Růžový sloni

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Růžový slon.jpg

Růžový sloni (latinsky rosea elephanti, španělsky elefantes rosas, rusky розовые слоны, nějakoafricky pienk olifante, italsky elefanti rosa, čínsky 粉紅色的大象, německy rosa Elefanten, slovensky růžovyslony, polsky różowe słoni, thajsky ช้างสีชมพู, islandsky bleikum fílum, portugalsky elefantes cor de rosa, francouzsky éléphants roses, slovinsky roza sloni, ukrajinsky рожеві слони, finsky vaaleanpunaiset norsut) jsou sloni co je vidí jen sjetci. Sjetci nejsou speciálním druhem člověka, kterej by snad byl úplně retardovanej, ale ale že je úplně sjetej. Jako že má halušky.

Pro normální lidi jsou růžový sloni celkem záhadou. Růžový sloni jsou pro normální lidi jen jednoduchý kreslený slon kterýho máš za pár sekund na papíře. Když ale zjistíte, že jste sjetec, uvidíte třeba i slony. Haluškový sloni mají různé barvy, třeba tři úplně základní jsou: růžový, bílý, duhový. Ale potom tu jsou sloni třeba jako: vodní, ohnivej, ledovej, sněžnej, oranžovej, modrej, zelenej, galaxy atd... Haluškový sloni přežívají na sloním ostrově, ale když máte vhodnej matroš, je možné je chovat doma. Pokud nemáte, máte smůlu, ale i tou se dá kvalitně sjet. Akorát pokud si vyhalucinujete raněného slona, tak v tomto případě vyhledejte lékařskou pomoc od nějakého profesionála. Pokud si chcete slona vyhalucinovat online, doporučujeme stránku i.sloni.

Jak se starat o růžovýho slona[edit | edit source]

Když jste začátečník a slon se vám vyjeví poprvé a vy jste totálně vyjevený a nevíte si s tím rady, tak se obraťte na webové stránky, kde najdete vše. Pokud jste ouplnej začátečník, doporučujeme nejdříve halucinovat ty méně náročné druhy, jako slon bílý, duhový, červený, oranžový, žlutý, zelený, modrý a nebo fialový. Matroš si vybírejte podle požadovaného druhu slona, ale také podle toho, jestli nemáte na nějakou barvu alergii. To byste se taky mohli upčíkat dočista dočista!

Historie růžových slonů[edit | edit source]

Sloní historie sahá až někam do střevověku, kdy byli sloni ještě na sloním ostrově. To se tenkrát lidi ještě sjížděli durmanem a mandragórou a to byla jinačí jízda, kdepak nějaký sloni. Sloni se nejdřív začali vyskytovat jako bílý myšky, ale postupně se začaly vyvíjet onačejší sjíždědla a najednou bylo těch druhů víc a víc tak lidé objevili růžový slony a mysleli si že jsou zlí a že je zabijou a tak lidé vymysleli detoxy a odvykačky, ale už jim to bylo houby platný. Růžový sloni tu s náma už zůstanou nafurt a holt si je budeme musit ochočit.

Konečné řešení problému růžových slonů[edit | edit source]

Tento text ještě není napsaný počkejte prosím než ho někdo napíše děkujeme. Zatím si holt na nějakého toho růžovýho slona musíme zvyknout, antož tu už s náma růžový sloni zůstanou nafurt.