Veverka neposedná

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Wikitext.png

Je třeba doplnit vnitřní odkazy (wikilinky). Nápověda

Včera už bylo pozdě

Canon.png Chybí autentická fotka

Veverka neposedná (z lat. Veverkus Neposedus) je zvláštní humanoidní druh veverek obývající převážně městské parky a lesoparky Moravstánu a Čechistánu. Je známá především pro svůj naprosto jedinečný vzhled který ji odlišuje od všech ostatních potvor, jí příbuzných.

Bio[edit | edit source]

Jedná se v podstatě o lidské dítě (pohlaví převážně ženského) jež je během dětství alespoň částečně odchováno veverkami. Takto vychovávané dítě postupem času přebírají zvyky veverek jež je vychovávají. Taktéž se s nimi naučí mluvit (spojitost mezi tímto jevem a užíváním drog doposud nebyla prokázána) a rapidně se zvyšuje jejich schopnost šplhání na stromy a ukrývání potravy na zimu.

Výskyt[edit | edit source]

první historicky doložený exemplář se vyskytoval na začátku milénia v jižním cípu Moravistánu. Další exempláře však byli zachyceny v různých dalších místem (vzdálených přibližně na dostřel menší atomové bomby).

Novodobým útočištěm je také Facebook.

Charaktaristika[edit | edit source]

Narozdíl od svých protějšků které vychovávají pouze lidští rodiče a kteří promarní půlku mládí u počítačů či jiných pitomostí, se tyto děti odchované přírodou vyznačují nadprůměrnou inteligencí a neschopností zůstat v klidu (z toho Neposedná ) jež je nejspíš efektem zvířecích reflexů nabitých během výchovy. Veverky Neposedné mají ve zvyku zakládat si facebookové účty ve věku přibližně 11 (všimněte si že jde o prvočíslo) let. Tyto účty alespoň zpočátku doslova zaplněny fotkami samotných veverek či různých zvířat potulujících se v okolí jejich hnízdišť. Chybět samozřejmě nesmí profilovka či úvodka s obrázkem veverky případně fotka jich samotných na stromě v alespoň pětimetrové výšce s popisem jako ,,veverkaaaaa"

Veverky Neposedné se také vyznačují nádherným, skoro až andělským hlasem. Neznámá terorie praví že je to častým (až nezřízeným) pojídáním lískooříškového krému.

Potrava[edit | edit source]

živý se prakticky vším co jí přijde pod ruku (nebo do drápků?). Nejoblíbenější potravou je lískooříškový krém, karamel či borová kůra

Dále[edit | edit source]