Právnická fakulta ZČU v Plzni

From Necyklopedie
(Redirected from Mafie)
Jump to navigation Jump to search

„Kvalifikační předpoklady – pro výkon povolání zpravodajského důstojníka je podmínkou dokončené vysokoškolské vzdělání.“

- BIS

Právnická fakulta ZČU v Plzni patří k revolučním českým fakultám. Díky novým vzdělávacím postupům byly dosud platné metody ve vysokém školství v Česku postaveny na hlavu a rozběhla se žhavá diskuze. Učit po staru, nebo po novu? Tedy jestli vůbec učit, nebo rovnou prodávat diplomy na stáncích na Matějské pouti.

Absolventi[edit | edit source]

Právníci z Plzně jsou špičkou ve svém oboru

Právnická fakulta ZČU v Plzni si udělala dobré jméno svými absolventy, mezi které se řadí například František Mrázek, Jeroným Vincenc Kočka Starší, Jiří Paroubek, Standa Lokotka, Radek Hulán (z Bolevce je to co by kamenem dohodil), Henryk Lahola, Luboš opravář Lakatošů, či Habut Abutbul. Škola na rozdíl od jiných VŠ v oblasti poskytuje vzdělání pouze v akreditovaných dvouměsíčních oborech zakončených doktorským titulem (sepsat doktorskou práci není nezbytné), které se studují většinou v červenci a srpnu a to formou minimální prezence. Když se kdokoliv studentů zeptal, jestli si vůbec pamatují, že studovali, buď kroutí hlavou, nebo odpovídají sprostě, případně v zaklínadlech a hádankách.

Kritika[edit | edit source]

Souvisí s úspěchem fakulty tramvajová trať vedoucí před ní ?

Četné otázky mezi senzacechtivými novináři vyvolává právě délka a údajná nízká náročnost oborů, která ovšem pravdou není! Studenti stejně jako profesoři se shodli, že v současné době je nezbytné hlavně vlastnictví titulu, nikoliv psaní objemných mnohasetstránkových diplomových prací, které se stejně ztratí, nebo někam zašantročí, jsou celkově vzato nudné a nikdo je nikdy číst nebude. Ušetří se čas (jak je vidno již přímo v médiích), peníze (není třeba propsat tolik energie na počítačích nebo plýtvat inkoustem) a práce profesorů, kteří si můžou zajít buď na pivo, nebo na fotbal (Viktorka Plzeň je už nějaký ten pátek v první lize).

Diplomové práce[edit | edit source]

Navzdory výše zmíněnému, někteří studenti z vlastní píle sepsali diplomové, rigorózní i doktorské práce. Pro jejich vědeckou excelenci však musí být co nejpřísněji tajeny. Zde uvádíme některé tituly:

Nesouvisející články[edit | edit source]

Inzerce, Nabídky, Poptávka[edit | edit source]

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo [1] na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png