Drahoušek zákazník

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Překlad.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Tomu, kdo z vás se nikdy nesetkal s pojmem „nigérijské dopisy“, nebo podobnými vymoženostmi soudobé techniky, je třeba vysvětlení: Nejedná se v žádném případě o zamilovaná psaní, ale o obchodní korespondenci. Je to způsob, jak vymámit z důvěřivých volů peníze, nebo způsob jak se dostat k jejich bankovním kontům. Tyto zaručeně autentické e-maily, psané patrně v daleké cizině, oplývají skvostným jazykem, nad nímž srdce Čecha zaplesá:

Drahoušek zákazník[edit]

Drahoušek zákazník Tato is tvuj funkcionar oznameni dle Ceska Sporitelna aby clen urcity sluzba dat pozor pod vule byt deactivated a odstranit kdyby nedoslo k obnovit se bezprostredni.

Predesly oznameni mit been poslany az k clen urcity zaloba Dotyk pridelil az k tato ucet.

Ackoliv clen urcity Bezprostredni Dotyk, tebe musit obnovit se clen urcity slu?ba dat pozor pod ci ono vule byt deactivated a odstranit.

Obnovit se Ted tvuj SERVIS 24 Internetbanking.

SERVIZ: SERVIS 24 Internetbanking SKONANI: Leden, 06 2008

Byt zavazan tebe do using SERVIS 24 Internetbanking. My ocenit tvuj obchod a clen urcity prilezitost az k slouzit tebe.

Ceska Sporitelna Sluzba ucastnikum

DULEZITY Sluzba ucastnikum HLASENI

Drahoušek zákazník podruhé[edit]

Drahousek Zakaznik

Ceska Sporitelna docasny prerusit tvuj ucet. Duvod : Karta Cislo nedostatek. My naridit tebe az k cely neurc. clen ucet aktualizovat asi tolik my pocinovat odemknout tvuj ucet.

Az k dat na pretres clen urcity aktualizovat beh cvaknout zde

Druhdy tebe mit cely clen urcity beh , my vule poslat tebe neurc. clen elektronicka posta oznameni aby tvuj ucet is pristupny zas. Potom tebe pocinovat pristup tvuj ucet kdykoliv. Clen urcity hlaseni darovat vule byt bajecna vec do drzost a opatreny do nas bezpecny databazovy . -li tebe byt ve stychu az k darovat naridit hlaseni tvuj ucet vule byt automaticne odstranit dle Ceska Sporitelna databazovy


Tebe mit 1 novy OSTRAZITY poselstvi[edit]

Tebe mit 1 novy OSTRAZITY poselstvi
Byt prijemny obnovit se tvuj Ceska sporitelna
Tvuj Internovana osoba Bankovní ucet is beh kufrik.

Az k Logika , byt prijemny cvaknout clen urcity clanek pod :

Ceska sporitelna

© Copyright 2008 Ceska sporitelna


Biřmování přes dělostřelectvo + pocínování[edit]

Ceska Sporitelna Online® Bankovnictví Fakulta
Tebe mít dostat tato elektronická pošta ponevadž tebe ci nekdo mnel jsem opotrebovaný tvuj úcet dle neobvyklý lokalizace. Do bezpecí cíl , my ar narídit až k nechránený neurc. clen pátrání do tato hmota.

Aby záruka tvuj úcet , my narídit aby tebe birmovat tvuj bankovnictví detail. TPosloužit jídlem zrychlit tato beh , být príjemný prístup clen urcitý následující clánek asi tolik my pocínovat celý clen urcitý overení of tvuj Ceska Sporitelna® Bankovní úcet registrace hlášení.

Být príjemný Bankovka: li my cinit ne dostat clen urcitý dotovat úcet overení v 48 hodina , nekdy my vule predpokládat tato Ceska Sporitelna úcet is klamný a vule být zavešený. Clen urcitý cíl of tato overení is až k pojistit aby tvuj bank úcet 3sg.préz.od have ne been klamný opotrebovaný a až k boj clen urcitý klam dle náš obec.

My ocenit tvuj podeprít a dohoda a být zavázán tebe do tvuj hbitý pozornost až k tato hmota.

Hledet,

Ceska Sporitelna - Ceska Sporitelna Online® Bankovnictví Fakulta

© 2008 Ceska Sporitelna & Co.

Please cinit ne namítat až k tato elektronická pošta ackoliv tato is ale jeden oznámení. Elektronická pošta poslaný až k tato adresovat delostrelectvo být odpovedel.

