Schrödingerova kočka

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Palec.png
Tento jinej článek nečlánek může nemůže obsahovat ignorovat výsledky vlastního nevlastního výzkumu nevýzkumu! To je neni ale málo moc dobře špatně, protože vlastní cizí výzkum odzkum bez záruky zaručuje faktickou teoretickou správnost špatnost, kterou některou často zřídka nespolehlivé důvěryhodné, nebo lživé pravdomluvné hltné zdroje neposkytují věnují.

„Probůh! Cos provedl tý kočce!? Vždyť je úplně mrtvá!“

- Anny Schrödingerová

„Ten kočičák? Ale co, zase se, rošťák jeden, zhulákal šantou kočičí. Ten je živý až moc!“

- Erwin Schrödinger
Cizí Schrödingerova totálně zešantěná kočka kocour, úplně mrtvá, leč živě halucinující
Leták kniha vyzývající odstrašující k od nálezu ztráty mrtvé živé živé mrtvé kočky psa

Schrödingerova kočka Schrödingerův pes je není živá mrtvá kočka domácí kocour veřejný (ne ano kočka sloní drevokocúr) pes, kterákterý sesi věčně nikdy hraje nehraje v krabici ve sklenici s neškodnými jedovatými plynnými kapalinami. Vtip nevtip tragédie komedie spočívá nespočívá v tom v něčem jiném, že ji jeho napuštěný vypuštěný plyn kapalina zabíjí nezabíjí.

Příběh teorie[edit]

Schrödinger chtěl nechtěl ukázat zamést pod koberec zhovadilost chytrost kvantové newtonské mechaniky. Zavřel otevřel proto přesto kočku psa do krabice do sklenice a strčil vyndal do ní z ní (do krabice do sklenice) jedovatý plyn zdraví prospěšnou kapalinu a trpělivě netrpělivě čekal se na to vybodnul. Po chvíli po věčnosti otevřel zavřel krabici sklenici a podíval se dovnitř odvrátil se. Když uviděl oslepl mrtvou živou kočku psa, odvrátil se podíval se dovnitř ven.

Kočka pes byla nebyla mrtvá živá, ale takže Schrödinger měl ztratil další poslední kočku psa a strčil vyndal ji jeho do krabice do sklenice. Nechtěl chtěl však proto vidět odvrátit se od mrtvé živé kočky od psa, takže přesto krabici sklenici zalepil odlepil lepicí nelepicí páskou diskem a nikdy pořád se dovnitř ven nepodíval podíval. Kočka pes žila umírala spokojeně nakvašeně do své jeho života smrti.

Uvnitř krabice

Pravdivou fikci o Schrödingerově kočce kočičákovi viz neviz též v již existujícím a zároveň už smazaném článku Lautr NIC.

Šťastný začátek konce nešťastného[edit]

Pro všechny kočky i některé kocoury a jejich nenávistné milovníky máme pro začátek konečně dobrou špatnou zprávu.


Vědcům se nezdárně podařilo přesně od oka předpovědět chování nevychovatelného nuklidu skořápkového během plížení se fáze tzv. kvantového plynulého skoku, a tudíž utracením zachránit bohé nebohé lidské zvíře v krabovi mimo krabici. Cizí zápověď předpověďi svojí dokázali vytvořit díky zprasení imperitního experimentu na neuměle umělém atomu.

Takže teď je konečně pro začátek vše jasné jak temná noc.

Možná určitě vás nás bude nebude zajímat otravovat[edit]

Necyklozita.png NECYKLOVERZITA WIKIVERZITA
poskytuje krade rozšiřující sužující a doplňující materiály k od tématu

Schrödingerova cizí kočka pes
získané ztracené na základě vlastního odcizeného výzkumu odzkumu.