Bez

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Eliška Bučková nahoře i dole bez
Sluší jí to.
Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Bez na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png
Eden Mor nahoře bez

Bez, botanicky bez černý, latinsky mínus negrus je rostlina příbuzná s chmelem, její listy jsou však podobné listům marihuany. Je to keř, na kterém rostou nejprve bílé květy a posléze černé bobule, tzv. bezinky. Podle Českopedie je bez jedovatou rostlinou, což je, mírně řečeno, nesmysl, neboť bezové květy i plody pojídají už mnohé generace a ještě se nikdo neotrávil, naopak se dokonce užívá i k léčení věšemožných neduhů.

Je však možné, že bezová šťáva či bezová povidla mohou mít halucinogenní a afrodiziakální účinky. Bylo zjištěno, že bez černý působí obzvláště na muže. Vliv na erekci je zjevný, zatímco účinek na ženský orgasmus se nepodařilo spolehlivě prokázat. Toho se chopil pornografický průmysl, takže mnohé modelky užívají bez jako součást svého oblečení, aby zvýšily svou atraktivitu. Nejrozšířenější je tzv. nahoře bez, pro zvýšení účinku na muže však existuje i varianta nahoře i dole bez.

Oblečení z bezového listí, květů i plodů však nenosí ženy jen pro zvýšení své přitažlivosti, jak prokázaly sociologické průzkumy, většina žen se v tomto oblečení cítí velmi pohodlně.

Sarracenia flava.jpg
Rostliny
AcerAdelaide kratzmariBanánovníkBez černýBolševník velkolepýBrokoliceCelerCibule kuchyňskáCírkevČajovník čínskýČerný hypízČuhýřEjakulyptusHopsinkyInteligence rostlinJílovec MaďarJmelíKaktus polárníKlausovec obrovskýKlementýnkaKokoticeKonopí setéLilek bramborLípaLopata pracovníMák setýMasožravé rostlinyOkurka setáPleskatec zavlhlýPýr zkroucenýSlunečnice ročníSmrk velkýŠalinovníkTrnka obecnáTřešeňTrdelníkTučňákVlas člověčíVlaštovičníkVrbaZelí