VAROVÁNÍ![edit]

Váš mobilní Device má been uzamčen z ochranka důvodů. Všechna operace provést na this počítač (mobilní Device) má been zaznamenán. Všechna váš soubor má been šifrován. Velikost vašeho pokuty je ČZK 2000 českých korun. Pokuty je able do platit poukázkami PaySafeCard. ZADAT KÓD (ČZK 2000 PaySafeCard). A CVAKNUTÍ 'OK'

ATM CARD[edit]

Drahý příteli,

Dobrý den, můj drahý příteli, jak se máš? Nejdelší čas. Jsem rád, že vás mohu informovat o mém úspěchu při získání převodu dědických fondů ve spolupráci s novým partnerem. V současné době pracuji na zahraničních investičních projektech INDIE s vlastním podílem na celkové sumě. Mezitím jsem nezapomněl na vaše minulé snahy a pokusy pomoci mi s převodem těch dědických fondů, i když nám to nějak selhalo. Nyní kontaktujte mou sekretářku v Lome Togo v západní Africe, jmenuje se Evelyn Wilfred na její e-mailové adrese (Evelynwilfred6@gmail.com) a požádejte ji, aby vám poslala celkovou částku (500 000,00 USD), pět set tisíc amerických dolarů, kterou jsem si nechal vaši kompenzaci za veškeré minulé úsilí a pokusy pomoci mi při transakci. Velmi jsem si v té době vážil vašeho úsilí. Takže neváhejte a kontaktujte mou sekretářku Evelyn Wilfred a dejte jí pokyn, kam vám má poslat ATM CARD v celkové částce (500 000,00 $). Prosím, dejte mi okamžitě vědět, až to dostanete, abychom mohli sdílet radost po všem tehdejším utrpení. V tuto chvíli jsem zde velmi zaneprázdněn kvůli investičním projektům, které mám s mým novým partnerem, konečně si pamatujte, že jsem vaším jménem předal pokyny své sekretářce, abych obdržel ATM CARD, takže neváhejte a kontaktujte Evelyn Wilfrede, pošle vám částku bez jakéhokoli zpoždění.

S pozdravem,

Pan John Nathaniel

Připojte se k Iluminátům.[edit]

Přinášíme vám pozdravy ze světové elitní říše iluminátů. Přiveďte chudé, potřebné a talentované na výsluní slávy, bohatství, moci a bezpečnosti, získejte uznání ve svém podnikání, politické rase, vyšplhejte se na vrchol ve všem, co děláte, buďte chráněni duchovně i fyzicky! Jakmile budete zasvěceni do říše iluminátů, získáte četné výhody a odměny. Souhlasíte s tím, že budete členem nového světového řádu iluminátů? Pokud ano! poté nám laskavě odpovězte na náš e-mail s přímým náborem pouze na adresu: illuminatiinvite6@gmail.com Další pokyny k našemu členskému procesu. Poznámka: Někteří poskytovatelé e-mailu nesprávně umisťují oficiální zprávy Illuminati do své složky se spamem/nevyžádanou poštou nebo do složky propagace. To může přesměrovat a vyloučit naše odpovědi na vaše e-maily.

Ilumináti.

Ahoj[edit]

Vážený důchodce

gratulace, Po našem jednání představenstva s Organizací spojených národů a vládou Spojených států, včetně Evropského parlamentu a vlády Asie, nám již dali pokyny, abychom kontaktovali tento e-mail a zajistili, že vaše (850 000,00 USD) pouze kompenzační nabídka pro uvolnění rozvojového fondu bankou okamžitě. Uveďte své úplné podrobnosti uvedené níže. Můžete se také obrátit na tento e-mail nebo číslo Whatsapp: unitednationicc@gmail.com

+49 1577 7651988

Martin Griffith hlavní ředitel OSN

Žena za pultem.gif edit Bird hand.png obchod - business - geschäft - commerce - abarrotería - affare - торговля Bird hand.png
AgroprdAktron TelekomAlčertBhuptgBillboardBojovníci od Al-LidluCall of KauflandCastrolCentral KladnoCentrální šroubCikay ElektrospotřebičeČESCOČeská poštaČínské bistroČínské výrobkyDebillaHorst FuchsCharitaIKEAInzerátKaufmumulandKobloLidem (obchod)ObchodOchrana osobních údajůPlutoniumPodnikatelPojištěníProblientMakroprocesorMasokombinátNákupní vozíkNecyklokrámReklamaReklamy GoogleRobin OilSAPASkálaSlevový kupónŠestsetšedesátšestkaUruguayský pytelVečerkaVietnamské bistroZájezdy last yearZbožíZákazník