Jehovisté

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Google uncyc.jpg Jehovisté na googleTohle je nejlepší článek na téma „Jehovisté“ na celým internetu.

„Nemáme rádi Svědky Jehovovy, nemáme rádi žádné svědky!.“

- Mafie
Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Jehovisté na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

Jehovisté jsou lidé, kteří trpí chronickou chorobou zvanou Jehovismus. Tuto nakažlivou nemoc způsobuje tzv. Jehovirus.

Tato nemoc postihuje zejména mentálně slabší jedince, lidi sociálně oslabené nebo osoby snadno podléhající závislostem, dále ošklivé ženy, tlusté ženy, natvrdlé muže a zakomplexované mladíky, kteří doufají, že u Jehovistů najdou krásné dívky. Často se rozvíjí v mladém věku, jindy propuká až v dospělosti a houževnatě se drží. Jedince sužované touto chorobou lze najít ve většině zemí světa.

Jehovismem trpící jedinec si svůj žalostný stav zpravidla neuvědomuje, lékaře sám nevyhledává a tím se jeho neléčená choroba rozvíjí po celý zbytek života.

Podle nepotvrzených, ale velmi důvěryhodných zdrojů stojí za celým projektem vymývání mozků Aštar Šeran spolu s Chuckem Norrisem, kteří se kdysi vsadili o to, zda průměrného člověka lze totálně oblbnout i donebevolající kravinou. Počet přívrženců sekty hovoří jasně pro a Aštar Šeran sázku zřejmě vyhraje!

Jehovista odpočívající na pláži

Symptomy

"Nechcete si promluvit?"
Tři jehovisté u dveří

Jehovismus má určité typické příznaky dle kterých lze postiženého snadno identifikovat. Patří mezi ně zejména:

 • otravování lidí na ulici
 • rozdávání letáků a časopisů s debilním obsahem např Probuď se
 • obcházení bytů s nabídkou tzv. rozhovoru
 • hučení do spolucestujících ve vlaku
 • vyrušování řidiče za jízdy
 • oblbování mladých matek (v některých případech i jejich dětí v parcích)
 • pokládání dotazu: Myslíte si, že bůh má nějaké jméno? při sebemenší příležitosti

Jehovisté se domnívají, že jsou nejlepší lidi na světě, jen 0,005 % vzdálení dokonalosti (Radek Hulán si myslí, že on pouze 0,0049%; Chuck Norris má -666 %). Očekávají, že jednoho dne odcestují kamsi do vesmíru, kde na ně čeká připravená zoobotanická zahrada, plná býložravých lvů, tygrů a varanů, v níž všechna zelenina roste ještě lépe než na zahrádce tety Jiřky z Viničných Šumic. Rádi vypočítávají konec světa. Už ho spočítali několikrát, ale vždycky špatně. Nic si z toho nedělají a vesele počítají znova a znova. Jehovisté, kteří se dali na informační technologie, se od počítání konce světa povznesli na počítání termínu, kdy Internet vyčerpá všechny IP adresy.

Symptomy postižení Jehovismem jsou tedy prakticky stejné, jako symptomy, kterými trpí političtí straníci (v Česku především ČSSD, KSČM a ODS), dále pak nejrůznější blázni a pomatenci (Ross Hedvíček, Major Milda, Miloš Zeman anebo Václav Klaus) a všemožní jurodiví spiklenci (obzvlášte je přitahuje Praha a Brno-Žiguljovsk ... tedy v podstatě celé Brno). Především v Česku je proto prakticky nemožné odlišit Jehovisty od zbytku populace.

Výskyt

Jehovisté se vyskytují zejména na nádražích, v parcích, nedaleko škol, v nemocnicích, a na dalších místech, kde se příznaky jejich choroby mohou naplno rozvinout. V neděli se sdružují ve svých doupatech tzv. Sálech, v nichž se vzájemně infikují.

Léčba

Léčba: 357. orgasmus

Mladé jehovistky, nejsou-li škaredé (což bohužel většinou jsou), lze léčit intenzivním sexem. Je vědecky dokázáno, že průměrná mladá jehovistka je zbavena všech příznaků choroby již po 1009 orgasmech (povšimněte si, že to je prvočíslo), následují-li nejvýše 12 hodin po sobě. Staré jehovisty lze také léčit sexem, dosud však chybí přesné údaje o množství a intenzitě sexu se zdravou ženou, kterého je k takové léčbě zapotřebí. Výzkumné týmy totiž trpí nedostatkem dobrovolníků a dobrovolnic, kteří by byli ochotni se terapie s postiženými jehovisty ujmout.

