Castrol

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Stalingradský kotel.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

O společnosti[edit | edit source]

Top produkt - kosmické hrnce s teploměry
Logo společnosti

Castrol je nadnárodní společnost vyrábějící hrnce. Založena byla roku 1909 v Londýně. Do roku 1956 založila pobočky v New Yorku, Paříži, Amsterdamu a Madridu s celkovým počtem 15000 zaměstnanců. Díky světovému povědomí o této společnosti a dobré propagaci se začalo hrncům říkat kastroly.

V současnosti dle posledních výročních zpráv společnost Castrol zefektivnila výrobu, zredukovala zaměstnance na 1500 a pobočky přesunula do Kchun-mingu (provincie Jün-nan), Čeng-čou (provincie Che-nan), Lan-čou (provincie Kan-su) a Kantonu (provincie Kuang-tung); všechny v Číně. To vše za dodržení či dokonce zvýšení kvality.

Produkty a marketing[edit | edit source]

Šťastná důchodkyně (79 let) představuje zboží zakoupené na předváděcí akci.

Společnost sleduje trendy a v poslední dekádě se zaměřila na tzv. inteligentní hrnce vyrobené převážně z kosmických materiálů. Hrnce obsahují titan a další nejmodernější slitiny, které vždy Castrol aktuálně přebírá z vývoje v NASA. V takovýchto hrncích pak lze vařit, popř. smažit úplně všechny známé suroviny dohromady a není potřeba tuku ani vody. Poklice bývají zpravidla na přání zákazníka opatřeny naprosto přesnými teploměry a vyšší řady hrnců obsahují i ozdobný proužek z ryzího zlata.

Produkty tzv. první třídy jdou do přímého prodeje Horstu Fuchsovi a jeho show (čti: šou), který má se společností Castrol výhradní práva. Produkty tzv. druhé třídy nabízí čestní a prověření podomní obchodníci důchodcům napřímo, popř. je pozvou na nějakou pěknou předváděcí akci.

Nejlevnější sady hrnců je možno pořídit již od 40 tisíc a protože si společnost zákazníků považuje, obvykle přidá zdarma i nějaký hodnotný dárek, např. klíčenku s logem společnosti. U objednávek přímo od Horsta z teleshopingu (čti: telešoping) lze mnohokrát při rychlé reakci a objednávce získat k jedné sadě sady dvě, někdy i tři plus odkapávač.


Žena za pultem.gif edit Bird hand.png obchod - business - geschäft - commerce - abarrotería - affare - торговля Bird hand.png
AgroprdAktron TelekomAlčertBhuptgBillboardBojovníci od Al-LidluCall of KauflandCastrolCentral KladnoCentrální šroubCikay ElektrospotřebičeČESCOČeská poštaČínské bistroČínské výrobkyDebillaHorst FuchsCharitaIKEAInzerátKaufmumulandKobloLidem (obchod)ObchodOchrana osobních údajůPlutoniumPodnikatelPojištěníProblientMakroprocesorMasokombinátNákupní vozíkNecyklokrámReklamaReklamy GoogleRobin OilSAPASkálaSlevový kupónŠestsetšedesátšestkaUruguayský pytelVečerkaVietnamské bistroZájezdy last yearZbožíZákazník