Drahoušek zákazník

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Překlad.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Tomu, kdo z vás se nikdy nesetkal s pojmem „nigérijské dopisy“, nebo podobnými vymoženostmi soudobé techniky, je třeba vysvětlení: Nejedná se v žádném případě o zamilovaná psaní, ale o obchodní korespondenci. Je to způsob, jak vymámit z důvěřivých volů peníze, nebo způsob jak se dostat k jejich bankovním kontům. Tyto zaručeně autentické e-maily, psané patrně v daleké cizině, oplývají skvostným jazykem, nad nímž srdce Čecha zaplesá:

Drahoušek zákazník[edit]

Drahoušek zákazník Tato is tvuj funkcionar oznameni dle Ceska Sporitelna aby clen urcity sluzba dat pozor pod vule byt deactivated a odstranit kdyby nedoslo k obnovit se bezprostredni.

Predesly oznameni mit been poslany az k clen urcity zaloba Dotyk pridelil az k tato ucet.

Ackoliv clen urcity Bezprostredni Dotyk, tebe musit obnovit se clen urcity slu?ba dat pozor pod ci ono vule byt deactivated a odstranit.

Obnovit se Ted tvuj SERVIS 24 Internetbanking.

SERVIZ: SERVIS 24 Internetbanking SKONANI: Leden, 06 2008

Byt zavazan tebe do using SERVIS 24 Internetbanking. My ocenit tvuj obchod a clen urcity prilezitost az k slouzit tebe.

Ceska Sporitelna Sluzba ucastnikum

DULEZITY Sluzba ucastnikum HLASENI

Drahoušek zákazník podruhé[edit]

Drahousek Zakaznik

Ceska Sporitelna docasny prerusit tvuj ucet. Duvod : Karta Cislo nedostatek. My naridit tebe az k cely neurc. clen ucet aktualizovat asi tolik my pocinovat odemknout tvuj ucet.

Az k dat na pretres clen urcity aktualizovat beh cvaknout zde

Druhdy tebe mit cely clen urcity beh , my vule poslat tebe neurc. clen elektronicka posta oznameni aby tvuj ucet is pristupny zas. Potom tebe pocinovat pristup tvuj ucet kdykoliv. Clen urcity hlaseni darovat vule byt bajecna vec do drzost a opatreny do nas bezpecny databazovy . -li tebe byt ve stychu az k darovat naridit hlaseni tvuj ucet vule byt automaticne odstranit dle Ceska Sporitelna databazovy


Tebe mit 1 novy OSTRAZITY poselstvi[edit]

Tebe mit 1 novy OSTRAZITY poselstvi
Byt prijemny obnovit se tvuj Ceska sporitelna
Tvuj Internovana osoba Bankovní ucet is beh kufrik.

Az k Logika , byt prijemny cvaknout clen urcity clanek pod :

Ceska sporitelna

© Copyright 2008 Ceska sporitelna


Biřmování přes dělostřelectvo + pocínování[edit]

Ceska Sporitelna Online® Bankovnictví Fakulta
Tebe mít dostat tato elektronická pošta ponevadž tebe ci nekdo mnel jsem opotrebovaný tvuj úcet dle neobvyklý lokalizace. Do bezpecí cíl , my ar narídit až k nechránený neurc. clen pátrání do tato hmota.

Aby záruka tvuj úcet , my narídit aby tebe birmovat tvuj bankovnictví detail. TPosloužit jídlem zrychlit tato beh , být príjemný prístup clen urcitý následující clánek asi tolik my pocínovat celý clen urcitý overení of tvuj Ceska Sporitelna® Bankovní úcet registrace hlášení.

Být príjemný Bankovka: li my cinit ne dostat clen urcitý dotovat úcet overení v 48 hodina , nekdy my vule predpokládat tato Ceska Sporitelna úcet is klamný a vule být zavešený. Clen urcitý cíl of tato overení is až k pojistit aby tvuj bank úcet 3sg.préz.od have ne been klamný opotrebovaný a až k boj clen urcitý klam dle náš obec.

My ocenit tvuj podeprít a dohoda a být zavázán tebe do tvuj hbitý pozornost až k tato hmota.

