Eden Mor

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Eden na civilní fotografii v džínový bundičce z Tuzexu

Eden Mor je modelka původem z Izraele, která zamotala hlavy polovině zeměkoule. Narodila se 28. června roku 1982 v Haifě. Vystudovala biologii, ale brzy se začala věnovat pózování pro nahatý vobrázky. Prsa jí začala růst již ve 13 letech. Eden všude tvrdí, že velká prsa jsou hlavním tělesným znakem jejich rodiny, měla je už její babička.

Míry a váhy

  • výška 175 cm
  • váha 70 kg
  • horní obvod 202 cm
  • pas 74 cm
  • boky 96,5 cm
  • košíčky podprsenky HH
  • průměr prsních dvorců 12 cm
  • váha prsou 7,3 kg

Kariéra[edit]

Eden se stala modelkou, když jí někdo z ateliéru Nadine Jensenové v roce 2005 ukecal, poněvadž tvrdil, že jejich foťáky maji tak veliké objektivy, že se do nich vejdou i její prsa. Eden to tedy zkusila, a opravdu se ukázalo, že v tom ateliéru je mají velké - oni tam mají všechno velké - a dobře tam zapadla. Po prvním uveřejnění jejích fotek se ale začaly dít strašné věci.

Důkaz boží existence[edit]

Fotka, ze které se zbláznil rabi Goldberg

První průšvih nastal, když Rabi Loeuw Goldberg (není totožný s Elihu A Goldbergem z Necyklopedie) z Tel Avivu uviděl poprvé její fotku. Prohlásil, že právě objevil důkaz boží existence, odložil kaftan a jarmulku a koupil si nejdražší japonský foťák a letenku do Evropy. Tam na ni denně čekal před ateliérem a celou cestu domů ji sledoval a fotil. Ty fotky bohužel nestojí za nic, rabi si totiž nepřečetl příbalový leták s návodem na ovládání fotoaparátu.

Mezinárodní rada židovských obcí od té doby zasedá za zavřenými dveřmi a radí se. Zatím nikdo neví, o čem jednají, ale zřízenec prý do místnosti donáší další a další balení prášků proti bolení hlavy.

Mezitím pražská židovská obec ústy svého rabína nabídla Eden členství. Brněnská obec ostře protestovala a pozvala ji do Brna. Eden do Brna skutečně odjela, avšak nikoliv aby se setkala se zástupci místní obce. Místo toho navštívila tajnou brněnskou pobočku Necyklopedie v její centrále U pavouka.

Vatikánský průšvih[edit]

K dalšímu průseru došlo velmi brzy. Jinou Edeninu fotografii uviděl kardinál Giacomo Narvano Praso u novinového stánku v Římě. Obrázek koupil, v nejbližší kopírce si ho nechal zvětšit do velikosti 3 x 2 metry na křídový papír, vystavil ji ve své pracovně naproti psacímu stolu a zahájil řízení za její beatifikaci.

Když však tento obraz uviděl jeho kolega polský kardinál Nadrzieniecki padl na kolena a prohlásil Eden za vtělení panny Marie. Vzdal se svého úřadu, oděl se v žíněné roucho, hlavu si posypal popelem a od té doby se potuluje po střední Itálii, káže o konci světa a vyzývá lidi, aby se vzdali veškerého majetku a přichystali se na příchod Posledního soudu.

Bitva o Eden[edit]

Touto ubohou fotomontáží se KSČM pokouší získat nové členy do svých řad.

Mezitím se o Eden rozpoutala rvačka. Každá velká firma od Microsoftu až po Danone, každá politická strana od leva do prava, každé hnutí od Greenpeace po Svaz kojících matek chtěly Eden získat do svých řad nebo alespoň angažovat pro svoje propagační účely.

