Eva Braunová

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Eva Braunová na erotické kresbě Adolfa Hitlera

Eva Braunová (Juliane Köhler) byla milenka Adolfa Hitlera. Němečtí kynologové se pokoušeli vytvořit bájného germánského vlkodlaka (werewolf) zkřížením anglického prasopsa domácího s Evou Braunovou. Cílem bylo vytvořit speciální jednotku werewolfů, kteří by zajistili definitivní vitězství Třetí říše. Eva byla jedinou ženou, která Adolfa dokázala zbavit kastračního strachu a zároveň v něm vzbudit Drang nach Osten. Proto byla jejich ložnice umístěna směrem k východu.

US 3rd Army Commander Lt. Gen. George S. Patton, Jr. a jeho prasopes Vilém Dobyvatel (Willie).

Projektem byl nadšen Adolf Hitler (tomu, aby se stal otcem prvního werewolfa on osobně, bránila jeho drobná indispozice, měl pouze jedno nefunkční varle), pro byla Eva Braunová, souhlasilo i celé vedení NSDAP. Jediný kdo nejevil zájem byl prasopes Vilém. Po té, co v Orlím hnízdě na vrcholu hory Kehlstein zadávil několik Hitlerových oblíbených vlčáků, utekl prasopes do Salzburských lesů, kde se nějaký čas skrýval. Později se v Ardenách připojil k americké 3. armádě a stal se oblíbeným společníkem generála George Pattona.

Poznámka[edit]

Po nezdaru s vytvořením werewolfa se Hitlerovi vědci přeorientovali na projekt vytvoření Prasočlověka a i když se nedochovaly žádné záznamy, je zřejmé, že v tomto projektu byli úspěšní, což dokládá řada potomků jejich neblahého experimentu, kteří mezi námi přežívají dodnes.