Vaginální aligátor

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Dobře krmený vaginální aligátor může vyrůst do nepředstavitelných rozměrů.

Vaginální aligátor (japonsky 膣ワニ, čti Chitsu wani; zkráceně validátor) je zákeřný parazit vyskytující se často v pohlavním ústrojí žen. Mladý vaginální aligátor je tak malý, že když infikuje svou hostitelku (obvykle při natáčení vzrušujících pornoscén v malebném prostředí Mostecké uhelné pánve, či na podobných lokalitách), ta si jej obvykle nevšimne. Ve vagině se následně zahnízdí, svůj zpětnými zářezy opatřený ocásek zasune do děložního hrdla a zaklesne se jím. Doširoka otevře tlamu a čeká na každou masitější potravu, která bude tak hloupá a vleze mu do ní. Parazit je přitom tak fikaný, že přeměněnými nozdrami na horní straně tlamy lehce dráždí bod G, aby u své hostitelky podnítil sexuální touhu (někdy hraničící se zběsilou nymfomanií) a urychlil vyhledávání sexuální partnera. Jakmile tento zasune, vaginální aligátor sklapne čelist se silou až 150 N/cm2 a nažere se.

Sex s ženou vyhecovanou parazitem tak je extrémně divoký, extrémně bolestivý a extrémně krátký.

Účinná protiopatření[edit]

Zástupy postižených mužů obléhají plastické chirurgy a ceny kvalitních párků letí nahoru. Jak se před vaginálním aligátorem chránit? Jak s ním bojovat?

Hypotézy, že kde je bobr, tam nebývá aligátor, a že zápach staré makrely aligátory odpuzuje, se nikdy zcela nepotvrdily, i když vyvrátit je také nemůžeme. Zcela zásadní je před jakýmkoliv intimním stykem důkladně prozkoumat danou oblast, nejlépe dvoumetrovou kovovou tyčí. Skupinky výkonných mužů se také pokusily vaginálního aligátora utopit, ale výzkumy ukazují, že tento plaz dokáže bez nádechu vydržet i několik hodin. Vyšťárat ho ven nelze, je příliš dobře zaklesnutý.

Mnohem lepší výsledky přináší nasazení náhubku na vzrostlejší aligátory a jejich následné použití coby strap-onu v lesbických hrátkách. Případné použití kruhové rozporky také vnáší do sexuálního života občerstvení v podobě adrenalinu.

Vatikán horuje za pokus plošnou abstinencí vaginální aligátory vyhladovět. Klub masochistických mužů naopak navrhuje udávit je přemírou žrádla. Kupodivu jako nejlepší metoda se jeví umlátit je gumovým obuškem či zesíleným dildem.