ODS se na Eden obrátila s výzvou, aby nosila pouze trička s emblémem Holstřába a aby zpívala na jejich mítincích spolu s Luckou Bílou. Lucie to však odmítla, když zjistila, že Edenin hlas je o tolik silnější než její, a o kolik ji Eden překonává v obvodu hrudníku. Je to pochopitelné, Lucka by nebyla vůbec slyšet a pravděpodobně by na jevišti vedle Eden nebyla ani vidět.

ČSSD poslala Eden do hotelu velkou kytici rudých růží, Leninův spis Žena a revoluce s formulářem přihlášky do strany. Posel se však vrátil s prázdnou přihláškou a malým papírkem, na kterém bylo jediné slovo: Chucpe.

Zelení nemuseli dlouho rokovat, jak využít Eden pro svoje cíle. Již na první poradě padla řada návrhů, aby byla Eden požádána o pomoc při propagaci zdravého životního stylu, konzumace mléčných výrobků, vegetariánství a v kampani proti jaderným elektrárnám. Eden však na jejich dopis odpověděla, že kouřit a pít pivo nepřestane, mléko používá výhradně tělové od Nivey, vegetariány nesnáší a jaderné elektrárny jí jsou šumafuk.

KDU-ČSL dlouho váhala. Edenin zjev, ze kterého čiší sex na všechny strany, nemohli nějakou dobu zpracovat. Nakonec ji oslovil Jiří Čunek sáhodlouhým dopisem. Když si ho Eden nechala přeložit z Čunkovy češtiny do své mateřštiny odepsala mu:

(Překlad z angličtiny) Milý Georgi, přečetla jsem si tvoji porno povídku, ale musím se ti přiznat, že se mi příliš nelíbila. Vlastně bych měla říct, že tvůj literární talent je ještě menší než moje obratnost ve skoku o tyči. Asi by ses měl věnovat jiným činnostem a psaní nechat na těch nadanějších a gramotnějších. S láskou tvoje Eden

Po tomto faux pas se již žádný kontakt mezi Eden a KDU-ČSL nekonal.

Komunisté neváhali a vyslali za ní svůj vyjednávací tým. Byli však zbiti ochrankou a vyhozeni do popelnice na dvoře hotelu.

Nabídka z Holywoodu[edit]

Záběr z konce filmu. Eden ještě neví, že už nemá ani jeden náboj.

Holywood se rozhodl natočit čtvrtý díl Ramba s Eden ve vedlejší roli. Ve skutečnosti jí však scénář předepisuje 5 x víc času na plátně než Sylvestru Stallonovi.

Děj filmu se příliš neliší od jiných rambózních stříleček. Rambo je poslán na misi do jakési diktatury v tropech osvobodit americké mariňáky z vězení. Cestou se setká se svým parťákem z izraelské armády. S hrůzou zjistí, že je to ženská. Eden ho však rychle přesvědčí o svých vojenských kvalitách ukázkou asijského bojového umění a střelby na kokosy. Během mise pak klade miny, stříhá ostnaté dráty, řídí vše co má kola nebo pásy, jezdí na koni (strašně se jí při tom třesou prsa), americkou posunčinou komunikuje s orangutany a ošetřuje tu zraněného Ramba, tam zas nemocné domorodé holčičky.

V závěru filmu, když Rambo kráčí v čele osvobozených mariňáků k pobřeží oceánu, a Eden je jistí ze zadu, kde se vzal, tam se vzal, cestu ji zastoupí Hlavní Padouch, o kterém si všichni mysleli, že zahynul při výbuchu muničního skladu na základně Ohavných Bídáků. Eden na něj namíří svou pistoli, ale výstřel nevyjde. "Došly ti včeličky, co? Ty mrcho." praví Hlavní Padouch. Eden však nezaváhá ani vteřinu, vykopne mu Kalašnikova z ruky, roztrhne si triko i podprsenku, a utluče ho svými ňadry k smrti.

