Teletubbies

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Typický příklad ‎členů sekty

Pravým názvem je ovšem: Teleblbies[edit | edit source]

(interní kódový název: Teleblbies) Jedná se o formu velmi násilného, narcistického, úchylného a kryplofašistického hnutí, které se dále větví do několika sekt. Nejznámější sektou tohoto hnutí jsou Svědkové teletubbies. Tento článek má být poučením a varováním pro každého.

Popis sekty[edit | edit source]

Tato sekta je velmi nebezpečná, protože se uzavřela spojenectví s obdobně zvrácenou skupinou fanoušků Evy a Vaška (Neplést s Adamem a Evou). Členy sekty svědků teletubbies lze poznat dle jejich stupidního vystupování, oblékaní latexu různých barev a opakování slov a činností. U činností je třeba myšlena opakovaná sebevražda (neschopnost sektářů se i zabít), či postávání uprostřed dálnice při špičce a opakování : to je auto! To je auto! A následné křupnutí pod koly náklaďáku. Pokud potkáte Svědky teletubbies na obědě nebudou chtít nic jiného než puding a pokud si nedáte puding i vy tak na vás pošlou úchylný vysavač navlečený v latexovém negližé. Tento vysavač vystupuje v propagandistickém pořadu a uklízí (převážně) mrtvé oběti po násilnických orgiích teletubbies. Pořad má být určen pro děti, ale jeho pravou podstatou je samozřejmě svojí stupiditou vymlátit poslední zbytky mozku z oběti, která tento pořad sleduje. Tento záměr je zřejmý, protože nikdo s inteligencí vyšší než chovanci z černovického ústavu by se do této sekty nepřipojil. Přínos této skupiny je pouze pro sexshopy spojené s teleshoppingem (vysvětleno níže), protože při srazech Svědků teletubbies jsou rekordní tržby latexu a produktů doktora Oetkera. Ale také vzroste hladina úmrtnosti v oblasti o 1000000000000000000 %, tento odhad je naprosto a nezpochybnitelně přesný, také je démonsky krutopřísný.

Teorie vzniku[edit | edit source]

Soubor:Síto - Teletubbies (HQ)
Fenomén Teletubbies je závažnějším
problémem, než by se mohlo zdát.

Kdysi dávno v jednom ústavu pro závislé na prasopsí moči se zasekl gramafon a opakoval pořád jednu větu dokola, proto jeden z chovanců,který zrovna byl ve své obvyklé drogové křeči poslouchal gramofon, slintajíce a tlemící se nad myšlenkou svého zvrhlého nápadu, poprvé vyřknul myšlenku teletubbies. Bohužel ho slyšel Smradupán a Horst Fuchs, kteří chtěli vydělat na masové produkci latexu kříženého s héliem a rozšířili se zlými úmysly tuto myšlenky mezi slaboduché pozorovatele teleshoppingu a později do vlastního programu, který jsem zmínil již výše.

Dále existuje druhá teorie že se jedná o experiment v oblasti 51. Údajně se jednalo o pokusy propojení mymozemské látky latexuselastus (známe upravenou formu latex) a človeka. Experiment byl držen v nejvyším utajení avšak shopnost parahypnózy pomohla jedincům utéct. V případě této teorie se skupina ukrýva někde na planetě Pudink Pudink a nebo má svůj tajný vysílací (vymívací) štáb někde na zemi.

Svatá kniha teletubbies[edit | edit source]

Dále bych si dovolil uvést útržek z knihy Teletubbies: Strana 2843, žalm Tinky - Binkyho: A tak náš pán v červeném latexovém kostýmu pravil: To je puding! To je puding! V tu chvíli všichni věřící věděli, že tato víra je správná (Protože konečně něco ve svém životě pochopili) a padajíce v prach poklekli před obrovskou moudrostí před mocnou Po. Za zmínku stojí uvést, že všichni věřící poté zemřeli hlady a na nemoci, které přenáší filcky.

Abych čtenáře uklidnil, všichni věřící umřeli jen velmi pomalou a bolestivou smrtí, takže je vše v naprostém pořádku a tento úsek je velice nenásilný a milý (Pokud má někdo námitky tak je vadný a ignorantní).

Jak se bránit invazi.[edit | edit source]

Teletubbies pro členy církve protitestantské.

Sežeňte si:

 • 10000000000000000 m lepenky přesně
 • 1 podomácku vyrobenou atomovou pumu
 • 5 tříštivotrhavých granátů s instantním detonátorem
 • suspenzor
 • brýle s termovizí
 • protimateriálovou pušku Shaher ráže 14,5 mm
 • plamenomet
 • tank (nebo jiný dobrě obrněný dopravní prostředek)
 • 20 megafonů
 • houkačku
 • hluchátka

Váš dům obmotejte izolepu. Nasaďte si suspenzor a plamenomet do ruky (uškvaří latex). Všech 20 megafonů slepte k sobě, aby se jejich zvuk násobil. Tank zaparkujete.


Teleblbies v televizi

Soubor:Tele tele-teleblbis-v lese

Kopie sekty[edit | edit source]

Pohlaví Teletubbies Dělíme na 4 typy (viz. obrázek)

1. Satanubbies
2. Nazitubbies
3. Teletubbies soudného dne
4. Mormotubbies

Závěr[edit | edit source]

Strašidelný vysavač Teletubbies vás jistě strašil ůž od mala.

Protože byl autor tohoto článku vystaven dlouhému působení televizního pořadu a svaté knize teletubbies, zešílel a je nyní čestným obyvatelem ústavu pro duševně choré takže tedy: MUHAHAHAHAHA UDĚLÁME DĚTEM PÁPÁ, UDĚLÁME DĚTEM PÁPÁ ????!!!!!

Rodinná fotka
Vůdce tubbies


Meditace s priserou.JPG
Sekty

Al-GebraCírkev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovekHnědá magieJehovistéJihočeské matkyKabanosovciKult Ampérmetru (lidově anarchismus)Kult Marty GottwaldovéKult popelnice (Českopedie)Mostecká uhelná společnostMenstruaceOdhranolkovávači Osmé HodinyParsifalPastafarianismusPohlreichův kultSektSektaSvědkové jeho nohyTaxiTeletubbiesVáclavFemboyství