Kočka devítiocasá

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem 9.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Kočka devítiocasá
Deviti ocasa kocka.jpg
Kočka devítiocasá při zpěvu. Pravděpodobně samec.

Stupeň ohrožení
politicky vyhraněná
Vědecká klasifikace
Říše: Živočichové
Kmen: Strunatci
Řád: savci
Čeleď: Kočkovití
Rod: Kočka
Druh: Kočka devítiocasá


Devitiocasa liska.jpg

Kočka devítiocasá (latinsky felis piratus) je více než oblíbeným zvířetem pirátů. Pomocí kočky byli v minulosti piráti trestáni (např. Jean Lafitte). Kapitán zabodl nůž do nervové soustavy kočky, která vytáhla drápy. Pomocí drápů byl pirát zmrskán. Na našem území se kočka rozšířila v padesátém desetiletí po invazi Vuřtů. Po konci šedesátého desetiletí byla vyhnána králem Kočkobijcem XVII.

V dnešní době[edit | edit source]

Nyní devítiocasá kočka žije pouze na lodích somálských pirátů. Kočka devítiocasá není zatím ohroženým druhem, přes padesát tisíc jich od Somálců koupil Fidel Castrol.

V akci

Kočka devítiocasá je samostatný druh kočkovité šelmy, který byl uměle vyšlechtěn z kočky domácí, ale na rozdíl od ní nemá klasických devět životů, ale paradoxně pouze jeden. Devíti ocasů se vědcům podařilo dosáhnout tím, že nevyvinutému embryu kočky domácí implantovali do zadní části těla geny lidských prstů, které za pomocí mikrovlnné technologie aktivovali. Takže přívlastek devítiocasá není úplně přesný, jelikož osm z takzvaných ocasů jsou pouze prsty potažené kočičí srstí, které kočka může využívat k činnostem, ke kterým je používá člověk. Příhodné je umístění blízko řitního otvoru, takže kočka „prsty“ moudře užívá k utírání zadnice namísto olizování, typickém pro tento druh savců. Dále v prstech zvládá držet předměty a dokonce psát všemi osmi prsty na klávesnici, čeho ovšem na pirátské lodi příliš nevyužívá a soustředí se proto hlavně na hlídání rukojmích držením střelné zbraně.

Aby kontrovali využití koček devítiocasých ze strany pirátů, podnikli nindžové z Fukušimy tajnou akci, při které tragicky zahynuli nejlepší shinobi z Vesnice ukryté pod Uranem a mise tak skončila nezdarem. Neočekávatelná událost s atomovou elektrárnou však ninjům vydala tajný trumf proti hanebným pirátům. Devítiocasou lišku.

Šlehni na[edit | edit source]