní úspěchy[edit]

Díky reklamám a různým donucujícím prostředkům dosáhl Aktron Telekom velkých obchodních úspěchů. Postupně začal skupovat své konkurenty, případně jim ničit zboží, nebo dokonce celé obchody. Putin to toleroval jenom díky volání zdarma na celý život a blokování telefonů jeho tchýně.

Aktron Telekom samozřejmě nezůstal jen v zaostalém Rusku, ale ještě s větší vervou se vrhnul do světa. Telefonní dráty ostatních společností byly záhadně přestřihávány, vysílače ničeny, nebo předělány pro Aktron Telekom. Současně celý svět zaplavili oblbující billboardy. V důsledku spolkl Aktron několik nadnárodních korporací. V současnosti Aktron Telekom působí na trhu pod pseudonymy T/Mobile, O2, Vodafone a Orange.

Externí odkazy[edit]

Filiálky[edit]

TECH WARS
Think different hitler.jpg Impérium

AcerAmazonAppleAvastAVGBoschDellFacebookGoogleHewlett-PackardHPIntel
Kaspersky LabLenovoMicrosoftNokiaSamsungSamsung ElectronicsSymantecTencentVerbatimWikipedie
Bill GatesGordon MooreGiacomo Vista
iPhoneIPhone 7iPrdNoPhoneuPhoneSamsung Galaxy Note 7Google Marx

Rebelové

AnonymousMozilla FirefoxLinux
Elon MuskLinus Torvalds

Piráti

PirateBay

ostatní

Aktron TelekomCETINIG FarbenKult AmpérmetruMatrixNASA

Žena za pultem.gif edit Bird hand.png obchod - business - geschäft - commerce - abarrotería - affare - торговля Bird hand.png
AgroprdAktron TelekomAlčertBhuptgBillboardBojovníci od Al-LidluCall of KauflandCastrolCentral KladnoCentrální šroubCikay ElektrospotřebičeČESCOČeská poštaČínské bistroČínské výrobkyDebillaHorst FuchsCharitaIKEAInzerátKaufmumulandKobloLidem (obchod)ObchodOchrana osobních údajůPlutoniumPodnikatelPojištěníProblientMakroprocesorMasokombinátNákupní vozíkNecyklokrámReklamaReklamy GoogleRobin OilSAPASkálaSlevový kupónŠestsetšedesátšestkaUruguayský pytelVečerkaVietnamské bistroZájezdy last yearZbožíZákazník