Hledet,

Ceska Sporitelna - Ceska Sporitelna Online® Bankovnictví Fakulta

© 2008 Ceska Sporitelna & Co.

Please cinit ne namítat až k tato elektronická pošta ackoliv tato is ale jeden oznámení. Elektronická pošta poslaný až k tato adresovat delostrelectvo být odpovedel.

VAROVÁNÍ![edit]

Váš mobilní Device má been uzamčen z ochranka důvodů. Všechna operace provést na this počítač (mobilní Device) má been zaznamenán. Všechna váš soubor má been šifrován. Velikost vašeho pokuty je ČZK 2000 českých korun. Pokuty je able do platit poukázkami PaySafeCard. ZADAT KÓD (ČZK 2000 PaySafeCard). A CVAKNUTÍ 'OK'

ATM CARD[edit]

Drahý příteli,

Dobrý den, můj drahý příteli, jak se máš? Nejdelší čas. Jsem rád, že vás mohu informovat o mém úspěchu při získání převodu dědických fondů ve spolupráci s novým partnerem. V současné době pracuji na zahraničních investičních projektech INDIE s vlastním podílem na celkové sumě. Mezitím jsem nezapomněl na vaše minulé snahy a pokusy pomoci mi s převodem těch dědických fondů, i když nám to nějak selhalo. Nyní kontaktujte mou sekretářku v Lome Togo v západní Africe, jmenuje se Evelyn Wilfred na její e-mailové adrese (Evelynwilfred6@gmail.com) a požádejte ji, aby vám poslala celkovou částku (500 000,00 USD), pět set tisíc amerických dolarů, kterou jsem si nechal vaši kompenzaci za veškeré minulé úsilí a pokusy pomoci mi při transakci. Velmi jsem si v té době vážil vašeho úsilí. Takže neváhejte a kontaktujte mou sekretářku Evelyn Wilfred a dejte jí pokyn, kam vám má poslat ATM CARD v celkové částce (500 000,00 $). Prosím, dejte mi okamžitě vědět, až to dostanete, abychom mohli sdílet radost po všem tehdejším utrpení. V tuto chvíli jsem zde velmi zaneprázdněn kvůli investičním projektům, které mám s mým novým partnerem, konečně si pamatujte, že jsem vaším jménem předal pokyny své sekretářce, abych obdržel ATM CARD, takže neváhejte a kontaktujte Evelyn Wilfrede, pošle vám částku bez jakéhokoli zpoždění.

S pozdravem,

Pan John Nathaniel

Připojte se k Iluminátům.[edit]

Přinášíme vám pozdravy ze světové elitní říše iluminátů. Přiveďte chudé, potřebné a talentované na výsluní slávy, bohatství, moci a bezpečnosti, získejte uznání ve svém podnikání, politické rase, vyšplhejte se na vrchol ve všem, co děláte, buďte chráněni duchovně i fyzicky! Jakmile budete zasvěceni do říše iluminátů, získáte četné výhody a odměny. Souhlasíte s tím, že budete členem nového světového řádu iluminátů? Pokud ano! poté nám laskavě odpovězte na náš e-mail s přímým náborem pouze na adresu: illuminatiinvite6@gmail.com Další pokyny k našemu členskému procesu. Poznámka: Někteří poskytovatelé e-mailu nesprávně umisťují oficiální zprávy Illuminati do své složky se spamem/nevyžádanou poštou nebo do složky propagace. To může přesměrovat a vyloučit naše odpovědi na vaše e-maily.

Ilumináti.

Ahoj od vlády Asie[edit]

Vážený důchodce

gratulace, Po našem jednání představenstva s Organizací spojených národů a vládou Spojených států, včetně Evropského parlamentu a vlády Asie, nám již dali pokyny, abychom kontaktovali tento e-mail a zajistili, že vaše (850 000,00 USD) pouze kompenzační nabídka pro uvolnění rozvojového fondu bankou okamžitě. Uveďte své úplné podrobnosti uvedené níže. Můžete se také obrátit na tento e-mail nebo číslo Whatsapp: unitednationicc@gmail.com

+49 1577 7651988

Martin Griffith hlavní ředitel OSN

HELLO[edit]

Gratulujeme

Vážený vítězi! Vaše e-mailová adresa je ve skutečnosti jedním z výherců loterie 60. let. Info o výherci: POČET PŘÍSPĚVKŮ -- 357-01467446-224, SÉRIOVÉ ČÍSLO. V roce 2022 oslavíme 60. výročí. Na naše 60. výročí jsme vybrali více než 16 milionů dolarů (16 milionů dolarů).

