Václav

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Václavové jsou nejvyšším postavením, jaké může zaujmout člen tajného řádu Asociace průvodců ČR.

Původ, význam, vývoj[edit | edit source]

Entomologie vzniku názvu řádové hodnosti: Wenzelaus/Wencelaus, Věnceslav, původní význam ověnčený/zasvěcený odkazuje na druidské rituály - druidové (keltští kněží) vykonávali své rituály v bílém oděvu a s věncem dubového listí na hlavě. Časem se titul ustálil v podobě zkomoleniny Václav.

Podprahové působení na obyvatelstvo[edit | edit source]

Václavům se podařilo prosadit podobiznu jednoho ze svých velmistrů na běžné oběživo, což má údajně magicky ovlivňovat všechny lidi, kteří si kupují nápoje v hodnotě 20 korun. Mince je ze žlutého kovu, aby podvědomě asociovala keltské zlaté obětní mince, které se házely do studánek, známé jako duhovky. Je ale jasné, že obětí dnešních rituálů Václavů se máme stát my všichni.

Zakladatel - ve své době byl geniálním dvojitým agentem[edit | edit source]

Zmíněný velmistr ve své době infiltroval do katolické církve a zevnitř ji de facto reformoval do mnohem vhodnějšího kultu sebe sama. Poté byl rituálně obětován třemi způsoby tak jak se na druida sluší, čímž byla nepřímo zapříčiněna řada kosmologických a klimatologických změn (namátkou: malá doba ledová) s jejichž následky (namátkou: degenerace dinosaurů do podoby malého a hubeného kura domácího) se masný průmysl potýká dodnes.

Škody napáchané Václavy a jak jim čelit[edit | edit source]

Příklady pohrom[edit | edit source]

Další pohromy, které mají na svědomí Václavové: Ptačí chřipka, svalovec (parazit černé zvěře - při nedostatečné úpravě masa zaútočí na konzumenta a vysaje mu mozek - viz dokument Hygienické stanice Hl. m. Prahy Slavnosti sněženek, v jehož názvu je též zmínka o tajemné jedovaté rostlině používané druidy (viz keltové, Bójsko) jako potravinový doplněk pro zesílení efektu přírodního výběru u nástupců vládnoucích dynastií (viz též rostlinné drogy, jedovaté rostliny). Užití doplňku způsobovalo u přeživších výrazné přetrvávající změny psychiky (viz též vláda ČR).

Aktivní obrana[edit | edit source]

Vyskytnete-li se v blízkosti epicentra působení Václavů, nejprve vyhodnoťte, zda jste ohroženi vy osobně nebo někdo jiný. V prvním případě si natáhněte na hlavu igelitový sáček, navlečte si pláštěnku a lehněte si na záda na zem hlavou k epicentru, abyste příliš netrpěli. V případě, že je ohrožena jiná osoba, sami nezasahujte, snažte se nevzbudit pozornost a nenápadně přivolejte orgány činné v trestním řízení hlasitým voláním "HOŘÍ, HOŘÍ".

Někteří členové řádu Václavů:[edit | edit source]

Václav Klaus - netají se tím, že může ovlivnit globální klima nejen středního západu, ale celé planety Země

Václav Havel - známý spíše jako vězeňský reportér - sepsal ale též magicko-okultní příručku vysvětlující ovládání říčních toků pomocí magických formulí (Dopisy Volze)

Václav Srb - hlava tajné sekty nekuřáků

Václav Halík - zednář a agent irácké tajné služby Mossad

Václav Malý - poustevník a vizionář

Václav Kočka - aktivista v neziskovém sektoru - organizace multikulturních akcí

Václava Hanka

Svatý Václav - zakladatel a první velmistr Václavů - viz výše

Venca Vyskoč - sólista církevního sboru (proslul chvalozpěvem Stín katedrál)


Meditace s priserou.JPG
Sekty

Al-GebraCírkev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovekHnědá magieJehovistéJihočeské matkyKabanosovciKult Ampérmetru (lidově anarchismus)Kult Marty GottwaldovéKult popelnice (Českopedie)Mostecká uhelná společnostMenstruaceOdhranolkovávači Osmé HodinyParsifalPastafarianismusPohlreichův kultSektSektaSvědkové jeho nohyTaxiTeletubbiesVáclavFemboyství