Karolína Píková

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Mata Hari Paris.jpg
Začít se má od píky

Karolína Píková (výslovnost: [piːk]), vlastním jménem Mata Hari je česká politička, cirkusačka a špiónka.

Mládí[edit | edit source]

Karolínka byla počata na Vltavě, při plavbě výletního parníku František Josef I pod Vyšehradskou skalou, na přípravném stolu lodní kuchyňky. Proto má české občanství, ačkoli se narodila až o 8 měsíců později v Paříži l.p. 1876.
Otec byl obchodníkem s klobouky a matka korepetitorkou v cirkusu. Karolínka se ve čtyřech letech stává krmičkou krokodýlů a v 15 to dotáhla až na vrchní ošetřovatelku kunďabáků.

Špiónka[edit | edit source]

Když vypukla první světová válka, seznámila se v Holandsku s agentem, který jí naverboval do služeb německé rozvědky. Ve Španělsku se seznámila s agentem, který jí naverboval do služeb francouzské rozvědky. Ve Finsku se seznámila s agentem, který jí naverboval do služeb KGB. V Maďarsku se seznámila s agentem, který jí naverboval do služeb BIS. V Albánii se seznámila s agentem, který jí naverboval do služeb rozvědky USA. V Grónsku se seznámila s agentem, který jí naverboval do služeb mongolské rozvědky. V Austrálii se seznámila s agentem, který jí naverboval do služeb italské rozvědky. V Moskvě se seznámila s agentem, který jí naverboval do služeb rozvědky KJA. V New Yorku se seznámila s agentem, který jí naverboval do služeb seychellské rozvědky.
Stala se tak agentkou na 9 stran. Od té doby se všeobecně používá pojem „devítiocasá kočka“. Mezitím se v Praze seznámila s Karlem Čapkem, kterému sežrala knihu Věc Makropulos.

Focení

Kariéra[edit | edit source]

Politickou kariéru začala budováním dětských hřišť a focením se do erotických kalendářů. Po získání základních zkušeností vstoupila do první lepší politické strany. Potom už zbývalo vytvořit stranu podle svých představ. To kontrastuje s ubohostí jiných politiků kteří si myslí že stačí mít hodně vytunelovaných peněz, nebo se stále hlásit do různých funkcí, jak to opakovaně dokazuje např. Bobošíková, ovšem stále neúspěšně.

Politička[edit | edit source]

Při svých cestách se nemohla nedoslechnout o zemi, kde létají pečení holubi přímo do huby. Tam naverbovala do svých služeb Radka Memento Johna a Víta Šprčka Bártu. Založila bezpečnostní agenturu ABL.

Pak obsadila posty místopředsedkyně vlády, předsedkyně Legislativní rady vlády a předsedkyně Vládního výboru pro koordinaci boje s korupcí. Další položkou na její cestovní mapě je Afrika. Touží jít ve stopách Hanzelky a Zikmunda. Dnes překvapivě vtrhla na ministerstvo jako pravá bohyně války a nezůstal tam kámen na kameni. Václav Klaus neměl nejmenší šanci ji v tom zabránit. Ostatní politici s hrůzou očekávají na koho se zaměří příště.

Tvrdý dopad[edit | edit source]

Přestože ji mohl zachránit konec světa, přišel tvrdý dopad, pouze za několik peakesekund působení na ministerstvu vypálila tam odkud vyletěla.