Všichni účastníci byli vybráni pomocí počítače s hlasovacím systémem staženým z 25 000 a 30 000 000 e-mailových adres společnosti a také z jednotlivých e-mailových adres z více než 40 sítí v Austrálii, na Novém Zélandu, v Americe, Jižní a Americe. Oficiálně oznamujeme váš vítězný e-mail (5 800 000 $. Ze Severní Ameriky. Afriky, Evropy, Asie a Afriky v Lomé-Togo Rep. ................................................................... ... Jsem Dr. David R. Mustafa, ředitel Lome Togo Heritage Bank.

Jak se dneska máš? Doufám, že se máš dobře. Rád bych vás informoval, že paní Thelma Ibeneme konečně souhlasila se zasláním 5 800 000,00 $ prostřednictvím online převodu Corisbank. A váš převod byl schválen vládou a na váš bankovní účet obdržíte celkem 5 800 000 $ prostřednictvím online bankovního převodu corisbank. Doufám, že dostanete moji zprávu?

Odešlete úplné bankovní údaje pro převod. E-mail: (heritagebankltd732@gmail.com)

Zde jsou bankovní údaje potřebné k převodu....

censored!!!

Čekám na vaši odpověď s výše uvedenými bankovními údaji. dík S úctou, Dr. David R. Mustafa

Oběť zlatého hnědého platebního agenta[edit]

Pozor: Příjemce,

Společně jsme schválili (950 000,00 $) Spojené státy za každou potvrzenou oběť. vaše e-mailové jméno bylo vygenerováno prostřednictvím počítačového hlasovacího systému jako jedna z obětí vybraných k získání této náhrady. Nicméně, byla provedena řádná opatření k připsání schválené platby kompenzovat v bankomatu karty Visa, který je přístupný z jakéhokoli bankomatu kdekoli ve světě. tak laskavě uveďte své úplné údaje uvedené níže. Také můžete kontaktovat na tomto emailu

         drgoldenbrown40@gmail.com
           +49 1577 7651988


Jakmile obdržíme výše uvedené informace, vaše platba budou zpracovány a certifikovány kartou ATM VISA nebo bankou budou vytvořeny, aby vám byly bez dalšího prodlení uvolněny.

Těšíme se, že vám budeme sloužit lépe.

Váš ve službě. Doktor zlatý hnědý platební agent

90. výročí 90. let. Špína[edit]

Vážený vítězi! Vaše e-mailová adresa je ve skutečnosti jedním z výherců loterie 90. let. Informace o výhře: Počet registrací ... 357-01467446-224, sériové číslo. V roce 2022 oslavíme 90. výročí naší existence. Na naše 60. výročí jsme vybrali více než 16 milionů dolarů (16 milionů dolarů).

Všichni účastníci byli vybráni pomocí počítače s hlasovacím systémem staženým z 25 000 a 30 000 firemních e-mailových adres a individuálních e-mailových adres z více než 40 sítí v Austrálii, na Novém Zélandu, v Americe a Jižní Americe. Oficiálně také oznámíme vítěznou e-mailovou adresu (5 800 000 $ od zastoupení Lomé v Severní Americe, Africe, Evropě, Asii a Africe). ................................................................... ............................... Jsem Dr. David R. Mustafa, ředitel Lome Togo Heritage Bank.

Jak se dneska máš? Doufám že jsi v pořádku. Rád bych vás informoval, že paní Thelma Ibenema nakonec souhlasila se zasláním 5 800 000,00 $ prostřednictvím online převodu Corisbank. Váš převod byl schválen vládou a online bankovním převodem z corisbank obdržíte na svůj bankovní účet celkem 5,8 milionů $. Doufám, že jsi dostal mou zprávu?

Zašlete prosím úplné bankovní údaje pro převod. E-mail: (Heritagebankplcgroupsiteorg@gmail.com)

Níže naleznete bankovní údaje potřebné pro převod....

