Mnohonohý tvor

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Tuto trofej si přivezl Pavel Bém ze safari v Zambii. Odborníci se přou, zda-li je to mnohonohý tvor, chobotnice, nebo mimozemšťan

Mnohonohý tvor je zvíře (savec, neplavec), poprvé objevené v roce 1989 v oblasti Area 51. Je prokazatelně rozšířen na všech kontinentech s výjimkou Austrálie, kde jeho populaci zdecimovali králíci. Jedinou zemí, kde je běžně loven, je Zambie. Tam totiž není chráněn žádným zákonem, ani bojovníkem za práva zvířat.

Výskyt v Česku[edit | edit source]

U Čecháčků poslední dva exempláře chrání různé skupiny lidí, kteří nemají nic lepšího na práci a stále proti něčemu protestují. Takže oba samečci jsou relativně v bezpečí před vyhynutím.

Možnosti kopulace[edit | edit source]

Kopulace je v zásadě možná, nezanedbatelná nebezpečí však nelze pominout, především v současné vnitropolitické situaci. Hierarchická struktura je striktně dána: člen vládnoucí strany může beztrestně usmrtit opozičníka souložícího s mnohonohým tvorem, čehož zneužívají vnitrostraničtí rebelové především v řadách ODS a ČSSD.

Největší nebezpečí však spočívá v tzv. milostné předehře a to i pro apolitické jedince. Drtivá většina mužů, přivyklá svým převážně tuctovým protějškům, nepřežije dráždění penisu osmi nesmírně vynalézavými rameny MNTvora.