Jihočeské matky

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
JC matky.jpg
„Jestli si některá myslí, že Danu nesvrbí, tak já vám říkám, že Danu svrbí. A jak“
- Dana Kuchtová
„ - „Inu to víte“ povídá moudře babička „když Danu svrbí je to horší než podebraná pata.“ Pan Prošek zahučel cosi o prdeli a zlostí přirazil okno. - “
- Božena Němcová
Mossad neschvaluje činnost této organizace v Erec Jisreal
Ozbrojené křídlo Jihočeských matek hlídkuje u břehů před dovozem zahraniční antikoncepce
Předsedou konkurenčního sdruženi Severomoravští šroubové není nikdo jiný než Ross Hedvíček


Jihočeské matky (také známe jako české maminy) (pozor: nazaměňovat s jihočeskými mrtky) je sdružení, bojující proti antikoncepci (tedy za antiantikoncepci). V Česku se zatím snaží více prosadit, aby neklesala demografická křivka obyvatelstva, ale již ovládly politickou scénu v Indii.

Předsedkyně sdružení Dana Kuchtová je po úspěšné kariéře na Ministerstvu školství hlavní kandidátkou na post ministryně Ministerstva populace a kopulace. Toto ministerstvo má podle návrhu Strany zelených přebrat i funkce dosavadních ministerstev zdravotnictví, školství, zemědělství a místního rozvoje.

Přerušovaná soulož je metla lidstva[edit | edit source]

To je jedno z hesel hnutí, jehož hlavní náplní je osvětová činnost na základních školách. Po složitých začátcích, kdy musely s množstvím zavazadel - praktických pomůcek - využívat hromadnou dopravu, svítá Jihočeským matkám na lepší časy. sponzor jim zakoupil 3 nová auta a tak mohou navštívit i ty nejmenší vesnické školy.

Při ohlášené návštěvě Jihočeských matek se žáci a učitelský sbor shromáždí ve školní tělocvičně, kde je připraveno velké plátno pro výuková videa. Beseda bývá velmi zajímavá. Jelikož však na vesnických školách studují pouze žáci 1. až 4. stupně obecné školy, většinou besedě vůbec nerozumí. Je však statisticky vyhodnoceno, že si děti častěji hrají na doktory. Bývá však pravidlem, že po návštěvách Jihočeských matek většina učitelského sboru otěhotní. V srpnu 2005 otěhotněl po návštevě Jihočeských matek dokonce ředitel jednotřídky v Týně nad Vltavou Mgr. Miloš Marek. Souvislost s genetickými změnami způsobenými častým pobytem v nedaleké jaderné elektrárně Temelín rázně popřela Dana Drábová.

Aktivity sdružení v obrazech[edit | edit source]

Známé členky[edit | edit source]

Partnerské organizace[edit | edit source]

  • Hornouhorské mamy
  • Madres contra los contraceptívos
  • Kentucky Freaking MILFs
  • 北京的共产主义母聯盟 (Pekingské matky)

Kvůli přátelským stykům s poslední jmenovanou organizací, Jihočeské matky oficiálně důsledně dodržují tzv. politiku jedné plíny.

S tématem souvisí[edit | edit source]


Fat Martini Woman.jpg
Ženské věci
BlondýnaDámskoDominaHarfaHidžábJihočeské matkyKosmetikaMenstruaceMrchaPannaPrsPříležitostSeznam hereček a osobností s velkým poprsímStará pannaStydké pyskyTeorie ženské mysliTěhotenstvíTchýněVaginaVřetánkoWomaniumŽena obecnáŽena všeobecnáŽenská logikaŽenské hormonyŽenský orgasmusŽenský postargumentační dovětekŽenština
Meditace s priserou.JPG
Sekty

Al-GebraCírkev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovekHnědá magieJehovistéJihočeské matkyKabanosovciKult Ampérmetru (lidově anarchismus)Kult Marty GottwaldovéKult popelnice (Českopedie)Mostecká uhelná společnostMenstruaceOdhranolkovávači Osmé HodinyParsifalPastafarianismusPohlreichův kultSektSektaSvědkové jeho nohyTaxiTeletubbiesVáclavFemboyství