Film končí scénou, kdy Rambo mává z americké letadlové lodi a Eden mu kyne z izraelského torpédoborce. Vlajky vlají, voda šplouchá, rudé slunce zapadá do Indického oceánu.

Eden v Čechách a na Moravě[edit]

Otec a syn Svěrákovi Eden pozvali do Čech, aby s ní natočili další díl své cimrmanovské série s názvem Eden Mor ležící spící. Eden souhlasila a opravdu přijela. Na letišti v Praze sice způsobila infarkt jednomu členovi ochranky, když se ho zeptala, jestli jí nechce udělat osobní prohlídku. Dva celníci omdleli a jedna letuška si hodila na záchodě mašli, ale jinak vše proběhlo hladce. Scénář studovala na koupališti v Měchenicích.

Jeden z návrhů na pozadí Windows Vista

Eden a Big Bill Gates[edit]

Bill Gates v prosinci 2007 rozhodl, že nové Windows Vista budou mít pozadí s Eden Mor, jak sedí u okna. Pozval Eden do sídla své firmy sezval novináře a těšil se na plodnou spolupráci. Eden byla z počátku svolná k lecčemu. Když se ale později dozvěděla, že Windows Vista nejsou operační systém, ale paskvil, kterému není v historii výpočetní techniky rovno, zavolala Billovi domů, zakázala mu používat v práci jakékoli své fotky, a poslala ho tam, kam patří. Nicméně expertům české Necyklopedie se podařilo s nasazením života získat jeden z návrhů na pozadí, a zde vám ho přinášíme, abyste viděli, že takové fotografie je jak pro Billa Gatese tak pro Windows Vista opravdu škoda.

Upravená verze pozadí pro Windows.

Eden a Necyklopedie[edit]

Mnohem důležitější však je, že se Eden setkala s tvůrčím a investigativním týmem Necyklopedistů, přivezla jim srdečné pozdravy od týmu izraelských Necyklopedistů, a podpořila je v jejich boji proti Českopedii, bludařské to organizaci šířící po českém internetu falešné informace. Setkání proběhlo v brněnské tajné centrále Necyklopedie, v restauraci U Pavouka. Na závěr Eden předala týmu Necyklopedistů českých soubor s pozadím pro Windows, který uveřejňujeme v poněkud upravené podobě.

Pozadí pro Windows i jiné systémy, na kterých je vyobrazena Eden Mor je bezpočet, bohužel vzhledem k určitým parametrům jejího popředí na těchto obrázcích nejsou na tomto slušném serveru zveřejnitelné.

Galerie[edit]

Kliknutím na náhled obrázek zvětšíte.

Čuchni taky na[edit]


Bouncypotato.gif
Necyklopedie sobě
NecyklopedieKnihovna NecyklopedieNecyklopedie o soběNejlepší článkyOhlasy v médiíchNecitátyRegálySprávci NecyklopedieDějiny NecyklopedieCísař NecyklopedieMuzeum NecyklopedieHřbitov NecyklopedieParodie na Necyklopedii (NeckykykloppedieNenecyklopedieNesyslopedie aj.) • UncyclopediaVysoce odborné články
Vědecký tým NecyklopedieNecykloverzitaLoď NecyklopedieRaketoplán NecyklopedieŠalina NecyklopedieEden MorReklamy GoogleNecyklopedie našla život na MarsuExpedice na VenušiVesmírná loď NecyklopedieMetro Necyklopedie
Filmy o Necyklopedii: Válka dvou NecyklopediíDobře zkažená NecyklopedieJak to doopravdy bylo?Robin Anonym … a sága Necykloverse
Seriály o Necyklopedii: Necyklopedians
Nápověda: Obsah nápovědyPravidlaCo Necyklopedie neníEditujte s odvahouJak editovat stránkuŠablony na hanobení uživatelských stránekJak vandalizovatKategorifikaceOdkazyObrázkyOdjinudÚdržbaVandalský kodexBuďte vtipní...Vektorizace