Bukkake

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
První krabičky revolučního léku opouštějí brány brněnské Lachemy. Cena je stanovena 50.000 Kč za balení (nedostupnost pro asociální živly a Číňany), 2 dávky budou hrazeny zdravotní pojišťovnou.

Bukake je světoznámý alkoholický nápoj, který vznik již v pravěku. Vynálezcem je africký kmen Ululabumba mukaluliki pongomalake guardekamba matoke, jenž je předkem dnešních Pšonků. Tento blahodárný nápoj se vyznačuje obzvláště blahodárnými účinky, které působí dotyčnému pijákovi blaho a slunce v duši a příjemný uvolňující pocit mravenčení kolenou. Moravští vědci vynašli metodu, jak z nápoje vyrobit lék na neplodnost.

Výroba[edit]

Bukake se vyrábí ze spermatu šamana, náčelníka, bojovníků a lovců kmene Ululabumba (atd.). Sperma se ejakuluje do nádoby, která se jmenuje stejně jako blahodárný nápoj - Bukake. Je promícháno, šaman mu požehná a se souhlasem Chucka Norrise se do něj přidávají další přísady: nehty, vlasy, popel, krev, pot a slzy. Pro dochuzení se dodá olej vymačkaný z obětní lamy. Tato směs se vlije do nádoby Bukake-Bakelo, kde po dobu dvou týdnů, eventuelně také dokonce dvanácti let, kvasí. Po vykvašení je mu znovu požehnáno šamanem, aby zlý duch alkoholu neodcizil zázračné blahodárné účinky. Proces žehnání Bukake a zaklínání zlého ducha trvá tři měsíce. Popišme si jej tedy detailně:

Žehnání Bukake a zaklínání zlého zlého ducha[edit]

Šaman se sám s nádobou Bukake-Bakelo na zádech odebere do obřadní jeskyně Bukake-Bong. Tam je již nachystáno vše potřebné: zapalovač, brikety, ultrafialová lampa, hrneček na mléko, kadidlo, myrha a pět chcíplých koček. Při obřadu se používá podobného postupu jako při Otáčení hrnečků na mléko uchem doprava pod ultrafialovou lampou o půlnoci. Šaman rozdělá oheň a začne zpívat speciální obřadní písně zvané Bukake-Songo. Při zpěvu smilní, obcuje a pošlapává odpustky. V té chvíli je Bukake požehnáno. Obřad se musí vykonávat o půlnoci, při dešti a příjemném světle ultrafialové lampy. Trvá do rána, kdy je celý šaman vyčerpán. Jeho vyčerpání je doprovázeno defekací a urinací. Je tak fyzicky neschopen, že dalších třináct dní leží bezvládně v jeskyni Bukake-Bong a vyčkává na správnou polohu měsíce, hvězd a flotily Aštara Šerana. Po nabrání sil odchází zcela vyhublý zpět do vesnice. Jeho příchod do vesnice se oslavuje tradičními slavnostmi Bukake-Mejdanange. Nápoj ochutnávají nejprve panny, které jsou posléze uznány ženami a jsou připraveny ke sňatku a k těhotenství.

Proč se pije Bukake?[edit]

Američané by rádi získali licenci na prodej bukake. Jenže co ti yankeyové mohou chtít, když už v reklamním filmu zkomolí název

U kmene Ululabumba mukaluliki pongomalake guardekamba matoke se Bukake používá jako obřad zženštění dívek. Lidově řečeno: Pokud se dívka nenapije Bukake, není uznána ženou a nemá právo na potomky. V moderním světě se Bukake pije nejčastěji s přáteli. Pije se jako lék. Anebo jen tak pro zlepšení nálady.

Bukake v Evropě[edit]

Americký cestovatel a nalezitel dobrého i zlého Chuck Morris (podobnost jmen je zcela náhodná) vysledoval v roce 1972 kmen Ululabumba (atd.) a odcizil, když všichni domorodci spali, vzorek nápoje Bukake. Při přestupování na brněnském letišti byl okraden a vzorek Bukake připadl do rukou moravistánskému doktoru Jánošu Stárkovi, který po celých 34 let zkoumal účinky Bukake na neplodných moravských ženách i mužích. Ti byli ihned schopni po pozření tohoto blahodárného daru plodit potomstvo.

Demografická křivka bude brzy stoupat

Konec neplodnosti[edit]

Centrum asistované reprodukce v Brně před nedávnem objevilo blahodárné účinky bukake na lidskou plodnost. Po požití 10 miligramu bukake dochází k otěhotnění v 99,9742 % pohlavních styků. A to i v případě, kdy žena požírá antikoncepční pilulky. Moravistánským vědcům se podařilo získat od kmene Ululabumba (atd.) výhradní celosvětové zastoupení. Pro Českou republiku to znamená budoucí jisté příjmy v řádu stovek miliard korun. Snad se tak podaří zalátat státní rozpočet po řádění bolševiků.

S tématem souvisí[edit]

Zdravotnictví
Ukopnutý palec Anatomie

BradaviceČakraDívadloErekceG-BodJazykKadidloKouleKoulenoKrevní plazmaMyšlenNosPatologiePenisPlešPlícePrsPrstySrdceStydké pyskyUherVaginaVlasyZuby

Prašule Léky na choroby

BukakeMočPlaceboVšemženPoloniumWobenzym

Arteterapie Léčebné metody

Domácí léčeníJak získat správnou liniiKardiostimulátorLobotomieMasážNarkózaNeurologické vyšetřeníOperacePorodRH faktorTotální endoprotézaUrinoterapieVodková pumpaZdravíZimním spánkem proti obezitě

Zdravotníčka Zdravotníci

LékařRadim UzelLeoš HegerMirek Oplzlák

Zákaz vstupu, hadi! Zdravotní zařízení

Ministerstvo zdravotnictvíNemocnice na kraji městaPatologieParacelsus (lékárna a poliklinika)Pobyt v nemocniciStomatologická ambulanceVšeobecná zdravotní pojišťovna

LGBTQASIQ-BDSM
Lgbt.jpg Gender témata

50 odstínů šediAnimeBukkakeDominaFeministkaFeministky.comHomosvodPapežMonogamieÚchylík

Sexsi-rainbow--pepsi-parody--gay-pride--lesbian-tshirt-large.png Odrůdy gender

ArbofilieAutofilieBisexualitaBuldozerantGayGenderHomosexualitaInsektofilieMetrosexuálŘízkofilieZoofilPedofilie