MuDr. RSDr. Jarmila Prdelová

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Klubzastarounecy.png


Tento článek vznikl 8.10.2006, je tedy skoro stejně starý, jako sama Necyklopedie.

Z důvodu ochrany historických hodnot je zakázáno článek jakkoli negativně hodnotit či dokonce upravovat.
Poškození článku se trestá dle zákona, vandal se navíc vystavuje nebezpečí lynčování davem rozzuřených staromilců.


Jarmila Prdelová. Ústřední výbor KSF bohužel zakázal zveřejnění jejího obličeje
Tatínek

MUDr. RSDr. Jarmila Prdelová je jediná žena v KSČM-ČSSD. Narodila se 2.13. 1939 v Plzni, vystudovala ZŠ v Plzni a poté šla ihned pracovat jako dojnička v JZD v Dolní Vsi u Vranova. Tam se roku 1968 seznámila s RSDr. Ing. Mgr. Evženem Nohou, který pro ni ztratil hlavu (policejní složky ji dodnes hledají na rozvalinách JZD v Dolní Vsi u Vranova).

Tragická nehoda rodičů[edit | edit source]

Matka a otec jí zemřeli při autonehodě roku 1955, to ji poznamenalo na celý zbytek života. pokusila se roku 1959 spáchat sebevraždu skokem ze stolu na nůžky, ovšem marně, zachránil ji její bratr Božetěch Svatoslav RSDr. Jarmil Prdel. Ihned se do něj zamilovala a roku 1960 se s ním oženila. Od roku 1976 je členkou KSF a aktivně se podílí na vývoji socialismu a čarodejnictví. Je to správná žena, krev a mlíko! Mají spolu tři děti Jarmila, Bohdana a Miloušku, Jarmil a Milouška už nežijí, zemřeli při nešťastném pádu ze štaflí, když spolu vyměňovali žárovku, ale Bohdan stále, i přes rozvrácený život narkomana, žije.

Vedoucí pobočky Jihočeské matky[edit | edit source]

Jako známá funkcionářka, si Jarmila přibrala další funkci. Pracuje jako vedoucí floridské pobočky sdružení Jihočeské matky.

Externí odkazy[edit | edit source]


Google uncyc.jpg MuDr. RSDr. Jarmila Prdelová na googleTohle je nejlepší článek na téma „MuDr. RSDr. Jarmila Prdelová“ na celým internetu.
CPF-PCdF.jpg

This article has been rated by the supreme soviet of Communist(ic) party of Florida as contrarevolutionary. It should not be here, The Party is now using all legal processions to delete it.

Cette article a été évalué par le suprême soviet de Partie communistique de Florida au contrarevolutionaire. Il a pour ne pas être ici, la partie emploiera tout maintenant tous les possesions légaux pour la supprimer.

Tento článek byl nejvyšším sovětem Komunistické strany Floridy označen jako kontralevolucionářský. Nemá tu být a Strana použije všechny své páky, aby jej vymazala.