Blondýna

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Blondýny nelze bezpečně určit podle barvy vlasů.
Rubikova kostka pro blondýnky.
Defekt?

Blondýna (fem. plur. blondýny, mask. blondýn, blondýni) je samostatný živočišný druh homo debilis, který je blízce příbuzný druhu homo sapiens, se kterým se může zdárně pářit a dokonce i plodit potomky, kteří se dále mohou množit (na rozdíl např. od mul a mezků). V případě takovéhoto mezidruhového křížení jsou jednoznačně dominantní geny druhu homo debilis. V mužské populaci druhu homo sapiens jsou blondýny vysoce ceněny, navzdory všem rizikům, komplikacím a problémům, které z takového vztahu, resp. styku, mohou povstat.

Blondýny se vyskytují ve třech základních poddruzích:

moravské blondýny
jsou jediným poddruhem blondýn, který lze identifikovat podle barvy vlasů, na rozdíl od ostatních blondýn si obvykle nevyholují podpaždí a jiné ochlupení, protože to považují za oplzlé (viz též smilstvo).
české blondýny
se od moravského poddruhu odlišují jazykem a tím, že nemají žádné signifikantní zábrany. Jsou trochu více mozkově indisponovány než ty moravské. Mezi nejhorší poddruhy patří blondýni z Práglu. Jedním z nich je Pornella Štika alias Pornella Kokotová, dalším příkladem je Lucie Blbhyová.
nemoravskočeské blondýny
jde o početně nejmohutnější poddruh, který je někdy nesprávně ztotožňován s celým živočišným druhem blondýn.
Příkladem jsou londýnské blondýny, ty však začínají být na svém území ohroženým druhem.

Zenové příběhy ze života blondýn[edit]

  • Blondýna, které lékař oznámí, že je gravidní se ptá: a je to opravdu moje?
  • Slušně vychovaná blondýna je v posteli přesně v 8, aby stihla být v 10 doma.
  • Kolik nahází blondýna do automatu peněz, když si chce koupit kafe za 12 korun? 88 Kč, protože je na automatu napsáno: „Vhazujte mince 1, 2, 5, 10, 20 a 50 Kč
  • Blondýnka na křižovatce nabourá do jiného auta. Z něho vyběhne chlap a křičí na blondýnu: "Ty krávo, dělala jsi si někdy řidičák?!" "Určitě víckrát jak ty, debile!"
  • Baví se dvě blondýnky na letišti: "Já nechápu, jak můžou ty teroristi tak velký letadlo vůbec unést." "Ty si ale kráva! Vždyť oni ho neunášej na zemi, ale ve vzduchu, když je tááákhle malinký!"
  • Černovláska na pláži: "Mám plnou hlavu písku." Blondýnka: "Zajimavé, mně se to dostalo jen do vlasů."
  • Jde takhle blondýnka po ulici, spadne obličejem do hovna a povídá: "Fuj, ještě že jsem do něj nešlápla!"
  • Baví se dvě blondýny: "Tak ty si ten řidičák neudělala? " "Ne. U kruháče bylo napsáno 30 tak jsem ho 30x objela a vyrazili mě" Druhá na to: "A to on vydržel tolikrát, jo? Tak proč tě vyrazil?" "Ne instruktora, ten kruháč jsem 30x objela." "Aha. A nepřepočítala ses?"

Chování a expanze blondýn[edit]

Po usilovném bádání a sledování zjistíte, že živočišný druh Blondýna se shromažďuje ve smečkách, nebo alespoň minimálně ve dvou najednou. Hodněkrát uvidíte dvě hihňající se blondýny, jdoucí po městě, předvádějíc svoje opálené tělo ze solárka. VAROVÁNÍ!!! Pokud toto stvoření potkáte na ulici, radši se otočte směrem od nich! Byl totiž zjištěn nález tzv "Tmavovlasé blondýny" a ty jsou mnohdy ještě nebezpečnější, než ty pravé blondýny!! Zatim není zjištěno, jak se tahle nákaza šíří. Ale z prvních výzkumů to vypadá, že když jste nakaženi, částečně se vám změní DNA. Pak můžete klidně být černovlasý, ale budete se chovat jako blondýna! (Bacha na to!)

Auto pro blondýny[edit]

Fat Martini Woman.jpg
Ženské věci
BlondýnaDámskoDominaHarfaHidžábJihočeské matkyKosmetikaMenstruaceMrchaPannaPrsPříležitostSeznam hereček a osobností s velkým poprsímStará pannaStydké pyskyTchýněVaginaVřetánkoWomaniumŽena obecnáŽena všeobecnáŽenská logikaŽenské hormonyŽenský orgasmusŽenský postargumentační dovětekŽenština


Vývoj člověka.png
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid