Václav Klaus mladší

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá skoro nic společného s článkem Václav Klaus.

To je dobře. Tečky...................................

Václav Klaus ml.png
Václav Klaus (maldší)
Biografické informace
Pohlaví Muž
Národnost Klausová
Přezdívka Václav II. Křivoústý
Zajímavosti
1 Na fotce se vydává za Jirku Babicu, který prohlašuje založení obce Klackojedy a vařené větve
Místo narození Václava Klause mladšího

Václav Klaus mladší (uměleckou přezdívkou Václav II. Křivoústý, zkráceně Mlaus) je novodobý učitel českého národa, politik, blogger, šachista, cyklista, otec, syn, Duch svatý, bratr, manžel a především další z nepřeberného množství Brouků Pytlíků českého internetu. Jako každý správný zastánce tradičních hodnot se několikrát rozvedl.

Zrození Venouše[edit | edit source]

Při invazi spřátelených armád na konci Pražského jara 1968 si Václav Klaus st. uvědomil svou smrtelnost a při pomyšlení na to, jakou ztrátu by lidstvo utrpělo, kdyby se mu nedej bože cokoliv stalo, rozhodl se tehdejší zaměstnanec Ekonomického ústavu Československé akademie věd pro radikální řešení. Klaus (st.) chtěl pro budoucí generace zachovat potomka, který by vynikal stejnými vlastnostmi jako on (narcismus, egomanie, schopnost mít pravdu za všech okolností) a nemínil se spoléhat na vysoce nespolehlivé zákony dědičnosti. Proto se roku 1969 potají vydal na stáž na Fakultu bioinženýrství Moskevské státní univerzity M. V. Lomonosova, kde se mu povedlo vyšlechtit první klonovaný organismus – svého syna. Drobné odchylky oproti templátu je nutno přičíst na vrub tehdy četným výpadkům proudu, které ovlivňovaly činnost inkubátoru. V Moskvě totiž vypínali na dlouhé hodiny proud v celých městských částech, aby měli zahraniční studenti dostatek energie pro své aktivity.

Kariéra mimo stranu[edit | edit source]

Václav Klaus mladší brzy po narození začal projevovat svou výjimečnost. Svého otce poprvé předčil v sedmi letech v lyžování, ve dvanácti letech v tenise, ve čtrnácti letech v šachu a brzy jej překoná i v počtu rozhovorů poskytnutým médiím, neboť ačkoliv je považován za experta v oboru školství, rád se vyjádří k čemukoliv [1].

Studium[edit | edit source]

Po studiu na Přírodovědecké fakultě UK se Klaus ml. uchytil v pražském masokombinátu PORK. Firma navázala na výzkum vzdělávání vepříků v JZD Slušovice, jehož studie ukázaly, že vyučení vepříci mají lepší uplatnění na trhu. Václav Klaus mladší dovedl systém vzdělávání k dokonalosti, takže jeho vepříci dosahovali u maturit lepších výsledků než většina českých středoškoláků. Za zásluhy získal ocenění Nositel řádu Prase.

Hospodaření s prašulkami[edit | edit source]

Povzbuzen úspěchy založil Klaus ml. stejnojmenné soukromé gymnázium v Praze-Libni, kterému úspěšně řediteloval, než prodal většinový podíl v dozorčích orgánech za příslib 100 milionů Kč Martinu Romanovi, generálnímu řediteli charitativní organizace ČEZ. Klaus plánoval investovat prostředky do rozšiřování značky v méně vyspělých oblastech: Krč, Ostrava, Plzeň, Brno, Bratislava a další, jenže Roman věnoval škole nakonec „pouze“ 28 milionů a postup se zastavil u Ostravy. Klaus porušil základní pravidlo Drž hubu a krok, které platí pro všechny obdarovávané a z vedení školy odešel. Poté se začal věnovat budování vlastního obrazu v médiích v přípravě na vstup do politiky.

Politika a názory[edit | edit source]

Václav Klaus mladší nastavuje veřejnosti svou vlídnou tvář

Poprvé vstoupil Václav Klaus mladší do ODS v roce 2002, podruhé v roce 2016. Předpokládaná doba trvání tohoto svazku je šest let, nakonec tam však vydržel poloviční čas, než byl vyloučen za své výroky. V roce 2017 byl zvolen do poslanecké sněmovny. Nutno podotknout, že Václav Klaus mladší je teprve na začátku své politické kariéry a má dostatek času se zdiskreditovat. Svými papulistickými názory veřejnost oblažuje na internetových stránkách Novinky.cz [2] nebo časopisu Reflex [3].

Leč, jak známo z projevu Malého Bonaparta (Někdo to rád horké), schopného člověka dole neudržíš. I Václav Křivá Huba ze svých psích deček vyrost, vyslyšel volání svých příznivců "HNISE", a odpověděl očekávaným "HNUSE"... a spáchal hnutí.
Trikolóra hnutí občanů (zkratka Trikolóóóra) je politické hnutí založené v červnu 2019 a slibuje udělat do marasmu současné politiky fakt velkou díru. Je jasné, že k vytvoření velké díry je třeba velkého vrtáku, a tak teprve budoucnost ukáže jak velkým vrtákem náčelník Křivá Huba vlastně je.

Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu
Václav Klaus ml.
Karel Havlíček Borovský

Politici

Andrej BabišIvan BartošJaroslav BaštaPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekDominik FeriPetr FialaJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelKarel HavlíčekGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíMichael KocábKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátMiroslav MacekPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekRoman PrymulaMiloslav RoznerPetr PavelKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergAlena SchillerováŠtěpán SlovákBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýJosef TošovskýTomáš VandasAdam VojtěchLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinOlaf ŠulcDonald TrumpChristian WulffAdolf HitlerAštar Zeman

Politici-animace.gif
Holstrab.png POZOR ! Tento článek je pod vlivem - MODRÉ TOTALITY - nebezpečí nákazy Holstrab.jpg

BSOD | Chalupoida | Václav Klaus | Křižník Václav Klaus | Klausovec obrovský | Leoš Heger | Modrá totalita | Modrák bělohlavý | ODS | Pavel Bém | Primátor Pavel Bém | Pavel Pavel | Praha 666 | Radovan Šteiner | Robin Oil | Roman Janoušek | Šestsetšedesátšestka | Šmoulové | Vlastimil Tlustý | Velké zatýkání politiků a lobbistů 2013 | Velký modrák | Zimní olympiáda v Praze     

Relief Havel.jpg
Václavové
Václav Nultý SvatýVáclav I. BendaVáclaf II.Václav II. KrakonošVašek III. HankaVenca IV. HavlůjVáclav V. ChilskýVašek VI. TelefončskýVáclav VII. z HospodyVenca XIV. PesVáclav Poslední NejmladšíVáclav Knop