Jméno banky ------? Adresa banky --------? Číslo bankovního účtu ----? Bankovní ID --------? Vaše celé jméno -----? Naskenovaná kopie pasu ------? Vaše telefonní číslo ------?

Těším se na Vaši odpověď poskytnutím výše uvedených bankovních údajů, abychom mohli okamžitě pokračovat a převést Vám výherní částku v souladu se zákonem. Špína

S pozdravem, Dr. David R. Mustafa

Vymýcení podvodných umělců - zlatý hnědý platební agent vol. 2[edit]

Drahý příteli Děkuji za odpověď na váš e-mail.

Tímto vás informujeme, že pracujeme na vymýcení podvodníků a podvodných umělců v Africe s pomocí Organizace africké jednoty (OAU), Mezinárodního měnového fondu (MMF) a FBI.

Podařilo se nám vystopovat tolik těchto podvodníků v různých částech afrických zemí a Evropy, což zahrnuje (Spojené království, Španělsko, Ghanu, Slovensko a Senegal) a všichni jsou nyní ve vládní vazbě, objeví se na International Criminal Court (ICC) Haag (Nizozemsko) brzy pro Criminal/Fraud Justice. V průběhu našeho vyšetřování se nám podařilo získat zpět tolik peněz od těchto podvodníků.

Komise OSN pro boj proti zločinu a Mezinárodní měnový fond (MMF) nařídily, aby se peníze získané od podvodníků rozdělily mezi Lucky lidi po celém světě. Tento e-mail/dopis byl adresován vám, protože je mezi nimi váš e-mail a název země.

Takže laskavě pošlete své informace do našeho záznamu.

1. Vaše celé jméno: ................. 2. Vaše úplná adresa: ................. 3. Telefonní číslo: ...................... 4. Povolání: ................. 5. Vaše země: .................

Jakmile obdržíme výše uvedené informace, vaše platba bude zpracována a certifikována ATM kartou VISA bankou budou vytvořeny, aby vám byly bez dalšího prodlení uvolněny.

Těšíme se, že vám budeme sloužit lépe.

Dr. Golden Brown platební agent

Pokladnička ISIS[edit]

Můj drahý příteli,

Děkuji, že jste si našli čas přečíst si mou poštu, i když mě neznáte,

Jmenuji se Jolie Sanchez, je mi 34 let a jsem také svobodná. Jsem z Houstonu, Texas, USA. Mluvím anglicky, ale mohu s vámi mluvit ve vašem jazyce pomocí online překladače. Některé překlady mohou být nepřesné, mějte prosím trpělivost.

Vstoupil jsem do americké armády poté, co události z 11. září 2001 zanechaly 3 mrtvé mé milované rodinné příslušníky, od té doby, co jsem bojoval proti terorismu a těm, kteří jej udržují v Afghánistánu, Libyi a nyní Sýrii.

Dlouho jsem žil jako voják, teď chci žít jako každý jiný normální člověk. Chci mít přátele mimo armádu, chci najít lásku a být milován, chci zažít, jaký je život ve vnějším světě, chci si užívat svobody, za kterou jsem bojoval, nechci žít dál ve strachu. Opravdu chci trávit čas s přáteli a blízkými a také jet na dovolenou, nevzpomínám si, kdy jsem byl naposledy na dovolené.

Moje jednotka je zapojena do probíhající „Operace Inherent Resolve“ v Sýrii (válka proti teroristům ISIS v Sýrii)

Obracím se na vás, protože hledám pomoc od upřímné, pravdomluvné a spolehlivé osoby, která by mi pomohla obdržet pokladničku od přepravní a bezpečnostní společnosti (Swift Global Delivery Services). Chci skončit s armádou a doufám, že s těmito penězi začnu nový život.

