Metrosexuál

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Metrosexuál na lovu

Metrosexuál, nebo také metrofil, je člověk, deviant, orientovaný se na sexuální styk s metrem, v horším případě v metru. Z nezávislých zdrojů máme následující statistiky. Metrosexualita ve světě zasahuje asi 8 % populace, 48 % Pražáků, a 16 % Ostravaku (žádné z čísel není prvočíslo). Každý den je na světě zneužito přes 2500 meter, z toho okolo 250 v Praze, a 56 v Ostravě (o5 žádné z čísel není prvočíslo).

Brno má nejméně metrofilů v naší republice. Metrosexualita může nabývat různé závažnosti. Od nejlehčích případů, jako je styk s kontrolérem metra, přes středně těžké jako styk s osobou v jedoucím metru, až po styk s metrem samotným. V takovém případě je pak nejoblíbenější misionářská poloha do výfuku.

metrofil s očividnými zrakovými potížemi

Metrofílie je v naší republice nelegální, avšak lehce dostupná. Dováží se z Jugoslávie a je možno ji sehnat v 1. jakosti na vetšině stánků v Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-Nevyslovitelnoje. Za metrosexualitu hrozí, dle závažnosti, odnětí svobody na 5 a více let, v horším případě ukamenování a zlynčování davem.

Od metrosexuála se velmi výrazně odlišuje prametrosexuál! Jeho úchylkou je orientace na degustaci a konzumaci alkoholu při čekání na prametro.

Podobné[edit]


Vývoj člověka.png
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid
Krtek v Československu a ve světě