Koblo

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

FrantaPalacky.jpg
Achtung! Bнимание! Alert!

!!! Češťyna !!!
Tudlencten vocstavec nebo celej ártykl sou napcaný soudobou novobarokní poetickou češtinou, leč furt ještě předreformním pravopisem, což sitze nedělá dobrotu, nač však sere pes.

Navíc Franta Palackejch řiká že cajk.


Koblo (lat. quobulus splitus, něm. Abteilzeug, žaboužroutsky la separatéur) je děsně hajp kůl věc, páč to na páse v Tesku přidává k nákupu úplně každej.

Figurant nakupuje placatou zmrzlou věc, kulatý věci ve vaničce, červený kulatý věci z keříku, placatý pečený věci, koblo, dvě černý vody, dvě žlutý vody a pak ještě něco. Koblo je zhruba mezi oběma půlkama nákupu.

Zevrubnej popis[edit | edit source]

Jedná se o věc převážně věcovitýho charakteru a je to vůbec jako děsně věcovitá věc. Jaxme řikli, baží po tom úpa každej a leckdo po tom de jak slepitze po flusu, pác jaxe to vobjeví tam v takovej tej šoupací lištičce, tak po tom skočijó a jebnou si to krychle mezi párky a rohlíci a leckdy i mezi třá i pití. Zajímavý je, že když si to tam třá jako skválně nefláknete vy, tak vám to tam lupne Kassebaba, páč jako je to asi podmínka nákupu, nebo takněco.

Jako hustý je, že to může bejt různý. Někdy je to trojúhelníkatý, někdy čtvercatý, někdy jako pentagramový a dlouhý je to jako lofas betelného synka. Má to taky různý barvy, takže jako dyš se na tom lesknou vodrazy ze zářivek na stropě, tak to může lecjakýho epileptickýho sviště vomámit jak čarovný bejlí Ponikelský báby. Vobčas sou taky na tom různý čarodějný vobrázky a kolikrát třá taky i písmena a nějaký čísla, ale to my sme nikdá nestudovali, páč sme se soustředili, aby nás baba za pultem nestáhla vo nějakou tu kachli.

Húčel[edit | edit source]

Dyš sme tam jako fakt dlouho stáli a čekovali, vo co jako gou v týhle gejm, tak nás to moc neba. Ale než nás vyhodil takovej ten pupkatej strejc, co tam dělá bachaře, taxme došli k uzávěru, že koblo slouží k dorovnávání počtu věcí tak, aby toho bylo přesně hodně. My to teda jako bereme vodhadem, páč jako výzkum ještě probíhá a taky si řiknem u tej únije vo nějakýho toho granta, když to dali tomu týpkovi, co zkoumal ty kačery, co jako kupolujou aji s jinejma kačerama a přitom se přišlo jen na to, že kačer je pidlovokej a hlavně není vybíravej a vobtáhne šecko.

Příklad[edit | edit source]

Máte v košíku třá čtyři rohlíky, čtvrtku másla a láhev vodky, páč budete mejt vokna a musíte se nejdřív vodmastit. Což je dohromady šest kousků a to by rovnováha vesmíru nezvládla, takže vám tam čůza za kasou lupne koblo. Což je rázem sedm kousků, tudíž prvočíslo a svět je zase v poho, cajk a jede se dál. Ale páč ste jako za koblo nezacvakali, tak vám ho zas čórne, páč je to asi nedostatkový zboží a u každý kasy maj kolikrát jen tři.

Zajímavý je, že když budete trvat na tom, že si ho chcete odnýst domů, tak vás ten hodnej dědula zdvořile vyhodí před krám a zmlátí jako tady Kadla.


Žena za pultem.gif edit Bird hand.png obchod - business - geschäft - commerce - abarrotería - affare - торговля Bird hand.png
AgroprdAktron TelekomAlčertBhuptgBillboardBojovníci od Al-LidluCall of KauflandCastrolCentral KladnoCentrální šroubCikay ElektrospotřebičeČESCOČeská poštaČínské bistroČínské výrobkyDebillaHorst FuchsCharitaIKEAInzerátKaufmumulandKobloLidem (obchod)ObchodOchrana osobních údajůPlutoniumPodnikatelPojištěníProblientMakroprocesorMasokombinátNákupní vozíkNecyklokrámReklamaReklamy GoogleRobin OilSAPASkálaSlevový kupónŠestsetšedesátšestkaUruguayský pytelVečerkaVietnamské bistroZájezdy last yearZbožíZákazník