Peníze v pokladně jsou mým podílem na penězích, které můj úderný tým objevil poté, co porazil a převzal baštu ISIS ve městě Raqqa, oblasti ovládané ISIS, pouhých 160 kilometrů východně od Aleppa v Sýrii. Když jsme tyto peníze našli, můj tým souhlasil, že se o peníze podělíme mezi sebou a že je uchováme v tajnosti. Z celkových peněz byl můj vlastní podíl 8 950 000 $ (osm milionů devět set padesát tisíc amerických dolarů) a žádám o vaši pomoc, abyste mi pomohli evakuovat svůj podíl z těchto peněz do vaší země, kde si je bezpečně uschuji, protože doufám, že se s vámi setkám. co nejdříve. Pro bezpečné uchování a následné doručení jsem si na pomoc přizval přepravní společnost (Swift Global Delivery Services), která jej zaregistrovala jako rodinný poklad do doby, než jim pošlu doručovací adresu dle mého výběru. Nyní potřebuji, abyste mi pomohli obdržet krabici s penězi od kurýrní společnosti, bude vám doručena legálně jako diplomatický balík. Stačí zůstat doma, dokud to na vás legálně a bez nebezpečí přijde. Zde v Sýrii nesmíme používat mobilní telefony ani žádná jiná komunikační zařízení, vše, co zde používáme, jsou rádiové zprávy ke vzájemnému spojení uvnitř i vně vojenského tábora. I když bych rád komunikoval a mluvil o této dodávce, nemám vychytávky, jako je telefon, ale jsem si jistý, že se na konci dodávky setkáme jeden na jednoho.

Chci, abyste mě prosím ujistil, že moje peníze budou v bezpečí a nedotčené, pokud vám budou doručeny, protože to je moje poslední naděje na nový začátek. Rozhodl jsem se, že vám vynahradím 20 % (1 790 000 $, tj. jeden milion, sedm set devadesát tisíc amerických dolarů) z celkových peněz v pokladně, jakmile mi pomůžete získat peníze mým jménem. Můj milý dobrý příteli, obracím se na vás s vášnivou výzvou, abyste tuto záležitost neprobírali s třetí stranou, protože to ohrozí veškeré mé úsilí o nový začátek. Pokud by došlo k nějakému úniku těchto informací, budu v nebezpečí na základě své pozice v armádě. Slibuji vám bezpečné a bezrizikové doručení tohoto balíčku až k vám domů ve vaší zemi, pouze pokud mezi námi udržíte tuto diskusi.

Děkuji za váš čas, když čekám na okamžitou odpověď na můj návrh. Velké objetí a polibky


Jolie.

Heritage Bank PLC[edit]

Prosimo, pošljite vse bančne podatke za nakazilo. Elektronski naslov: (Heritagebankplcgroupsiteorg@gmail.com)

Spodaj boste našli bančne podatke, potrebne za nakazilo....

Ime banke ------? Naslov banke --------? Številka bančnega računa ----? ID banke -------- ? Tvoje polno ime -----? Skenirana kopija potnega lista ------ ? Vaša telefonska številka ------?

Veselim se vašega odgovora, ki bo zagotovil zgornje bančne podatke, da bomo lahko nemudoma nadaljevali in vam nakazali dobitek v skladu z zakonom. Umazanija

Pozdravi,

dr. David R. Mustafa

Právník[edit]

Drogi przyjacielu

Jak się masz? to jest moja druga wiadomość do Ciebie. przeczytaj uważnie i odpowiedz,

Istnieje nieodebrany fundusz zdeponowany na twoje nazwisko od mojego zmarłego klienta, który ma to samo nazwisko i narodowość co ty. Czekam na szybką odpowiedź, aby uzyskać więcej informacji o funduszach spadkowych.

Wszystkiego najlepszego Prawnik. Mark Morris

Žena za pultem.gif edit Bird hand.png obchod - business - geschäft - commerce - abarrotería - affare - торговля Bird hand.png
AgroprdAktron TelekomAlčertBhuptgBillboardBojovníci od Al-LidluCall of KauflandCastrolCentral KladnoCentrální šroubCikay ElektrospotřebičeČESCOČeská poštaČínské bistroČínské výrobkyDebillaHorst FuchsCharitaIKEAInzerátKaufmumulandKobloLidem (obchod)ObchodOchrana osobních údajůPlutoniumPodnikatelPojištěníProblientMakroprocesorMasokombinátNákupní vozíkNecyklokrámReklamaReklamy GoogleRobin OilSAPASkálaSlevový kupónŠestsetšedesátšestkaUruguayský pytelVečerkaVietnamské bistroZájezdy last yearZbožíZákazník