Léčbou jehovistek se po nějaký čas neúspěšně zabýval i Azis Veliký. Po té, co tento úkol vzdal, se dva roky v Brně intenzivně věnoval večerním osvětovým kurzům, orientovaným na alternativní praktiky k heterosexuálnímu styku. Následné demografické studie prokázaly, že v tomto oboru byl mezi Brňany velmi úspěšný.

Ochrana

Ochrana před Jehovisty a jejich neduhem je snadná, musí však být důkladná. Doma stačí zavřené dveře. Na veřejnosti, zejména tam, kde hrozí setkání s nakaženým, je důležité nevypínat mozkovou činnost a stále přemýšlet. Při setkání je důležité neodporovat, zakrýt si ústa rukou nebo kapesníkem a rychle se vzdálit. Jen velmi odolní jedinci nebo muži speciálně školení si mohou dovolit vstoupit v interakci s Jehovistou.

Další typy obrany:

 • Na jaře 2005 skupina brněnských batikovaných hárošů objevila způsob odpuzení Jehovistů postávajících v podchodu. Tato metoda se nazývá pissing. Spočívá v kolektivním močení na nohy Jehovistů postávajících v podchodu se Strážnou věží. Bohužel, od léta 2006 je nepoužitelná, protože všichni Jehovisté si na postávání berou vysoké rybářské holínky.
 • Předstíraný nábor Jehovistů do KSČM je zločin proti lidskosti a tuto velmi účinnou repelentní metodu nelze proto používat.
 • Animální varianta: neboli ochrana pomocí psů, prasopsů, krokodýlů, tygrů, obřích pavouků, kteří jsou vysoce odolní vuči této nemoci (není známo příliš mnoho psích jehovistů). Ideální rasou pro odpuzování této choroby jsou mírumilovná plemena jako je bullteriér, ale často postačí i nasraný jezevčík.
 • Pičurinova univerzita vyvíjí očkování proti této nebezpečné nemoci zatím marně. Doporučuje ovšem státi se satanistou nebo alespoň metalistou, protože jehovisti se jich bojí.
 • Další způsob, jak docílit jejich urychleného odchodu, je prohlásit se za exkomunikovaného.
 • Poslední možností je vydávat se za Jehovistu (stačí nasadit debilní úsměv, snažit se všem na všechno dobře poradit a něco jim přitom nabízet). Tato metoda je ovšem extrémně nebezpečná neboť jehovisté toto můžou poznat a pomstít se vám (je znám případ, kdy jehovisté onomu člověku řekli kdy bude konec světa, ten tento pravdivý a ničím neoblomný fakt neunesl a spáchal sebevraždu 17 ranami do hlavy).

Financování

Jehovisté jsou financováni z různých zdrojů. Jedním z nich jsou nevěstince vlastněné Aštarem Šeranem. Poté je dotuje Chuck Norris svými zisky ze seriálu Walker Texas Ranger. Nutno dodat, že potulní jehovisté (to jsou ti, co šíří nemoc mezi lid) dostávají poměrně vysoké provize. To je důvod toho, že se tak usmívají. Jehovisté v ČR prochází i speciálním školením Václava Klause a Miloše Zemana, aby byli schopni co nejúčinněji infikovat normální lidi. Tato školení jsou financována Ministerstvem pro Místní rozvoj.


Vývoj člověka.png
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid
Meditace s priserou.JPG
Sekty

Al-GebraCírkev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovekHnědá magieJehovistéJihočeské matkyKabanosovciKult Ampérmetru (lidově anarchismus)Kult Marty GottwaldovéKult popelnice (Českopedie)Mostecká uhelná společnostMenstruaceOdhranolkovávači Osmé HodinyParsifalPastafarianismusPohlreichův kultSektSektaSvědkové jeho nohyTaxiTeletubbiesVáclavFemboyství

Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyHypertenzeJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKoronavirusKyprovkaLigmaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySklerózaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaŠtíhlostToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieBlbostČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlíčová encefalitidaKlišéKremlobotieKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPanická poruchaPedofiliePéro v ústechProkrastinacePsychoanalýzaRESETŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsWindows VistaXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRespiraptorRosamunde PilcherRouškaSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti