Žaloba

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Správně vyplněná žaloba

Žaloba je povětšinou kus papíru s textem, který obsahuje nezáživné informace, pro soud ovšem velmi cenné. Podle tohoto papíru se také předvolávají lidé k soudu, proto si dávejte pozor na žaloby podané na vaše jméno.

Použití[edit]

Paragraf.jpg
  • Vyplnit, podat na soud a počkat nejméně deset let, než si ji někdo přečte.
  • Vyplnit, podat na soud a přiložit k ní obálku s padesáti tisíci korun českých. Poté stačí čekat týden.
  • Vyplnit, podat na soud a přiložit k ní obálku s dvěma sty tisícikorunami českými. Poté ani nemusíte chodit k soudu, stejně vyhrajete.
  • Nic nevyplňovat, akorát zajít za soudcem a dát mu tašku s půlkou melounu. On všechno zařídí.

Pozn. Výše uvedené věci se vám podaří pouze, pokud žalobu vyplníte správně.

Co dělat když jsem žalovaný?[edit]

Nevybírat si poštu nebo uplatit soudce.

Vyplnění žaloby[edit]

Tento bod je velmi složitý, nedoporučuji číst slabším povahám. Žalovaný je zde muž, z důvodu nevrácení půjčené sekačky na trávu od svého přítele.

Vytiskneme si šablony žaloby a formulářů č. 2156, 1236, 1560, 4596, 2084, 4589, 3265, 0235, 666, 4595 a 2156b. Do kolonky žaluji napíšeme jméno žalovaného, dále na formuláře 2156 a 1560 umístíme jeho podpis. Do kolonky ve věci napíšeme proč žalujeme, přepíšeme důvody na všechny formuláře. Do kolonky bydliště napíšeme svoje nebo jeho bydliště, opíšeme do formulářů 4589, 0235, 4595 a 666. Do kolonky důkazy napíšeme důkazy které máme, nebo částku, kterou chceme věnovat soudci. Tuto informaci opíšeme do všech formulářů, kromě č.2084, 1236 a 2156. Na formulář č.0235 nakreslíme podobiznu žalovaného, na č.4595 podobiznu sebe, na č.2084 podobiznu soudce a na č.666 podobiznu Čunka. Na č.2156b uvedeme svoje rodné číslo, počet dětí, rodinný stav, měsíční plat, typ osobního automobilu, víru, délku penisu (povinné i pro ženy), IQ, oblíbenou barvu, počet pohlavních styků v životě, vzdělání, kolik je právě hodin, počet hodin strávených v MHD, počet hodin strávených stáním na červené, počet vámi zavražděných komunistů, počet vámi zavražděných fašistů, národnost, počet manželek, máte-li obřízku, kolik jste viděli filmů s Chuckem Norrisem a samozřejmě jste-li členem MOA. Pozor, musí být v tomto pořadí! Gratuluji, nyní jste (asi) dodrželi všechna pravidla pro úspěšné podání žaloby. Ještě dojděte na okresní soud a tam vyplňte tři kopie těchto formulářů.

Hromadná žaloba[edit]

Hromadná žaloba je situace, kdy několik lidí vyplní úplně stejně formuláře. Výhodou potom je, že tito lidé můžou dát tzv. hromadný úplatek, který se tím pádem může dostat až ke statisícovým částkám. Nevýhodou je, že člověk, kterého tito lidé žalují má většinou tisíckrát až milionkrát více peněz než oni, takže může soudci dát mnohem více peněz.

Žaloba na neznámého pachatele[edit]

Tato žaloba se používá hlavně v případě, pokud jsme žalováni a omylem jsme si vyzvedli poštu či zapomněli uplatit soudce. Několik dobře takto podaných žalob dokáže zaměstnat soud klidně na pět let. Žaloba na neznámou osobu má ještě další výhodu, nemusí se při ní vyplňovat tolik údajů, nicméně přibyde další formulář č.3124k, ve kterém tuto osobu musíme popsat. Vyplňuje se stejně jako č.2156b, ovšem údaje se uvádí od posledního k prvnímu.

Podívej se taky na[edit]