Buldozerant

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Canon.png Chybí autentická fotka

Buldozerant je označení pro druh jakéhosi tvora, který rád ničí budovy a zároveň ho přitahuje tvor stejného pohlaví.


Historie[edit | edit source]

Historie tohoto tvora se datuje od roku 0, přesněji 24. 12. a to je také narození Ježíška, neboli krále všech židů a baťůžkářů. Tento tvor byl jedním z ovcí pastýřů v té době a později se rozmnožoval. Jak toto plemeno vzniklo je nejasné a s dnešní technologií přímo nemožné, nicméně je pár teorií:

1. Tento tvor mohl vzniknout díky velkému třesku (vznik oblohy), kdy se jedna hvězda rozpadla a díky buňkám a vodíku (neboli buzíku, znám také jako základ všeho) se záhadným způsobem vytvořil Buldozerant.

2. Také vesmírná teorie, moc nezajímavá.

3. Bůh jej stvořil jako prototyp Ovce (neboli kozomrd vlnitý).

Potrava[edit | edit source]

Jeho potravu tvoří zejména budovy v rozměru 10 x 25 ovčích měchířů, a nebo tráva (také známa jako canabis, ne ta co roste venku u tebe na zahradě). Jinak občas sní to co mu přijde do huby (podobně jako kur(va) domácí).

Rozmnožování[edit | edit source]

Rozmnožování je u buldozeranta velmi složité a proto by se nevešlo na celý tento "chytrý a naučný" článek, proto zde napíšu jen základy a zkrácený popis. Buldozerant jak už z názvu vyplývá je buzerant, což znamená že má rád tvora stejného pohlaví. Rozmnožování probíhá tak, že si jedinci vymění navzájem spermie, pak je prodají a za utržené peníze se pak nechají kvalitněji oplodnit do své umělé vagíny, ze které po 20 měsících vyleze malý buldozerant, který dospěje za 6 týdnů a po 20 týdnech se zase může pářit, takže celý cyklus od narození po oplodnění a narození dalšího jedince trvá 2 roky 2 měsíce a 2 týdny. Poznámka: Buldozerant umírá spolu se svojí vagínou takže 6 týdnů po narození potomka.

Životní cyklus[edit | edit source]

Plod v umělé vagíně -» potomek buldozeranta -» rodič -» stařec -» smrt

Záliba v ničení budov[edit | edit source]

Tato záliba se vnesla do jeho jména. Stejně jako cikáni mají rádi železo, tak buldozeranti mají rádi zbytky budov, které pak používají na stavbu svého vlastního obydlí (pak ho zase zbourají a proces nakradení zase pokračuje).

LGBTQASIQ-BDSM
Lgbt.jpg Gender témata

50 odstínů šediAnimeBukkakeDominaFeministkaFeministky.comHomosvodPapežMonogamieÚchylík

Sexsi-rainbow--pepsi-parody--gay-pride--lesbian-tshirt-large.png Odrůdy gender

ArbofilieAutofilieBisexualitaBuldozerantGayGenderHomosexualitaInsektofilieMetrosexuálŘízkofilieZoofilPedofilie